Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name='Nerul']Ja tu czekam na zdjęcie Dzeka mojego pięknego, daj kilka fot z tego jak go kąpalysmy prosze !![/quote] [I][COLOR=royalblue]Żartujesz?? :crazyeye: Ja dopiero na okresie "rok temu" jestem...A i tak nikt nie ogląda naszej galerii... :([/COLOR][/I]
  2. [I][COLOR=royalblue]Kiedy nowe zdjęcia Ewuś?? :loveu:[/COLOR][/I]
  3. [quote name='k_c']" Jestem i czekam na domek... Patrzcie na moje zdjęcie a udowodnię Wam że nie wszystko mam rude...:evil_lol:" [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/328/b6dddea66dfdfbf0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Śliczny Puchatek :loveu: :loveu: [/COLOR][/I]
  4. [quote name=':: FiGa ::']A wiesz w jakich okolicznościach było zrobione to zdjęcie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I tu się coś wydało :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7458/obraz371wiv9.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I][COLOR=royalblue]Dzwonię do TOZ'u!! Toż to znęcanie się nad zwierzętami :placz: :placz: :shake:[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Biedna Figutka...[/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]Te zdjęcia są z komórki?!? o.O Szacuneczek...[/COLOR][/I]
  6. [I][COLOR=royalblue]Będą fotki jak wrócę z tej wycieczki... :( Napiszcie cosik na koma...[/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]Raczej trochę wyższy niż miniaturowy :D[/COLOR][/I]
  8. [I][COLOR=royalblue]Wspaniale :loveu: Kiedy pojechał? :loveu:[/COLOR][/I]
  9. [I][COLOR=royalblue]I kto by się spodziewał, że Violcia natrafi na tak wspaniałego właściciela :loveu:[/COLOR][/I]
  10. [I][COLOR=royalblue]Dziadeczki proście ładnie o domki...[/COLOR][/I]
  11. [I][COLOR=royalblue]Hop Piękniaczku!! [/COLOR][/I]
  12. [I][COLOR=royalblue]Hej Gosiu! Nie wiem co powiedziec...Ech, przykro mi...:-( Przepraszam, że nie mogę pomóc...[/COLOR][/I]
  13. [I][COLOR=royalblue]Podnosimy Brutusia!! :loveu: :loveu:[/COLOR][/I]
  14. [I][COLOR=royalblue]Właśnie Gonia kiedy się wybierzemy na spacerek z psiami? :loveu:[/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]I na pierwszą!! [/COLOR][/I]
  16. [I][COLOR=royalblue]Hop Dziadeczki :loveu:[/COLOR][/I]
  17. [quote name='g_o_n_i_a']Koper [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/c738ff5bd2b12d1e.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Sylwia patrz! To Gosia na tym zdjęciu, to Gosia!! :diabloti: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Kawałki Azulkowej [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/4e3e00897d7b8b50.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/9bc76928afecfea8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/2d96431cfcb080eb.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I][COLOR=royalblue]A teraz złóżmy to w całośc :loveu: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Musicie się nauczyć jak wyglada Azulkowa "po kawałku" :evil_lol: :evil_lol: Lepiej jest. Normalnie jak dzisiaj siedzialam z nią i zaczelam ogladac to ucho, to znow mordka mi sie rozdziawila i gapilam... Ranka jest sucha i nie ma tej paskudnej opuchlizny. Niech tak bedzie :modla: Wreszcie niedlugo wrocimy na nasze dlugie spacerki. A tymczasem dziś oglądałyśmy zachód słoneczka.. A potem pojdziemy pogapić w gwiazdki.. :loveu: :loveu: Bo wreszcie mozemy sobie usiasc razem i ogladac, bez zadnych szaleństw z uszami.. :loveu: :D Od kwietnia z bratem zalozylismy plantacje rzodkiewki, koperka, szczypiorku, pietruszki, pomidorow, ogorków i papryczki. :D [COLOR=royalblue]Koperek sie pojawil jak widac[/COLOR], pietruszka tez. Ogoreczki i pomidorki są w zaczątkach dopiero. Rzodkiewka jak widać, ale pozarta przez ślimaki :mad: A papryczka sie wstyda, bo zasadzlismy ją dwa tygodnie temu.[/quote] [I][COLOR=royalblue]No tak, Koperek się poprawił, bo był niegrzeczny :D :evil_lol: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Czyli bym Kundelka nie odwiedziła :cool3: Wiesz że jestem sierota? Wiesz. Wiesz że nie pamiętam kiedy ostatnio rozpoczełam z kimkolwiek rozmowę na gg [poza Tobą]? Niepamiętam :evil_lol: Nawet na samym samym począteczku to Ty napisałaś do mnie :cool3: A Twoja najpierwsiejsza wiadomość do mnie [I](17-08-2006 18:07) hej, podobno bedziesz na wystawie w Rzeszowie? :loveu: [/I] Szkoda że się juz wtedy nie spotkałysmy :shake::p [/quote] [I][COLOR=royalblue]A moja jaka była pierwsza? xP Na pewno powalająca :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I]
