-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Jakoś tak wyszło, wspomnienia echh... Goniasta przestaje smutkac TAK! Cudny był ten ksieżyc, gapiłam i gapiłam... Nie mozesz wybrac wszystkiego, bo tego jest multum. Jutro powstawiam Azę ogródkową. Jak Dzikus, jaki dzikus!! Moje Słoneczko Czarna nimfa? Cała czarna? Niemożliwe Samczysko super śpiewa, jejkus takie serenady. A jak ma samice to tylko stuka o dno klatki, skrzeczy, gwizda a potem kopuluje. Jak byłam u Ciebie i Aga wyleciala na Aze, to poszlas ją tam do tyłu zaprowadzić, a ja gapiłąm w otwarte drzwi i dziwilam dlaczego to tak śpiewa. A co do piór - wczoraj sprzątałam klatke i kilka pochowalam... Pozbieram to pokażę, ta papuga niebiesko - biała ma cudne pióra. Te kolory! Z jednej strony zypelnie inna kolorystyka niz z drugiej. Ilonka, za jakiś czas. Całe wakacje siedze na wsi, jestem do dyspozycji. No czasami mam wakacje nad wodą -> schronisko i wybieg z Ałałałą. Ilona jak zaczniesz trzaskać fotencje to moj FB zupelnie zrobi sie pusty. Gdzie mojemu do Twojego. Ja mykam lulkać Jutro bede szalec z Masterem Branocka :bye:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Nauczysz mnie tego?? [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Wybieram wszystko i nic na to nie poradzisz :eviltong: Ja chcę wszystkie Azulki i księżyce w wykonaniu Goni :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]No chyba nie nazwiesz Azy spokojną? :lol: :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie no, cała czarna to ona nie była, taka trochę czarna :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Śpiewa?? Ten skrzekacz?? :-o [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie żartuj sobie nawet :mdleje: Kto w końcu ma więcej odwiedzin?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Miłego dnia jutro, z Masterem i dobranocka, miłych snów Goniu :calus: :calus:[/COLOR][/I] -
[quote name='g_o_n_i_a']To niech wyjdą z tego folderu o! Jak jutro wroce ze schronu, to chce widziec zdjęcia! :mad: A ja wiem, gdzie sa zachody na Słocinie ooo :loveu: :loveu: Są dokladnie na łączkach, które odkryłam w czwartek i na których dzisiaj byłam (mniej wiecej na tym słynnym widoczku, tylko że w zbożu:evil_lol: ).:loveu: Musze tylko nastepnym razem uzborić się w jakiś krem ochronny, bo strasznie tam żrą bąki i komarzyska :shake: Na spacerek chętnie pójde, tylko wiesz jakie ja trasy wyznaczam - dość ekstremalne :evil_lol: Nigdy nie wiesz gdzie zajdziesz.. :cool3: I masz gwaratnowane podrpane nogi i skakanie w zbożu - przecież pies musi być szczęsliwy. :evil_lol: Tylko nie wiem kiedy... Jeszcze nie teraz oki?;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Jutro to ja nie bardzo bo moja mama siedzi w domu także lepiej zostawić to na wtorek :eviltong: A i być może pójdę jutro na Shreka Trzeciego :lol2:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ta, ale przed 20 takich zachodów nie ma... :roll: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Hah i to jest właśnie w tym najlepsze :lol: Ja to raczej nie lubię odkrywać nowych terenów, ale jak już coś raz przeszłam to przejdę następny (no, rozumiesz? :lol: )[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Jasne, nie ma sprawy, daj znać jak będziesz chciała ;) [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Piękna książka :loveu: I z pięknym przesłaniem Fascynuje fotografia? :cool3: To gdzie zdjęcia?![/quote] [I][COLOR=royalblue]Taaa...[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Co ja gadam, co ja gadam?! Przecież do fotografii mi zupełnie daleko, ja jestem na etapie noworodek, albo jeszcze niżej... :cool1: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Już się pytałaś, zdjęcia siedzą w folderze :D [/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Kiedyś moze byłby lepszy, złomek goopki z 2003 roku i jeszcze dziwne, ze robi zdjecia :-o Nie mazaj sie :eviltong: Jakoś tak wyszło, że wczoraj mi net padł, poszłam sobie z Azulkową księzyc przez okienko ogladać - Boszz ale cudny widok. Na niebie pełnia księżyca, a wokol niego maluteńkie chmureczki - takie baranki. I otaczały ten ksiezyc, im dalej od ksiezyca, tym baranki wieksze... I takie cudniaste światło na niego padało... A druga strona nieba, zupelnie inny świat - ciemno... I chmury takie dłuuugie i ciężkie. Łaa :loveu: Ni ma paput :eviltong: Masz wybór: Azulkowa z ogrodka, moja chora twórczość