Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. a fotka jest świetna :megagrin: [IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u69/mloda_tbg/tn_P4050295.jpg[/IMG] A mała czarna jest śliczniutka, jak można było takie stworzonko zostawić w lesie :angryy:
  2. [quote name='dbsst'] oby nie sprawił Szpilatronowi rodzeństwa :evil_lol: to już zaraz # czesc Piratów oł dzi :multi: dzięks ps to nie ja kocham Metha to ON KOCHA MNIE :evil_lol:[/quote] Z różową kokardką :cool3: Ale po co Szpili rodzeństwo, nie lepiej kumpel, taaaaaki duzy, by było za czym ganiać? Lubisz piratów? :loveu::razz: Alesz prorzę barco :cool3: ps :wallbash: cóż za niegodziwość z mojej strony, wybacz :modla: Tylko nie spal mnie na stosie :placz:
  3. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9694/s070407029fr5.jpg[/IMG] Głodza psa :placz: Głodza psa :placz:
  4. Witamy :multi: Dawno nas tu nie było :shake: Ale wszystkie fotki oglądamy z usmiechem, takie cuda te wasze potworki :loveu:
  5. [quote name='dbsst']UWAGA UWAGA: chwale się.......................... BĘDE MIAŁA DOGA :cool1: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :errrr: :errrr: :errrr: za tydzień w sobote[/quote]To może TZ się zakocha? I sprawi Szpilolotowi kolegę? :cool3: A mój avatar - Ty kochasz Method mana, a ja Johnny'ego Deppa :cool3: To taka zamiana :cool3: A że zbliża się 25 maja i 3 częśc Piratów z Karaibów.. Będzie szaleństwo, nerwy i odliczanie jak u Pysi i ciężaróweczki :cool3: Ładne masz w ogrodzie.. kwiatki :cool3:
  6. Witam Gosiu :multi: Jak dobrze Was widzieć znowu wśród nas ;) Ja wymiękam :loveu: [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/piaski%20-%20skoki/0809.jpg[/IMG] Zobaczcie jak steruje uszami :evil_lol: A to ostatnie.. :mdleje: :klacz:
  7. [quote name='gochgoch'][FONT=System]witam po długiej nieobecnośći!!!! oto co fajnego znalazłam!!!![/FONT] [FONT=System]super trójka [/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/5899298d8ae4c213.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]ten jęzorek...[/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/187/ae00615b6f28553f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]tu figa wygląda jakby zaganiała jakieś wielkie stado bydła...:evil_lol: [/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/36a933b1b683d828.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System] pozdrawiamy!!!![/FONT][/quote]Witamy witamy :multi::multi::multi: Zaraz zajrze i do Was, pewnie będzie jakas porcja genialnych fotek? :cool3::loveu::loveu:
  8. Cóż mały nie widział w Fidze jedynie potencjalnej matki dla jego dzeici, widział też swoją matkę :evil_lol: [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/8b50d0f34a2bf8c4.jpg[/IMG] Mały cały czas próbował znaleść coś mleka u wysterylizowanej suczy :evil_lol:
  9. [quote name='fidelek2']No proszę jak na komendę :p Co za posłuszna psina :diabloti: Witaj Sylwia :multi: Jak pierwszy dzień w szkółce po światecznych feriach?[/quote]Witaj Kasiu :loveu: W szkole... dziś było spokojnie ;) A jutro sprawdzian z biologii :placz::placz: [quote name='Kati']Swietne fotki, Figa robi fajne miny przy obgryzaniu kosteczki. Kolega tez bardzo sympatyczny, tylko... hmm... niecne miał zamiary. :lol:[/quote]Witaj Kasiu :multi: [same Kaśki nas odwiedzają no no :cool3:] Dziękujemy za pochwałę :razz: A kolega to jeszcze młodziutki był.. bo coś się wydało :cool3: [img]http://www.imagemule.com/uploads/1WWzy.jpg[/img] że siusia jak szczeniak :turn-l: Te fotki były robione bardzo dawno, są przeterminowane :evil_lol: A nowego kolegi więcej na oczy nie widzieliśmy :roll:
  10. Super że miałyście super pogodę na święta, zazdrościmy :cool3: Lalunia cudna :loveu:
  11. [quote name='Guffi'] Co mi się stało z Dgm...? no właśnie sama nie wiem:shake:. Po prostu mi się tak to okienko z postami tak jakoś dziwnie mocno obramowało i powiększyło i mi się tam nic nie chce wpisywać. Pierwsze muszę się pomęczyć, poklikać, żeby się coś dało pisać, a potem to już idzie;)[/quote] Ja mam też czasami coś takiego że nic wpisać do okienka szybkiej odp nie mogę :mad: i musze odświerzać 15 razy :mad: Super fotki :multi: Uwielbiam barnenczyki ;)
  12. I czy macie jakieś fotki? :razz: Albo choć napisz co tam u Was ;)
  13. [quote name='Yakubbo']Figa grrrrozna :D [IMG]http://images20.fotosik.pl/187/a7c29fb748df3242.jpg[/IMG] Nieee podchodz bo ugryze :D[/quote]A raczej "nie gwałć bo ugryzę" :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/15b17d8ce3a8744d.jpg[/IMG][/URL] A! Uciekam!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/6c20ac8feaafd540.jpg[/IMG][/URL]
  14. [FONT=Verdana][FONT=&quot]O, co ja widzę, dorobiliście się aparatu :cool3: Pierwsze fotki a ja już zazdroszczę :loveu: Mój zgred takich ładnych dla mnie nie zrobi :mad:[/FONT][/FONT]
  15. Ale za to [U][B]jakie[/B][/U] :loveu:
  16. I jak Koraduń, dobrze Ci tam..? :loveu: Napewno tak :calus: I teraz spoglądasz tu na Asię, czuwasz nad nią :loveu: Asiu :calus:
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/187/1bff9dbc50f6cf4e.jpg[/IMG][/URL] Otwieramy buźkę [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/d08b94fe7bcde35e.jpg[/IMG][/URL] Szerzej.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/bc9e7a3c9b43e9b6.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze szerzej.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/ce1379654446b204.jpg[/IMG][/URL] Łaaa! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/56a3c68a640afd8c.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/c00c8008b4125b59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/f3b89cde9f34999b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/ef3307fbb6f9b193.jpg[/IMG][/URL] Robimy downa :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/2431aa9854c6bb2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/750ed45372a07f0e.jpg[/IMG][/URL]
  19. Z dedykacją dla Oliwii 8) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/c144ce0541c52aba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/7592f1e1926dc3a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/b60baa94e92a35fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/187/a7c29fb748df3242.jpg[/IMG][/URL]
  20. To wspaniała wiadomość Grażynko :multi: Wszystkiego najlepszego w nowym domku Kubusiu :loveu:
  21. [quote name='Yakubbo'] O tym zaswiadczeniu to przewaznie pisze w regulaminie- czy tam na tym czyms co na szybie w busie jest przyklejone:P Kanar moze je sprawdzic ;)[/quote]W naszych wsiowych autobusach nie ma niczego takiego :p [quote name='Yakubbo'] Sie ciesz ze se nogi nie zlamalas, to szczescie w nieszczesciu jest :D[/quote]Ja to łamaga jestem, co chwile jakieś kontuzje, ale złamanej nogi czy reki nigdy jeszcze nie miałam :razz: W szpitalu byłam raz - miałam 6 lat, wepchnęłam sobie ziarenko od słonecznika do ucha i nie mogłam wyciągnąć :evil_lol: [quote name='Yakubbo'] Edit: Nice avatar;)[/quote]Piraci :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Ale pustki... :candle::candle::candle:[/quote]Norma :eviltong: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Gdzie nowe fotencje Figowej??:placz::placz:[/quote] :niewiem: :niewiem: :niewiem:
  22. To Wam parę zdań kopsnę teraz :razz: Duecik nabrał pewności siebie, obszczekuje każdego kto śmie wejść do [U]jego:cool3:[/U] domu, ale jednocześnie kreci zawzięcie kuperkiem i wesoło wita się z gośćmi. Miałam przyjemność pomieszkać sobie z nim dwa dni, gdyż nocowałam u kuzynki ;) Rodzinka mu się spodobała, kot też :evil_lol: Jordan jest kotem zgarniętym z ulicy, nie jest więc za bardzo z psami oswojony, co zupełnie rozrabiace nie przeszkadza. Gdy widzi kota podbiega do niego i zajadle ślini, gdy dostaje łapa po nosie to tylko się nakręca do zabawy, podszczypuje kociambra.. Kuzynka na serio wzięła się za opiekę nad nim, a ta mała ciapa tak się do niej przywiązał że biednej skorzystać w WC nie daje, skomli pod drzwiami, a gdy drzwi się otworzą to cieszy się jak goopek ;) Martwi mnie tylko co będzie jutro kiedy będzie musiał zostać sam na 8 godz.. Pewnie obróci dom w ruinę :cool3: Duecik wypracował sobie ksywkę - Duo demolka :lol: To po prostu miniaturowa maszyna do niszczenia. Dobierał się do Figowego koszyka – zaczął rozkładać go na części pierwsze, stanowczo sprzeciwiał się gdy odciągnęłam go od tego. Ulubioną zabawkę Figowej – małą butelkę po Nałęczowiance wypełnioną watą, rozpracował w bardzo krótkim czasie, kiedy Figowa bawiła się tym już od kilku miesięcy :cool3: Jego prawdziwą pasją są.. reklamówki:diabloti:. Codziennie mały ma spacerki na łąki. Kuzynka próbowała iść z nim chodnikiem, skończyło się tym że wystraszył się samochodu, obróżka spadła mu z łebka przy ruchliwej drodze, ale małe mądre psisko dało się namówić i wróciło na zawołanie. Odtąd chodzą już tylko na łąki. Na początku miał zakaz wchodzenia na kanapy, ale kto mu się oprze.. :lol: Krótko mówiąc – niezły rozrabiaka ten Wasz Duecik :cool3: Poustawiał sobie domowników jak się patrzy :evil_lol: Mam tez pytanie odnośnie jego ogonka. Czy miał coś z nim robione? Machacz sprawia wrażenie połamanego w kilku miejscach [coś takiego ~~~], pies bardzo uważnie siada i nie wiem czy to ze względu na nogę czy ten ogon. Po dotknięciu zrywa się i gryzie po rękach, nie wiem czy po prostu tego nie lubi czy ogon go boli. Więc czy wiecie coś na ten temat? A jeśli nie to czy mogłabym prosić by popytać o to w schronisku?
  23. Dzień dobry ;) Czy pamiętacie tego o to pana :razz: [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc05630Gogo.jpg[/img] Teraz mam bardzo mało czasu, więc coś więcej napisze w weekend ;)
  24. Czeeść :) Rewelacyjne te zdjęcia :loveu: A co Ci się dokładnie stało z dgm? Dlaczego nie możesz pisać postów? :hmmmm:
×
×
  • Create New...