[quote name='Legion23']chyba szybko ktoś powinien się nim zachwycić...[/quote]
Legion, widzę, że nadal wierzysz w cuda :roll: Tu jest tyle orginalnych, pięknych psów... Ale zgadzam się z Tobą, że Marmurek jest dosyć wyjątkowy. No i to, że był najniżej w stadzie - zawsze najbliższe są mi psy biedne, kalekie, słabe...
Morisowa, podtrzymuję to, co napisałam jakiś czas w wątku "dziewczynek" - gdyby były potrzebne pieniądze, proszę o priv lub telefon (0 600 444 114).