-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Yakubbo'][IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09772KfYs.jpg[/IMG] Skoro ty to nazywasz zdjeciem ze zgredowatej komorki to co ja mam powiedziec?? Ze mam telefon z aparatem przedwojenny? Kapitalne fotki ;)[/quote]:grin: :grin: :grin: Dziś tez może uda mi się zrobić podobne fotki :cool3: Ale niestety do tego miejsca mam 10 km :mad: A wiatr wieje strasznie i na rolkach będzie męka jechać :shake: [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-156ujyi.jpg[/IMG] Jaka Figa zmeczona zabawa:lol: nawet gdy zmeczona to pieknie pozuje:loveu:[/quote]Witaj Kara :multi: Dawno Cię u nas nie było :evil_lol: A no wyszalała się baba z Duecikiem, a on choć na początku bardzo niepewnie spogladał na wyczyny kropkowej to później się tak rozszalał że możliwości mojego aparatu nie pozwoliły mi na nic więcej :evil_lol: a Figowa chowała się pod krzesłami w kuchni :lol: [quote name='g_o_n_i_a']:eviltong: Wpadam na weekendy, bo wtedy cos sie dzieje :p Bobek!! :evil_lol: Grzeczny! :mad: Moim avkiem? phi ale powiedziala Łaaa, nie moge sie napatrzec na Duecika Przystojniak I jaki szczesiliwy [/quote] Nasza galeria nudna, rzadko więc dzieje sie coś godnego uwagi :eviltong: Gumiś :turn-l: Mało o niej wiesz :eviltong: Prawda że madrze gadam :loveu: Łaaaa a jaki rozrabiaka.. co jakis czas dostaję raporty z jego wyczynów, ja bym już dawno zwariowała :-o :eviltong: A to jest totek którego dziś rano znalazłam pod sklepem [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc05186k0p7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc05188IjBl.jpg[/IMG] siedział skulony pod schodami. W sklepie zapytałam o niego i panie mi powiedziały że on juz tak koczuje od kilku dni i że dawały mu jeść :shake: Wzięłam go [mając swiadomośc że w domu będą problemy :diabloti:] i zaniosłam do mojej 'babci' która ma jopla na punkcie totków i go przygarnęła :loveu: -
Te zdjęcia w locie - rewelacja :klacz: Piekne szczurowate :multi: Musze wrócić się kilka stron i poczytać o tym łysolku cos, bo szczerze się zdziwiłam widząc go :loveu: edit Już doczytałam :multi: Ajj szkoda że u mnie nigdzie nie ma w zoologach takich cud bo pewnie bym sobie sprawiła jakiegoś szczurowatego, tęsknie za moim starym szczurem :shake:
-
[quote name='jo-jo']Hmm to jest dobre pytanie myśle że mierzy może między 88-90 cm, napewno nie więcej ;-) a waży? jakieś 70 z groszem :evil_lol: (ale głowy nie dam bardzo dawno nie byl ważony...)[/quote]Takie maleństwo do noszenia na rękach :loveu: :evil_lol: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6205/dzieckorq0.jpg[/IMG] Łooosz jaki on dumny jest :cool1:
-
:candle: Co tu taka cisza?
-
Składamy serdeczne gratulacje :multi: Rośnij zdrowa maleńka :loveu:
-
Witaj Edytko :loveu: Miałam nadrabiania że hoho, ale warto było :multi: Zazdroszczę Ci tego bociana, ja raz miałam tez dość bliskie spotkanie w bockiem tyle że z czarnym :loveu: A są one rzadkie :loveu: Byłam tak zafascynowana że nie myślalam o aparacie tkwiacym w mojej kieszeni, piekne ptaki :loveu: A ostatnio jechałam sobie pociągiem i na polanie 'pasło' się ok 30 boćków, byłyśmy z koleżanką zachwycone ;) Zdjęcia kwiatków i Tinkowej na działeczce... :loveu: :klacz:
-
Cześc debeściaku :multi: ;) [quote name='dbsst'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/193/61b24b623a0767e1.jpg[/IMG][/URL][/quote]No ja odpłynęłam :evil_lol: Ale tam u Ciebie dogowato, ja to tylko na wystawach te fafle podziwiam :roll: I na mistrzowskich zdjęciach :loveu::loveu:
-
Oja ciee :loveu: Jakie piękne kolory :loveu: Hakerki zazdroscimy Wam takich pięknych zdjęć :multi:
-
Witaj Kasiu :loveu: Przegladam sobie Fidelkową galerię, zachwycam się fotkami :loveu: I zacytuję te które najbardziej mi się podobają ;) [quote name='fidelek2'] A wszystko w porządku...Fidlasty żyje i ma się dobrze jak widać poniżej :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3215/17617999ls4.jpg[/IMG][/URL][/quote]Kasiu wyglądacie niesamowicie :-o:multi: Ty jak 18-latka, a Fidel to taki kloc :loveu: [quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/6523/tn1000043vy5.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Jak on cudnie wygląda z tą grzyweczką :loveu: I kitka coraz dłuższa :multi::multi: Pozdrawiamy cieplutko :loveu:
-
