Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Cieszę się przeokropnie:lol: :lol: :lol: , ale będę tęsknić (ja już tak mam:-( )
  2. Wronisko obrażone siedzi w klatce. Narazie dałam jej mięsa (to przecież drapieżnik...) ale nie chciała sama jeść, musiałam dawać do dzioba. Mam nadzieję, że się przekona do samodzielności bo u mnie z czasem krucho:shake: Aksa- jak to Aksa, rozrabia:evil_lol: ale dziś zdała test zostawania sama na 6. Została w domu 9 (!) godzin i [B]NIC, kompletnie NIC nie zostało zniszczone[/B]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: (no dobra, była mała wpadka "koo"...) Skopiuję zdjęcia ZE SPACERU- [B]AUTOR: PASAWERA[/B] (mam nadzieję, że mnie nie opr...) wklejam te z Aksą, więcej w [I]Spacer we Wrocławiu [/I](inne piękności dogomaniackie...) [CENTER][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1322/imgp10898jm.jpg[/IMG][/CENTER] rozpędzona Aksa :multi: [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/1396/imgp11060jc.jpg[/IMG] 'poszukiwacze zaginionej arki' :evil_lol: czyli zagubione frisbee :lol: [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/1331/imgp11079vs.jpg[/IMG] psiaczki również szukały... [CENTER] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/1040/imgp11172wp.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/772/imgp11183fj.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/1868/imgp11207oy.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/5425/imgp11509ih.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. Super!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: To rozumiem, że teraz szukamy transportu do Katowic??:razz:
  4. Ho ho, ile się cioteczek odezwało- już nie będę krzyczeć:oops: nie... Byłyśmy wczoraj na dogo-spacerze i Paskuda nie dość, że się popisywała niemożliwie (wyłożyła się 4 razy!!!!) to w końcu postanowiła, że się wykąpie.... w Slęzy!!!! No i musiałam ją ratować, bo wózek zahaczył o korzeń w wodzie.:mad: Lazłam dalej mokra, a tu przygody: psy znalazły młodą wronę, okropnie zagłodzoną (siedzi u mnie w klatce i pokrakuje:evil_lol: ) a w końcu goniła nas burza:-o Fajnie było!!!!!
  5. Aksa strasznie z siebie zadowolona- ona uwielbia się popisywać:mad: a wrona siedzi w klatce, zjadła trochę, napiła się, ożywiła i mówi "kraa"...:evil_lol:
  6. Na 99% jestem pewna, że nie dostałam książeczki, ale... mam nadzieję, że to Makulka zgubiła nie ja, bo się pod szafę ze wstydu schowam...:oops:
  7. OOo, ciocia Rybon zajrzała!!!! Dla Cioteczki wielkie buziaki od Aksy:calus: A wiesz, Aksa musi mieć minimalne chciaż przewodzenie, bo jak się przeciąga, albo coś jej się śni, to tylne łapki drżą... I wcale już nie jeździ na kolanach, tylko dociąga łapki, opierając się na zewnętrznej powierzchni stóp... Tylko (jeszcze:diabloti: ) nie umie się wysiusiać sama do końca, więc ją odsikuję- ale jak jest na trawniku, to zawsze się trochę wysika... Eech ona jest cuuudoowna!!!
  8. To się czasem odezwijcie małpiszony, bo potem szukam Aksy na 8 stronie!!!:mad:
  9. Wiecie co... szelki już mamy- dostała w prezencie od weta- szyte przez kogoś (?) a leżą świetnie... Niestety biorąc pod uwagę ceny- resztę "wyprodukuję" sama... Nie stać mnie np. na pas za 90 zeta:shake: A poza tym Aksa biega coraz chętniej- i już się (prawie) nie odwraca, żeby łapać smycz:evil_lol:
  10. Mój numer: 609 325 217. prawidłowy? Ew. podaj swój, może będzie szczęśliwy :lol:
  11. Nic takiego nie dostałam...:shake: Ew. mogę zadzwonić do dr Raka i zapytać o dokumenty (w sumie byłoby dobrze mieć też wpis o operacji i sterylce...)
  12. Kasia generalnie koty olewa. Czasem burknie jak uzna, że trzeba je powychowywać, czasem na spacerze pogoni troszkę, ale nie ma w niej wrogości- najwyżej jest zazdrosna...:evil_lol: ps. zajrzyjcie czsem do Aksy, co...?
  13. Fajnie Makulka!!! (a swoją drogą jak mi się nie przestanie tak kiełbasić w życiu to naprawdę będę musiała stanąć z puszką...:-( )
  14. To zależy od aktywności i od tego czy w zimie mieszka w domu czy w budzie. Moja zjada suchego 500-600g dziennie... + przegryzki mokre.
  15. Tia... a jak pójdę z całą ferajną to może na dom z ogrodem uzbieram... wiesz: ludzie chętnie dają tym z psami i kalekom- a ja mam dwa w jednym:evil_lol: nie? I jeszcze bernardę z łzawą mordą:evil_lol: A poważnie- nie wiem, ja nie wysyłałam...
  16. Musze wam pochwalić się postępami Aksy:multi: : już umie zostawać sama w domu, nawet można nie zakładać jej kagańca (ale lepiej zostawić jakąś zabawkę-gryzak), nie płacze, (chyba że wychodzę z resztą psów bez niej). Wraca bardzo ładnie na wołanie, a jak krzykne "idę sobie" to zawraca w miejscu i pędzi do mnie jak torpeda.:evil_lol: Aportuje coraz lepiej, chociaż nie zawsze od razu oddaje. Nie szarpie już okropnie smyczy i nie próbuje jej zjadać. Nawet wie co to znaczy "leży pies" -oczywiście bez wózeczka... A to wszystko w ciągu może 2 miesięcy... nie do pojęcia, że nie była niczego nauczona wcześniej- ona naprawdę chętnie pracuje:shake: Jedynie nie udało się jeszcze opanować gonienia kotów- ale pracujemy nad tym:evil_lol:
  17. [quote name='pixie']Kasiu, trzeba [B][COLOR=red]puszeczka potrzasnac![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]pieniazki zbierac[/COLOR][/B], bo za chwile cioteczka ulv wystawi ciebie z koszyczkiem za drzwi![/quote] Ciotka ulv nie wystawi, tylko niedługo sama pójdzie w przejściu świdnickim stanąć z puszeczką...:evil_lol:
  18. Ok.:evil_lol:
  19. A w którym miejscu się spotykacie? I o której?
  20. Ode mnie straszny kawał drogi... To jest za działkami i laskiem? A po drugiej stronie rzeczki są ruiny przepompowni i budynki fabryczne?
  21. A gdzie dokładnie? Bo my chętnie...:lol:
  22. No i co? Wrocławianie zapadli w letni letarg, czy jak??:mad:
  23. No właśnie o ten...:lol:
×
×
  • Create New...