Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I][COLOR=royalblue]Czy on ma jedno łoko większe a drugie mniejsze? o.O[/COLOR][/I]
  2. [I][COLOR=royalblue]Gonia daj foty ze szpaceru ^^[/COLOR][/I]
  3. [I][COLOR=royalblue]Musisz się z kimś umówić. Nie możesz jechać "tak o" Kamilo...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]GNNM!!! [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]CZEW... :|[/COLOR][/I]
  4. [I][COLOR=royalblue]GTB na pewno :multi: No nie Gosia? :cool:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Uszy :loveu: :loveu:[/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]Bry ^^ Ładniusie te fotki :loveu: Masz może nr w Heyah? [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Dawno nie byłaś u nas w galerii... :([/COLOR][/I]
  6. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Ja tylko ok. Słociny, Wilkowyjii... :][/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]Taki nałóg nie jest rzucic tak łatwo jak niektórym się zdaje. Przeczytajcie "Ćpuna", albo coś w tym rodzaju...Chociaż tego chcesz, nie możesz... Ale teraz już są nowe metody, może uda się coś zaradzic? Chociaż i tak liczba ludzi palących jest przerażająca..[/COLOR][/I]
  8. [I][COLOR=royalblue]Hop Frytko!! Szybko do domku :)[/COLOR][/I]
  9. [I][COLOR=royalblue]No to czekamy z niecierpliwością :loveu:[/COLOR][/I]
  10. [I][COLOR=royalblue]Na pierwszą pieski!! :multi:[/COLOR][/I]
  11. [I][COLOR=royalblue]Hop Maurycjusz :multi:[/COLOR][/I]
  12. [I][COLOR=royalblue]Bry Azulasta :loveu:[/COLOR][/I]
  13. [I][COLOR=royalblue]Ech...Musicie się nacieszyc narazie tymi zdjęciami. W czwartek jeszcze dodam, albo w piątek. Pewnie będą też ze spaceru z Azulką :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Branoc...[/COLOR][/I]
  14. [I][COLOR=royalblue]"Nawet cień przyjaciela wystarczy, aby uczynić człowieka szczęśliwym."[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]"Wykreślić ze świata przyjaźń... To jakby zagasić słońce na niebie, gdyż niczym lepszym ani piękniejszym nie obdarzyli nas bogowie."[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]"Większość przyjaźni nie urywa się, tylko więdnie."[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue][B][U]"Kiedy żegnasz przyjaciela, nie smuć się, ponieważ jego nieobecność pozwoli ci dostrzec to, co najbardziej w nim kochasz[/U][/B].":([B][U] :([/U][/B][/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]Znalazłam coś ładnego...:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]"[/COLOR][COLOR=royalblue]Nie skarby są przyjaciółmi, ale przyjaciel skarbem."[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]"Nawet w tych przyjaźniach, które uważałem za najbliższe, o pewnych rzeczach się nie mówiło. Choćby nie wiem jak płynnie człowiek władał językiem, zdarzają się sytuacje, w których nijak nie może wyrazić tego, co chce powiedzieć."[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]"Przyjaźń jest drzewem, pod którym możemy się schronić."[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]"Prawdziwa przyjaźń istnieje wtedy, gdy człowiek nie ma nic, bo wówczas przyjaźń jest jego największym skarbem."[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]"Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela."[/COLOR][/I]
  16. [I][COLOR=royalblue]Mastuś i Dolores...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][IMG]http://images22.fotosik.pl/151/e36409c186d0c362med.jpg[/IMG][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/367/060ea3cb49d5a526med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/80/5c70acdf7475714amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/76/169b8312a69a9a53med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/151/94afcee9a7ec0b9cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/367/e37c53792a089befmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/80/e376541dff2823cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/80/cecc0073706634ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/76/2859558d3ab39a16med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/151/a904420be3cb94a2med.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Takiemu Masterkowi to nie łatwo zrobic dobre zdjęcie, bo ciągle jest w ruchu :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Mastuś tęskni za Gonią...[/COLOR][/I]
  17. [I][COLOR=royalblue]Śpioszek się pokazuje....[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images12.fotosik.pl/80/eea289052ee85ec1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/80/9428671446f00617med.jpg[/IMG]
  18. [I][COLOR=royalblue]Mauryś hopsa! :multi:[/COLOR][/I]
  19. [I][COLOR=royalblue]I fotosik się zepsuł... -_-[/COLOR][/I]
  20. [I][COLOR=royalblue]Właśnie wróciłam zziajana z jakichś dzikich zabaw :evil_lol: Dżeki ganiał się z Agą tak wściekle, że lepiej było mu nie wchodzic w drogę. Potem posmakował groszku cukrowego :razz: Pomamlał i wypluł :lol: Przyszedł też do nas nowy znajomy... :eviltong: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Oto jeszcze zdjęcia psiaków z nad potoków.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/586c2bdb878dacfdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/96b63acfd0866648med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/150/73d28a37ccf54092med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/150/02929b8cb78d958dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/2e1a6bb8123b0ac3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/b2697d847aee7aa0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/150/a93676b4571c60e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/7f1d1b37c6c1c754med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/75/bda8a8e72624fecemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/150/f16341bd0024fcadmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Pamiętacie tą Panienkę? :loveu: [/COLOR][/I]
  21. [I][COLOR=royalblue]Podnosimy boksiaczka :loveu:[/COLOR][/I]
  22. [I][COLOR=royalblue]Coś ostatnio Ewy nie widac :mad:[/COLOR][/I]
  23. [I][COLOR=royalblue]Hejo Ewciu :calus: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Obdarzysz nas nowymi fotami Arnisia? :loveu:[/COLOR][/I]
  24. [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6045937&postcount=62[/URL] W takim razie źle to odczytałam :evil_lol::evil_lol: [COLOR=black][B]KBZDTWS [/B]jeśli będzie taka możliwosć :diabloti: A to okaże się jutro :cool3:[/COLOR][/quote] [I][COLOR=royalblue]Mam nadzieję, że się uda i że GTB :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Pap :bye:[/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...