-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[I][COLOR=royalblue]I reszta:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/69ac015ca51c4d4fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/e1704591a4feaa8cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/c55042032fbb9dd7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/69198f3a3b2a4c9cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/2cd0b8a04a624152med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/9a208f1487da2074med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/bce7fd874c6b106amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/12764d6d7965156fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/80afdf3292fe5790med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/f26ff138d5b46508med.jpg[/IMG]
-
Fester " złoty chłopak " z Rzeszowa !!! wrócił do swojego domu :)))
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]No tak właściwie tak :multi: To są jakieś wieści z domku? :multi:[/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Poznajcie Nelę. Nela to siostra Jackie'go z tego samego miotu. Należy do mojej kumpeli, sąsiadki :loveu: Sesyjka z wczoraj...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][IMG]http://images11.fotosik.pl/68/c2993ea7b30e4bebmed.jpg[/IMG][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nela[/COLOR][/I] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/e619c31f570a9e02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/7049bc64857fc265med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/b6c3039a20e78755med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/135/9183e6a78509e193med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/135/30fa77c31ef18892med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/8c9cf67308caa06dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/19eb102bb55bff1cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/b0386ba98652ea54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/5af4e3bd19f5cd72med.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Damulka :loveu: [/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Zbierze się w końcu taka ekipa jak kiedyś?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Może zrobimy jakiś spacer po 15?[/COLOR][/I]
-
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Mauryś czeka na dobry domek :)[/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Chyba sobie książkę darujemy...[/COLOR][/I]
-
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
psiulka replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
[I][COLOR=royalblue]Są foty? :cool:[/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Andżela dała znak życia :multi: Ale nie wiem co się stało...[/COLOR][/I]
-
Bokserka Frytka z Kundelka - JUZ W NOWYM DOMKU :))
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Frytka się ogłasza...[/COLOR][/I] -
Fester " złoty chłopak " z Rzeszowa !!! wrócił do swojego domu :)))
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Są jakieś wieści z nowego domku? :multi:[/COLOR][/I] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck']hmmmmmmmm cos mi sie wydaje ze fotki mialy byc w piatek a nie w srode:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: moze na jutro cos skoluje:eviltong:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Miałobyc na dzisiaj :mad: [/COLOR][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]Nic mi się nie pomyliło. Widziałam i dlatego napisałam, że już niedługo dobijemy do 500... To nie możliwe...[/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Czikusia już ma właściwie 3 wątki. Jeden tu, jeden SWÓJ, a trzeci u Ewy :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Gosiu, mogłybyśmy się wybrac na spacer? :([/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Czy wartobybyło kupic taką książkę do szkolenia 9 letniego (:lol:) psa? Pomoże coś? Chociaż te najprostsze rzeczy...[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Oj Fidelek rozrabiaka :lol:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Czyżby kopał dołek w piasku? :lol:[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Co myślicie o książkach wydawnictwa "Galaktyka" z tej serii zakonników? :lol:[/COLOR][/I]
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
psiulka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj Mary nie chciała się z psiulką przywitac :P HOPSA! :multi: