Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Za 100! [FONT=&quot]:pepsi: [/FONT]
  2. A ja Ciebie dogoJustyś :diabloti:
  3. [quote name='_ChiQuiTa_'] takie emocje a ty nie lubisz meczów nooo wiesz Ty co:eviltong:[/quote]Lubię - jesli są to mecze w piłkę nożną :evil_lol: [QUOTE] ło następna mądra... :x[/QUOTE]Takie to zatłuc :mad: [QUOTE] aaa taki malutki nie zaszkodzi :D:diabloti:[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='_ChiQuiTa_']:siara:.........[/quote]Oooo Ty tez nie wiesz?? :lol:
  5. [FONT=&quot]Czy jest na sali lekarz? :lol:[/FONT]
  6. Wiola...?? :diabloti: Justyś ja Ciebie tez zapisałam :-P
  7. Cóż jak dla mnie to nie ma różnicy czy mam dalmata czy kundla, mam po prostu psa, a jako że popieram r=r to zostańmy juz przy tym że mam kundla. I co? Korona mi z głowy nie spadła :-P Niektórym widocznie to przeszkadza - jeszcze się zbłaźnią gdy na spacerze powiedza na głos że ten piękny pies to kundel, przeciez to TAKA hańba..
  8. No to teraz wy macie przyznawać mi się tu kto ma nr 509512059 :mad:
  9. [quote name='madzia i medor']No to kombinujemy dalej :razz: :razz: :razz:[/quote]Dobrze powiedziane :razz: Piekne fotki ale 3 to zdecydowanie za malo :razz: Cześc dziewczyny ;)
  10. [quote name='justys95'][COLOR=Red]no trzeba, trzeba :diabloti: [/COLOR][COLOR=Blue]y...już mi nie musicie mówić....[/COLOR] [COLOR=Red] [/COLOR][/quote][COLOR=Red]To pomagajmy :razz:[/COLOR] [COLOR=Blue]A co, wiesz już kto? :evil_lol:[/COLOR]
  11. [quote name='eria'][SIZE=6][COLOR=red]ŁO MATKO JEDYNA!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]RZECZYWIŚCIE CUD NA DOGOMANII SIĘ STAŁ, NIE NO - JA TO MAM SIŁĘ PERSWAZJI!!!!!!!!! [/SIZE] [SIZE=4]JESTEM W SZCZERYM SZOKU TERAZ[/SIZE][/quote]Oddychaj głęboko.. powoli.. uspokój się... :evil_lol:
  12. [FONT=&quot]Widzę że jednak wcisnęłaś galerię do podpisu :cool3:[/FONT]
  13. [quote name='justys95'][COLOR=Red]nom [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36669"]:diabloti:[/URL][/COLOR] [COLOR=Blue] PS:Kto ma nr. 880896995 [U]:lol:[/U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36669"]:diabloti: [/URL] własnie mi puścił sygnała :)[/COLOR][/quote] [COLOR=Red]To trzeba może pomóc tej seteczce troszkę :razz: [COLOR=Blue]To ciekawe :siara: [/COLOR] [/COLOR]
  14. [quote name='Paulina_mickey']a ja żadnych nie lubie:evil_lol:[/quote]:mad::mad::mad:
  15. [quote name='Paulina_mickey']to tak samo jak koty...:cool3:[/quote] Ehh koty to co innego :diabloti:
  16. Fotki :multi: Rzecz bardzo zadka, nacieszcie sie dogomaniacy :evil_lol:
  17. Zbliża się seteczka :cool3:
  18. A ja za koszem nei przepadam, jedyne mecze jakie oglądam to piłka nożna :eviltong:
  19. [quote name='_ChiQuiTa_'] tak na marginesie to mnie się te jajka w ogóle nie podobaja ....[/quote]Popieram :diabloti: Juz lepiej mieć bidotkę w podpisie niż jakies jaja :diabloti:
  20. [quote name='Paulina_mickey']ja tam bym wolała psiaki:evil_lol:[/quote] No co ty? PSY z JAJEK? Goopia?? :evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='justys95']u...mam problema :razz: :evil_lol: [B]ODEJDZCIE DZIECI, OD KOMPUTERÓW!!! :diabloti:[/B][/quote]:lol: ale ja nie chce! :lol:
  22. I kto wygrał? :cool3:
  23. [quote name='justys95']ja?! A skąd :diabloti:[/quote]Na dgm przesiadują dzieci... co będzie jak tu Edyta wejdzie?? :evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='justys95']kurka...puścił się? :razz: (inaczej chwycił się :evil_lol: )[/quote]Zboczona! :mad:
  25. [quote name='g_o_n_i_a']Kawałek jakiś zawsze jest (w sumie coś 7km).[/quote]:crazyeye::crazyeye: Nie wydaje sie aż tyle :crazyeye::crazyeye:
×
×
  • Create New...