i z dzisiejszego spacerku. A ten dzisiejszy spacerak błaa :placz::loveu: Nogi mam całe wydrapane od skakania w zbożu i ostach (no co, wazne, że sie wtedy podobało, a w szegolnosci Kroweńce), pogryzione przez bąki i jeszcze reka cała w plastrze, bo Aza zobaczyła bażanta i w ostatniej chwili chwycilam 20 metrówke, ale zanim ją zatrzymałam to przetarła mi skóre :placz: "za kare" siedziałam z nią jakies 10 minut i czekalam aż chociaz odrobine bol ustąpi. Wariatka jedna :loveu: Fajnie sie tak biega po cudzych polach Jeżeli chodzi w ogole o ptaki, uch ja mam tych z zewnątrz czasami dość. Na ogrodzie mamy mnóstwo drzew, wysokie choinki i itp. Aż czasem boje sie wyjść z domu maj - czerwiec to miesiace, kiedy młode wypadają z gniazd. Nie zlicze ile w tym roku musiałam "zbierać", dzisiaj też leżał młody szpak. Ech :-( Fotki jutro. :lol: Moje papugi też są takie. Dawniej, jak miałam nimfy i faliste (po parce), to nie było żadnego problemu. Samiec nimfy był taki pół dziki, jakoś sobie w droge nie wchodzilismy, ale jak przyszlo co do czego i trzeba bylo go zlapać, to wiedzialam jak złapać z nim kontakt - szalal doslownie z radosci, jak sie go po główce drapało :loveu: Samiczka była z dobrej hodowli, oswojona, cudowna. Co do falistych - z tamtych czasów została mi własnie Zielona, jej koleżanka była taka pół dzika, ale nie fuczała tak okrutnie jak samiec nimfy. A o nierozłączkach to w ogole nie ma co mowic - one zawsze były dzikie i te ich dzioby :-o :evil_lol: Teraz z tej parki to Zielona jest oswojona całkowicie, a tamta nie. Za każdym razem jak kupowalam do towarzystwa dla Zielonej kogos to było to to dzikie (prócz Szaraczka, co na zawal umarł jakiś czas temu <'>) Marzy mi się nimfa :loveu: Koniecznie samiec, zeby koncerty dawał wieczorkami jak tamten - dopuki samiczka sie nie pojawila, bo wtedy nie śpiewał w próżnię tylko dla niej. :lol: Jakbym miała teraz kupiać papugę, to z pewnością z domowej hodowli - takie co z człowiekiem od urodzenia praktycznie się socjalizują :loveu: (wiem jak to jest, bo wyhodowalam dwa mioty(?) nimf), nie z zoologa lub takiej hodowli klatkowej, o nie. :shake: A dzien? A nie ma co wspominac. ;-) Z Azulkowa byłyśmy na łąkach ponad 2 godziny. :multi: Cudnie było :lol: A potem doszłam do wniosku, ze czas zabrać się za siebie i obiecaną Mati lekcję optymizmu zrealizować. Smutkaniu mowie stop, przynajmniej bede sie starac. Musze... Bo nie daję rady. :-( Ten tydzien był straszny.[/quote] [I][COLOR=royalblue]Bry wieczór :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ale się opisałaś :-o [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja wczoraj tylko ukratkiem widziałam księżyc, ale bateria odmówiła posłuszństwa i tyle co go widzieli... A dzisiaj chcę zrobić - księżyca nie ma... [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Wybieram wzystkie możliwości + 1 gratis :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Aza jest szaloona :lol: Dzikoos jeden :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]U mnie to samo... Raz stłuczone jajko, raz nie żywy pisklak... Jeszcze nie udało mi się żadnego uratować...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja też miałam kiedyś dwie nimfy, czarną i białą, ale one tylko skrzeczały, raczej żadna nie śpiewała :crazyeye: A mój Paput jest jedyny, skrzeczak jakich mało, a jak z jedzeniem spóźnię się choćby o kilka minut (mają ustalną porę) to ten już skrzeczy :evil_lol: Ostatnio mu też duże pióra poodpadały i nie mógł za bardzo latać, ale już odrobinkę odrosły...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Gonia, ja teraz staram się o tym nie myśleć... Nie chcę o tym zapomnieć, bo to było zbyt piękne, ale nie chcę o tym myśleć... Przykre wspomnienia :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Znalazłam na allegro obiektyw do mojego aparatu... Może sprawię sobie taki w przyszłości? :roll: [/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]To ponad moje nerwy :lol: Ale czekam na fotorelację :multi:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Siedzę no i co? Ni ma Cię :mad:[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]W takim razie dobranoc :calus:[/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Paputki to moje są dziwne, jeden jest oswojony całkowicie, druga to dzika samica nie da się z nią skontaktować :lol:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Goniu jak spędziłaś dzień??[/COLOR][/I] -
