-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]Nie wesołe to świętowanie 500... :([/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Zwariowalas :crazyeye: Talentu? Pff :shake: :crazyeye: Aaa o smyczach :lol: Widzialam foteczki, widzialam! :loveu: TWOJA? :crazyeye: NOSISZ OBROŻE? :evil_lol: A co do wybrania sie do sklepu, to dam Wam znac. Na Allegro upatrzylam tanio obrozke w kosteczki i jeszcze bym dorzucila z jedną indiańską + smyczkę i mialabym od razu taniej koszty przesylki. Zobaczymy. :cool1: Dobranocka [/quote] [I][COLOR=royalblue]No talentu :cool3: Nie każdy ma talent, no nie? :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]No i co się śmiejesz :placz: To tylko błąd literkowy :placz: [/COLOR][/I] [quote name='Cambel']Hahaha, Ilonko, to Ci pojechała :evil_lol::evil_lol: Goniu, ale skojarzenia. :cool3: :bye:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Gonia nie dobra :placz: :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I czekamy na nowe fotki całej ekpiy :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Edzio jest jedyny :loveu: :loveu: [/COLOR][/I] -
[quote name='g_o_n_i_a']Psiula, koniecznie wstaw wiecej zdjec Czikulca :loveu: Piękne są te w zachodzącym słoncu! [IMG]http://images26.fotosik.pl/11/e3011e4650a2e3e7med.jpg[/IMG] Cudniaste stojące uszka :loveu:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Gonia :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Wstawię, wstawię ^^[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie przesadzaj Gosiu :oops: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [quote name='Cambel'] [COLOR=black]Tylko spróbujesz Wredoto! :evil_lol: [/COLOR] [COLOR=black]Paparazzi się znalazł [/COLOR][COLOR=black]:evil_lol: [/COLOR][COLOR=black]:evil_lol:[/COLOR] [COLOR=black]Paa! :bye: :calus:[/COLOR] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Hejo :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Mam Twoje i Calineczki dwa zdjęcia :multi: Widzę, że teraz tylko z nią siedzisz, bawisz się, bo na kompie Cię coś nie widać dziś także można się domyślić :loveu: Musisz założyć galeryjkę :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Możesz kupić, jest trwały ;-)[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dobranoc my mykamy na meczyk siatkówki w telewizji :bye: :bye:[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Ale ściemniasz :turn-l: :turn-l: Ja jutro do schrona biorę aparat i porobię Kamili i jej nowemu psiakowi zdjęcia :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Poznacie jutro :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Żałuj, jest czego :loveu: [/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Ja też chcę coś kupić a jak ^^ Moja obróżka juz trochę stara... :D[/COLOR][/I] -
[quote name='Cambel'][URL]http://images27.fotosik.pl/11/18749ebc11e5aafamed.jpg[/URL] Jakaż ona słodziuchna :loveu: Niewinniątko. ;) [URL]http://images26.fotosik.pl/11/46fabe6b030d2704med.jpg[/URL] Kolano :evil_lol: [URL]http://images27.fotosik.pl/11/3a27dc0872b518a8med.jpg[/URL] Pyyychol! :loveu: Iloś, ten identyfikator dobrze Ci się sprawuje? :cool3:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Zawsze jak ją ktoś na czymś czego nie powinna robić przyłapie to udaje, że nie wie o co chodzi :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A co się kolana uczepiłaś :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A dobrze, oprócz tego że raz zgubiłam koło domu koleżanki, bo oderwało się to kółeczko, musiałam doczepić nowe silniejsze i działa :evil_lol: [/COLOR][/I]
-
[quote name='Cambel'][URL]http://images24.fotosik.pl/11/0497a6984b135b54med.jpg[/URL] Jaka ślicznotka :loveu: :loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/11/d4c825459263f602med.jpg[/URL] Do kogo ona ten jęzorek tak wystawia? :cool3: [URL]http://images25.fotosik.pl/11/8f51ab115cb8f33amed.jpg[/URL] To mi się chyba najbardziej podoba :loveu: Fajnie, że w koncu jakieś fotencje dałaś :lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]To ostatnie, co mam w avie też mi się bardzo podoba :loveu: Aż się dziwię, że umiem robić takie zdjęcie :crazyeye: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A wystawiała język bo ją drapałam po karku, on tag lubi :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dałam i mam zamiar dać więcej, bo mam ich jeszcze mnóstwo, Dżekiego, Azy, Agi, Neli, Pewngo nieznajomego i drugiego nieznajomego, których wkrótce poznacie ;) [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Na dzisiaj chyba tyle, ale zdjęcia już mam wreszcie POUKŁADANE i jutro dodam WSZYSTKO :mdleje: Sporo sie tego nazbierało...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Moja kumpela ma na kompie Piratów na Krańcu Świata, będę jutro miała ^^ :multi:[/COLOR][/I]
-