  18. [quote name='Cambel']Nic przemocą :cool3: Tu trzeba ładnie poprosić, o, tak: Kochana Psiulo, czy łaskawie nie dałabyś jeszcze trochę fot? :cool3: :modla::modla:... ...No, dawaj foty, bo jak nie...:mad: xDD Edit: Poniedziałek? Ty chyba żartujesz... :roll:[/quote] [quote name='g_o_n_i_a']Bry Psiulkowa Paczko :evil_lol: :evil_lol: Ja musze poznać niedługo reszte Czikowej Bandy. :multi: Nie przypisuj sobie wszystkich zaslug dla siebie - tez kilka razy wspomnialam, ale ona oczywiscie o mnie zapomniala. :shake:[/quote] [quote name='Nerul']No i znalazlam xD Wklejaj wiecej fotek bo mówilas ze masz wiecej :D:D Dżeki i Aga widze tez sie tutaj wplątali :D[/quote] [quote name='ewelinabuck']a ja cie zapraszam do mnie do galerii na nowe foteczki;)[/quote] [quote name='_ChiQuiTa_'][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5933/czika08ym0.jpg[/IMG] Mmmm... jakie piękności :loveu: ciesze sie ze nowa galeryjka ruszyła i to z jakimi pięknościami... Będę często wpadać o ile bede mogła,, pozdrawiam :*:*:*:*:*[/quote] [I][COLOR=royalblue]Witamy u nas :multi: Oto kilka starych fotek :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/320/447b02dd3f762968med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/376/b4b9e5e0d2664378med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/376/c54764c78c1a9604med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/376/f6947503761e6be9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/376/a09b195472b364ecmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Dawne czasy Agi i Dżekiego:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/320/72d5fb154a0c3195med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/320/5b2da1096f21fe16med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/320/17899f106f7302afmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/376/3d6f261c2cc6f43emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/376/b55308bc7fb2deb0med.jpg[/IMG]
  19. [quote name='matinestka']spojrzcie jak ostatnio nasz Gasparek uroczo prezentował się na wybiegu :loveu: : [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3553/gaspar1ou5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2435/gaspar2ti9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6897/gaspar3hj5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/2157/gaspar4oq1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1927/gaspar5wm7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/583/gaspar6gu5.jpg[/IMG][/URL] czyż nie Słodziak z niego ??? :loveu: :bluepaw:[/quote] Gaspuś szukaj domku śliczniutki!! :multi: :loveu:
  20. [quote name='WalentyNaa']Hej Ewelinka jak tam po komunii ? ja wreszcie mam kompa sprawnego i moge w koncu zajrzec ... i bardzo rozsmieszylo mnie to zdjecie ponizej :> :D [IMG]http://images21.fotosik.pl/307/a585bc0ec5b0de75.jpg[/IMG][/quote] [I][COLOR=royalblue]To zdjęcie można na konkurs dac :evil_lol: [/COLOR][/I]
  21. [I][COLOR=royalblue]Hopamy Złotko!!! :loveu: :loveu:[/COLOR][/I]
  22. [I][COLOR=royalblue]Groniu i Kordek :loveu: :[/COLOR][/I] [IMG]http://images20.fotosik.pl/375/2dbd5ab47a2a3257med.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://images21.fotosik.pl/320/309358df7f2bc36cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/320/07e5eac7a11fac9bmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Hop!! :multi: [/COLOR][/I]
  24. [quote name='fidelek2']Witajcie w cieplutki i słoneczny poranek :lol: :lol: My już dawno na nogach - o 6.15 byliśmy z Fidelkiem w sklepie po świeżutkie bułeczki :loveu:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Hej :multi: Podziwiam :crazyeye: Możemy liczyć na [B]nowe[/B] zdjęcia? :razz: :mad: [/COLOR][/I]
  25. [quote name='ewatr'][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3770/zmianarozmiaruobraz013cg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/197/zmianarozmiaruobraz016yf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2558/zmianarozmiaruobraz018bl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/2203/zmianarozmiaruobraz014ro3.jpg[/IMG] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/6799/zmianarozmiaruobraz015ct4.jpg[/IMG][/quote] [I][COLOR=royalblue]Witamy u Arnisia!! :loveu: :loveu: :multi: :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Śliczne zdjęcia :loveu: Ewuś jaki masz aparacik? :razz: To na tle Twojego domu i tych pięknych fioletowych kwiatuszków stoi Arniś? :loveu: [/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...