Pekińczyk Kaprys - psi arystokrata JUŻ W NOWYM DOMKU! :)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Co za piękniś :multi: Szybko do domku! -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Cześć Martuś :loveu: Te zdjęcia znad wisły i z lasu :loveu: [quote name='Marta_Ares'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/232/7eddfba8adc9d0ef.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Nie no ja po prostu wymiękam :loveu::loveu: [quote name='Marta_Ares'](...) Ta mama kolegi mowi ze wlasnie idzie z nia do kawalera (psa bernasia ktory mieszka w naszym miescie) bo chce zeby ja pokryl podobno tak od kilku dni do niego z nia chodzi:angryy: :angryy: Oczywiscie oba psy bez rodowodu, ale ona chce miec szczeniaki:-([/quote]Nie będę cytowac wszystkiego żeby nie rozciągać całowicie strony, bo denerwuje mnie jak np ktoś cytuje wszystkie zdjęcia, bo nie chce mu się zacytować jednej konkretnej i muszę przewijać godzinami :eviltong: A do tematu - nie da się z nią.. porozmawiać? Albo z kolegą? Ja wiem że to głupio tak 'mądrzyć' się przed dorosłymi.. :shake: bo sama przez to przechodziłam. [quote name='Marta_Ares'] A pozatym nie mialam czasu bo obecnie jestem zajeta ogladaniem: [IMG]http://prison-break-fr.be/images/prison-break-3.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Ja też zwariowałam na tym punkcie :loveu::loveu: Te fotki z niebem w tle.. :mdleje: :loveu: [SIZE=4]Martuś robisz [U][B]przepiekne[/B][/U] fotki :loveu:[/SIZE] -
[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9576/xxx002ma2.jpg[/IMG] No nie dziwne że tak się gapi skoro w TV taka ponetna kocica jest :cool3: Zuza to typowy kropek :evil_lol: Moja krówa też ucieka łbem od aparatu :mad: [quote name='diabelkowa']jak nie jak tak ? :PPP wklej swoje nagie zdjecia na pewno bedzie duzo odwiedziajacych ;)[/quote]Popieram! :multi: :evil_lol:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='Tina.Sara']Cześć ludzie i zwierzęta :eviltong: Dobra, jak chcecie to napisze. U nas nudno minęło. Tina & Sara na święta dostały identyfikatory Quick Tag. Gościu sie nie znał na rzeczy i miało być "NAZYWAM SIĘ SARA" i imie większymi literami a wszystko wyszło takie same. u Tiny też. zrobie jakieś zdjecia później i wstawie. Buuuuź :buzi:[/quote]Cześć Karolinko :cool3: U Was jest taki zastój że aż mi się wierzyć nie chce :mad: Co tam identyfikatory, ważne że włascicielki piękne :cool3::eviltong: Widzisz Tina nie jest taka zła :cool3::evil_lol: FOtki z chęcią obejrze ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Marta_Ares']Witam Sylwus;) Co do Figi, a moze linka by sie przydala? tak polecam ta linke bo w moim przypadku pomogla, kiedy Ares biegal za rowerzystami itp. przynajmniej mialam nad nim kontrole, a wiadomo jak na pola idziemy, albo tam gdzie wiem ze napewno nikogo nie bedzie to wtedy go spuszczam.[/quote] Cześć Martuś :multi: Na spacerki i my chodzimy w miejsca odludne, do lasu.. i tam nie ma z niczym podobnym problemu ;) Źle się dzieje tylko na jej terenie, w naszym domu. Jak moje rodzeństwo się bawi na podwórku to każdy przechodzący człowiek to dla niej zagrożenie, owszem, zawsze się robiła w takich momentach czujniejsza, zdarzało się że szczekała ale nigdy nie podbiegała by ugryźć :-( Mój tata ma prywatny zakład w garażu, codziennie przewija się przez nasz ogródek wielu ludzi i samochodów, a ona robi się coraz gorsza :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zabawy ciąg dalszy ;) [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-132teQW.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-137Ei5V.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-138qDEp.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-14318dv.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-1468OR5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-151THSw.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-156ujyi.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-157iaQ6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-162v4fC.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-164P9d3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-167X8QH.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-170fobo.jpg[/IMG] Duetkowi bardzo spodobały się te firanki :evil_lol: Musiałam interweniować :evil_lol: [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-179BiYH.jpg[/img] Odwiedzili nas też Czabuś z Kibisiem :multi: Między Duem i Kibicem wyraźnie zaiskrzyło :evil_lol: :roflt: [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-243PQ4n.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-244uAdY.jpg[/img] Figa z Czabem baraszkoawli pos łóżkiem, a Kibiś i Duo zajmowali sie sobą :lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka']A co się stało, że Figutkowa tak chciała zrobic?? Przecież Figa jest dobrym psiaczkiem :loveu: :-( :-( Sylwuś może jej kupisz kantarek?? Może to by było dobre rozwiązanie??? :evil_lol: Rozrabiaki :loveu: A ten Duecik to czyj?? :razz: Co tam u Czaba?? Jak w szkole?? :cool3:[/quote] Z Figutkową coś się ostatnio dzieje, nie mam pojęca co :shake: Kantarek mamy, ale on nie uchroni nikogo przed ugryzieniem :roll: Tzn ja wiem że ona nikogo nie ugryzie ale jak biegnie i szczeka to się ludzie boją, mój tata powiedział że się jej pozbędzie :roll: A Duecik jest mojej kuzynki, tej z którą byłam na wystawie ;) W szkole klapa. Czab OK ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Nie dziwotaj się tak :placz: :-x[COLOR=magenta]Bobek Budowniczy!![/COLOR]:turn-l: :turn-l: Mam nadzieję, ze kaganiec nie bedzie musial byc dlugo uzywany. Figutek to grzeczny kropus :loveu: Nowy Av! :cool1: :razz:[/quote] A dziwotam bo to rzadkość w naszej galerii :cool3: Muminek! :shake: Grzeczny kropuś..? :roflt: :roflt: Nie ma porównania z Twoim :loveu: -
Bravo :klacz: Życzę dużo dobrego w nowym domku ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2'][IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-116QoBd.jpg[/IMG] Fajny z Duecika chłopak jest :loveu::loveu: Lubię takie niby szorściaki :lol: Fajnie że się znowu pojawiłaś ;)[/quote]Duecik jest istotnie cudnym szorściakiem :loveu::lol: Już w schronisku mi się b spodobał, a teraz kiedy jest taki rozbrykany... :loveu::loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='salomea'][B]FIGA jak zwykle nisamowicie fotogeniczna i sliczna!!![/B] [B]Pozdrowienia od FIGO!!:eviltong: [/B][/quote]Witaj salomeo w Figowej galerii :multi: A czy Figo ma swojego fotobloga tu, na dgm? :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']jak twoja komórka jest zgredowata to ja nie wiem... piękne zdęcia [/quote]Tak, jest zgedowata :p Dzieki ;) [quote name='_ChiQuiTa_']łaaaa... tożto walki psow.... Figa prze robi miny [/quote]Ale nikomu nie mow :mad: Czasami jej sie zdaza ;) [quote name='g_o_n_i_a']Bry! :multi: Mozna? [COLOR=Magenta] Niesamowite fotki... :mdleje: [/COLOR] A Duet jaki szcześliwy łaa Co do Figi - dobrze, ze jakieś rozwiązanie się znalazło. Mam nadzieję, ze wiecej takich nieprzyjemnych sytuacji Figutkowa nie będzie miała [/quote]Gonia :crazyeye: [COLOR=Magenta]Jasne jasne :eviltong:[/COLOR] No ciekawe jak długo ten kaganiec będzie funkcjonował :shake: [quote name='Marta_Ares']co masz za tel?? zdjecia zarabiste:loveu: poprostu cudowne:evil_lol: :loveu: usmiech dalmata[/quote]Dziękuję ;) :oops: A kom to[SIZE=1] SE k750i[/SIZE] , domowo zwana Zgredzioszką :oops: [quote name='shangri_la']nie no co jak co ale mi tam sie nie chce wierzyc ze to komórkowe fotky, normalnie czad [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09771%5Bf0xg.jpg[/IMG] pobawmy sie noo, pobawmy sieee :evil_lol: [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-112e4kw.jpg[/IMG] kropki nie zaniedbujcie galerii i wpadajcie czesciej tutaj :cool3: pozdrawiam[/quote]Dziękuję ;) Jesli będę miała czas, zdjęcia [i chęci :evil_lol:] to będę dawać fotki częsciej. Szkoda jednak że nie mogę pokazać wam czegoś lepszego :oops: tylko to badziewie robione zgredem :oops::oops: -
Witajcie Super że się łapa goi i Bira wraca do wariacji ;) Fotki cudne, mądra Bira :loveu: Moje kropkowane to leniwe krówsko :roll:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-113UOff.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-116QoBd.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-119jo7Z.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-1176QJ2.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-120WvNe.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-122ZPZE.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-126D58T.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-131GJpQ.jpg[/img] Więcej jak wrócię ze spaceru z Czabem i Figową ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mam jeszcze 15 min to wrzucę jeszcze Figową z Duetkiem :loveu: [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-172Y9rC.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-107TAS1.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-109JL4N.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-112e4kw.jpg[/img]