[IMG]http://images23.fotosik.pl/11/5c01ca203aa17668med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/11/d29f4fff2db251bemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/11/3a27dc0872b518a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/11/d518866f18ea475fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/11/e3011e4650a2e3e7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/11/204e5cdc605684bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/11/46fabe6b030d2704med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/11/39003bd4f6235241med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/11/83bc9af2565b2d92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/11/3284bced06252aa8med.jpg[/IMG]\ [IMG]http://images26.fotosik.pl/11/cde20ba0455e6218med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/11/f7781bb62e85cb8amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/11/18749ebc11e5aafamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/11/125ee7f2c2e2aeeemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/11/c49b8fed32c2e745med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/11/7c5bc59476d362a2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/11/59eff6f5accc539bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/11/d53748269ae5c72amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/11/2ebe0013d535d92fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/11/89aba99b046463f0med.jpg[/IMG]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Border *___* :mdleje: :mdleje:[/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Najpierw Czika...[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Wtedy jeszcze nie wiedziałam co to jest tryb makro...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images27.fotosik.pl/11/ef06c8d1720bb1f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/11/be6bf9371a764f89med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/11/0497a6984b135b54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/11/9cc493af01ee3df5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/11/55075f46bc59de6amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/11/c74fdaf813fa42e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/11/e3162d839c3ced8emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/11/d21c9fdfbd9d347bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/11/363c20e6506e0c31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/11/d4c825459263f602med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/11/22427242a54f39c0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/11/7b2325c802dd5351med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/11/1986e9f555e389e4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/11/8f51ab115cb8f33amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/11/2e7c954b8674fef8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/11/cad04c7862bede67med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/11/81b0eac7e8621c27med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/11/b85d57e02f44fd7cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/11/f7ea3590585d7455med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/11/4410246a3c72e50emed.jpg[/IMG]
-
[I][COLOR=royalblue]Zaczynamy wstawianie zaległych zdjęć :][/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Ja mam do niego kartę rabatową jeszcze z wystawy sierpniowej :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]- 10 % O ile jeszcze jest aktualny :D[/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]:mdleje: :mdleje: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Śliczne te różyczki :mdleje: Gratuluję talentu...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Mówię o tych smyczach i obróżkach :D[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Już lecimy do naszej galerii i powstawiamy jakieś zaległe foty :D[/COLOR][/I] -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
psiulka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przygarnie ktoś Marulkę?? -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Piękne zdjęcia :loveu: Szcególnie to z tym ptaszyskiem ^^[/COLOR][/I] -
Cyklon - siła i żywioł - Rzeszów- odnalazł go włascieciel - ma dom !!!
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]To chyba rekord, że dopiero druga strona a już omek :multi:[/COLOR][/I] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
Hejo :multi: Będą zdjęcia Boogie?? :loveu: -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Na pierwszą Maurycy...[/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Ja też mam mnóstwo zaległych zdjęć, niektóre ładne, aż sama się sobie dziwię, a niektóre zupełnie nie wyszły...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja mam zdjęcia przed burzą, jedno ładne na 15 to chyba jakiś mój wyczyn..[/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Gonia :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Będą zdjęcia paputków?? [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Wreszczie ta dogomania zaczęła coś ruszać, ale oczywiście teraz zacina mi się komp, ale wytrzymuję...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Kamila ja też chce zobaczyć :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ech.. :( :([/COLOR][/I] -
Bokserka Frytka z Kundelka - JUZ W NOWYM DOMKU :))
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Życzymy Fryci szczęścia ^^ :multi:[/COLOR][/I]