[quote name='Cambel'][COLOR=royalblue][I]Dżeki i Aga są niecywilizowani? :evil_lol: xDD[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]Foteczki, foteczki![/I][/COLOR] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Czika też :roll: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]No dałam wczoraj 40. Wystarczy przynajmniej na tydzień :eviltong: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A Ty byś dała foteczki Megi, a nie tylko mnie naganiasz, o! :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I kto Ci pozwolił odgapić kolor!! :x [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Właśnie sobie tak z nudów przeczytałam po raz pierwszy "Małego Księcia"... I sobie myślę, że mało osób rozumie całą tą opowieść...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Przeglądałam książkę ze zdjęciami jakiejś tam przyrody UNESCO czy coś w tym stylu... Zdjęcia powalające z nóg... :mdleje:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Coraz bardziej fascynuje mnie fotografia...:loveu: [/COLOR][/I]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]:mdleje: Border... :loveu: :mdleje:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. To zdjęcie cytowane przez matusza jest boskie, może zglosisz na dogomaniacki comiesięczny konkurs? :D[/COLOR][/I] -
[quote name='ewatr'] nie jeszcze nigdy nie wystawiałam :shake:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Może zrobilibyśmy w schronisku taką zbiórkę rzeczy, nie koniecznie nowych, i moglibyśmy je wystawiać, a pieniążki poszłyby na leki dla najbardziej potrzebujących... Myślałaś juz może o tym?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Armani się ślicznie prezentuje w zieleni :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PPS. Uwielbiam zdjęcia z tymi cieniami na trawie :mdleje:[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue] No właśnie, tyle slyszymy, że już psiak dochodzi do siebie, a zdjęć nie ma :( Czekamy na fotorelację :multi:[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Śliczne zdjęcia z pięknym Imbirem :loveu: Cudowne! :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja mam jedno pytanie, a właściwie dwa:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]1) Jaki masz sprzęt (aparat)?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]2) W jakim programie graficznym robisz rameczki?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]:loveu:[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]A ja mam zupełnie na odwrót, masa fotek a nie chce mi się wstawiać xD[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Czekamy, czekamy!!! [/COLOR][/I]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Hejo, co u Was słychać? :multi:[/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Talent? Pff szurniety aparat i tyle. :razz: :turn-l: Zaraz coś wrzucę. Sylwia ma pierwszeństwo co do Edzika :eviltong:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Na pewno lepszy od mojego... [/COLOR][/I] :placz: :placz:[I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]"Zaraz coś wrzucę." - :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]To ja chcem paputy :loveu: :loveu: [/COLOR][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]Sylw :mad:[/COLOR][/I] -
[quote name='g_o_n_i_a']No iiii? :eviltong: Gdzie fotki? Nie przesadzam, mowie prawde :multi: Uch :mdleje:, fantastyczne :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Szczegolnie to [URL]http://images20.fotosik.pl/41/c93770e62642618dmed.jpg[/URL][/quote] [I][COLOR=royalblue]Fotki? :hmmmm: Yyy... No wiesz.. :siara: W folderze sobie siedzą :eviltong: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]U nas na Słocinie to nigdy nie ma takich zachodów... Wszystkie chowają się za dachami domów... :shake: [/COLOR][/I] [quote name='Cambel'][/color][/i][COLOR=black]Haaa, moje proszę usunąć, Calineczkę, a raczej [B]Megi[/B] zostawić :loveu:[/COLOR] [COLOR=black]Galerię kiedyś założę, ale narazie to pies najważniejszy, a na kompa brak czasu. xD[/COLOR] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie usuwam, nie po to siedziałam nad tym wczoraj tyle czasu żeby teraz usuwać :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Gosia, może pójdziemy kiedyś na spacerek, co? :oops: Tylko, że może z samą Azą, bo wiesz jak inne psy się zachowują :shake: [/COLOR][/I]