-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
[quote name='sajlana']Mój kolega poszukuje kociaka, chłopca z częścią upierzenia w kolorze białym...odszedł niedawno, po 20 paru latach zycia, jego biały kocór vel Filip... a może taki: Ok roku, wykastrowany kocurek, strasznie kochany, super zgodny z kotami, z psami. Kuwetowy. Wywalony pod Kakadu, u mnie na DT....
-
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Maniulec oczywiście juz w domu. Ma wyjętą płytkę i stabilizowaną rzepkę. Jest nieco przycpany, z lekka obrażony i bardzo mu sie pomysł z kołnierzem nie podoba.... Operacja kosztował 380 zł, które musiałam założyć ze swojej kieszeni (niestety, długi....). -
Ja będę chciała, zaraz Ci napiszę na PW, co ;) Spacer był super, psy po powrocie padły (z wyjątkiem Kry niestety). Żubr z rozpaczy po odjeździe wybranki zalecał się do Pi, więc dostał wp..... :mad:
-
Jakoś niedługo -może zaz 2 tygodnie- pewnie się wybiorę na Ślężę, mogę Was zgarnąć ;)
-
Z noclegami to Ci wiele nie pomoge, bo ja raczej robię wypady jednodniowe, czasem tylko sypiam poza domem. Po pierwsze, masz masyw Ślęży. Na krótką wycieczkę- super :) My z Krą robimy sobie tam treningi kilka razy w roku. Dalej- no to juz Góry Sowie, piękne trasy np w okolicy Przełęczy Walimskiej. Albo od Pieszyc w górę. Jeszcze dalej, to okolice Karpacza, moje ukochane Karkonosze :) Tylko nie jedź do Jeleniej pociągiem, bo wyjdziesz z siebie, chyba, ze lubisz zwiedzac Polskę w tempie spacerowym- tory sa w takim stanie, ze pociąg jedzie mniej wiecej dwa razy dłużej niż autobus ;)
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
ulvhedinn replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Mapet, bardzo mi przykro.... :( Pokażcie tego bernardyna ;) -
Chico - chihuahua długowłosy, szuka najlepszego domu :)
ulvhedinn replied to mshume's topic in Już w nowym domu
On, tym razem to on ;) Ma na imię Żubr ;) i ma 2 lata.... -
Chico - chihuahua długowłosy, szuka najlepszego domu :)
ulvhedinn replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Ja wpadłam, jak jeszcze kiedyś moja ciocia przygarneła ze schronu porzuconą staruszkę Bunię (już niestety za TM)... no i w zeszłym roku takie stworzonko sobie wynalazłam: [img]http://i41.tinypic.com/2s9ay5c.jpg[/img] ...i okazało sie, że to niestety choroba postępująca :evil_lol: -
Chico - chihuahua długowłosy, szuka najlepszego domu :)
ulvhedinn replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Mamy w tej chwili 3 domy do wyboru, w tym ten o którym piszesz Dorciu ;) Umawiamy wizyty przedadopcyjne i myślę,że niedługo wszystko się wyjaśni. [B]Chico był wnętrem[/B], więc decyzja o kastracji była bardzo dobra. Mały radzi sobie w kołnierzu, chociaż spuszczony ogonek wskazuje,że szczęśliwy to nie jest :([/QUOTE] A nawet bezwzględnie konieczna :) W kołnierzu to chyba żaden pies nie jest najszczęśliwszy... Jejku, weźcie go oddajcie szybko, bo mi chodzi po głowie myśl: "jednen chi, dwa chi...." -
Chico - chihuahua długowłosy, szuka najlepszego domu :)
ulvhedinn replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Kurcze, a mówili mi, że jak sie ma jednego chi, to człowiek marzy o następnym...... ;) -
Jak Cię kopnę za tą 11........ 12 to minimum absolutne.
-
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Maniutek ma zabieg we wtorek tak?[/QUOTE] Tak, dokładnie ;) -
Ciekawe jakiego auta pozbawiła mnie Kraksa..? :diabloti: ....że o tymczasach nie wspomnę... ;)
-
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
DZIĘKUJĘ!!!!!!!! :Rose: Przyszło 18 zł dla Manisia :) Od Mańka: Czeeść!!! Słuchajcie, wreszcie jest ciepło! No przynajmniej w miarę ciepło :) I coraz mniej mokro na trawniku (nie lubie mokrego!). I można ganiać! Co prawda noga mnie boli trochę, ale i tak ganiam, ganianie jest bardzo bardzo fajneeee... a najlepiej jak nie w mieście, tylko na polu za miastem i można lecieć i lecieć przed siebie i wiatr w uszach gwiżdże, a potem lecieć jeszcze szybciej do Dużej :) I do tych innych Dużych, co chodzą z innymi psami i co dają smaczne rzeczy :) Moja Duża też daje smaczne rzeczy, ale czasem zapomina zabrać je na spacer.... I kupiła mi obróżkę nową. Mówi, że na wiosnę, czerwoną, żeby była na szczęście. Nie wiem, co ma obroża do szczęścia, ale ok. Fajnie być szczęśliwym :) -
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Operacja przełożona na wtorek...... -
Ja bym jeszcze dodała, ze sa psy, które co by nie robiły, to wygladają jak obłąkane (mam takie cóś w domu), a nakręcenie się w trakcie treningu, czy zawodów jest po prostu niezbędne do osiągniecia dobrych wyników. Cała rzecz w tym, zeby - jak już napisała Ladyswallow, umieć psa wyciszyć. I nauczyć go także odpoczynku, luźnej zabawy itd. Poza tym, ostatnio jakoś zaczyna się moda na "bezstres"- nie nakręcać, nie ekscytować, wyłącznie wyciszać, nie dostarczać pobudzających bodźców, ach ta straszna adrenalina itp- a tak naprawdę pewna dawka stresu jest w życiu pożądana. Szkodliwy jest stres przewlekły, dlugo trwający.
-
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Gdzieś znikł mój post, a przecież najważniejsze- [B]jeśli wszystko pójdzie ok, to jutro Maniek ma zabieg- wyjmowanie blachy i niestety również operacja wypadającej rzepki!!!!! [/B] -
Ropomacicze u 12 letniej suni,proszę o pomoc!
ulvhedinn replied to blacksidetheworld's topic in Chirurgia
Jak jest podejrzenie ropomacicza, to szczerze mówiąc nie ma na co czekać. Wet, który umie odczytać usg (i ma dobry aparat) powinien zdiagnozować to dość pewnie. Bo guz (czy cokolwiek to jest) to jedno, ale ropomacicze to bezpośrednie zagrożenie dla zycia. Osobiście zupełnie nie jestem przekonana do prób leczenia ropomacicza farmakologicznie, rzadko jest to skuteczne, nawet jeśli- to najczęściej wraca, a może się skończyć tragicznie. -
Wrak jamnika, ślepy, głuchy, bezzębny-za TM[*]
ulvhedinn replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odmłodnieć to raczej nie, ale ma ryjek regularnie wycierany, bo się upapruje ;) i oczka kropione i czyszczone, to i buzia czystsza. Nochal niepiękny, ale jednak zdecydowanie lepszy, niestety nadal walczymy z łupieżem (a kapiele to nie jest to, co dziadzio kocha najbardziej...). Martwią mnie zębale Nestorka, są okropne. Kamień na centymetr i zapach bagienny. Musze pogadać z wetem, jak zrobić delikatnie dziadkowi czyszczenie, bo niestety po dobroci to się nie da nawet ociupinkę dotknąć.