Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09764gV0uV.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09770oeAMS.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09771[f0xg.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09772iaeoQ.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09773NzU5.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09774dOIc.jpg[/img]
  2. [quote name='psiulka']Heja :D Co u Was?? :D PS. Dawaj te foty :D[/quote]Wita Ilonko :loveu: U nas nic ciekawego :eviltong: Ostatnio ważyły się losy Figowej, chciała ugryźć jakiegoś gościa, tata wpadł w szał.. ale wyratowałam się i kupiłam jej kaganiec.. tylko ciekawe jak długo to będzie działać :-( [quote name='_ChiQuiTa_']No hej hej czesc i czołem siemanowa :D:D:D:D:D Faaajnie że wpadłaś.... dawaj te foty, a ja wieczorem wpadne popodziwiać Kropkową :iloveyou: No i dlaczego jesteś rzadko ?? ja też miałam ostatanio takie chwile ze mnie nie było ale teraz juz zaczynam powoli wracać w rytm Dogomani chociaż trudno sie wkręcic jak sie miało taką przerwę... Ogólnie to nikt nie chce ze mną gadać, czasem tak obskoczę wszysyetkich i siedze... Czekam aż ktoś odiwedzi Tinkową i porzmawia sobie ze mną... booo pocieszanie samej siebie too mi nie odpowiaada.... Chociaż czasem rozmowy Rozumka z Sercem są ciekawe :) Chcesz może taką jedną ?? hehe :) Buziaczki :buzi:[/quote]Edytko ja Was odwiedze wieczorem, nadabiania bede mieć jak zwykle multum i posiedzę dziś na dogo całyyy wieczór :loveu: Na dgm jestem rzadko bo; 1. nie chce mi się tu siedzieć 2. czasu mało 3. taka piękna pogoda :loveu: a ja pzed kompem mam siedzieć? :evil_lol:
  3. A teraz tak na szybko pokażę Wam zachód słońca nad zalewem "czyste" ;) Pech chciał że nie wzięłam apaatu i fotki musiałam robić tą zgredowatą komóką :angryy: [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09764xzCr.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09766relE.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09769SIpn.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09772KfYs.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09777NTkL.jpg[/img]
  4. Cześc dziewczyny :multi: [i Ty Kuba :evil_lol:] Na dgm jestem rzadko, a jak już jestem to nie siedzę na galeriach wcale. Na weekendzie postaram się ponadrabiać zaległości w Waszych blogach ;) Mam dużo nowych fotków, ale czasu mało by je pomniejszyć i wrzucić, może jak wrócę ze spacerku z Figową to coś pokażę. [B]Shangri la[/B] łoż kto nas odwiedził :multi: Pani Birosławy, mistrzyni fotek we własnej osobie :loveu: Bardzo nam miło :multi: [B]Edytko[/B] z czasem wydaje się to nawet fajne :evil_lol: Tak sama siebie popocieszać :evil_lol: [B]Kasiu [/B]zauważyłam że wiele psiaków na dgm ma takie same obróżki :cool3: Figowej się spodobała to zakosiłam :eviltong: [B]Karolina[/B] i [B]Marta[/B] cześć Wam :multi:
  5. To się Melonkowi poszczęsciło :multi: Czekamy na dalsze wieści ;) Oby dobre.
  6. Dobranoc :sleep: [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/1531/168pq2.jpg[/IMG]
  7. Cześc dziewczyny ;) Zapominacie o nas? Nic sie nie dzieje :-P Polubiłysmy te monologi :eviltong: Kilka fotek :cool3: Figowe goopie minki :loveu: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3747/obraz012sp6.jpg[/IMG] Widzicie te muche? :evil_lol: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/588/obraz015lx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/8194/obraz011zx0.jpg[/IMG] Oto jak Figowa potrafi perfidnie zepsuć zdjęcie..
  8. [quote name='Vectra']szczęściara :diabloti:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:diabloti:[COLOR=Red][FONT=Arial]ale masz farta........[/FONT][/COLOR][/I][/B][/quote]Jestem wyróżniona :loveu: Nie to co Wy, nietoperze pomioty, do tego nie wytrymowane :loveu: Kamciu zaprzyjaźnimy się? :loveu::loveu:
  9. Wiolu jakiego masz super kumpla do zabaw :multi:
  10. Dziś nas łobuz odwiedził :loveu: Figa go w końcu zaakceptowała [bo podczas 1 wizyty była b zazdrosna :mad:], poznał Kibisia i Czaba, zabawa była przednia :multi:. Duet [przez brata Wioli nazywany Sprite :evil_lol:], bardzo ładnie się panci pilnuje, gdy go coś zaniepokoi to migiem do niej wraca, cud nie pies :loveu: z pancią [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-058mJwu.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-060xy1G.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-061Yuzr.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-084LFJZ.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-092JkJC.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-095n5Bb.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-1954azs.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-744vIrE.jpg[/IMG] Duecik to niezwykle fotogeniczna bestyjka :cool3: Mozna go focić i focić :cool3:
  11. Olka zabiję Cię :loveu: Piękne fotki :multi:
  12. [quote name='g_o_n_i_a']Bardzo się ciesze, ze moje kiepskie fotki zdobywają Wasze uznanie! :multi: Co do spacerku z Rambem - oni się nie bawili, bowiem Rambulec miał pewne inne zamiary. :evil_lol: I nie przeszkadzała mu wielkość na jaką musiał się wspinac haha:evil_lol: [/quote]Jak to sa kiepskie fotki to ja jestem Bob budowniczy i już :loveu::loveu: Biedna Aza :shake: Ma branie dziewczynka :cool3: Jak pancia :cool3:
  13. Ada jeśli ta, czy też następna petycja cokolwiek zmieni to jak najbardziej jestem za tym by ją przeprowadzić.
  14. U Duecika wszystko w porzadku ;) Łobuzuje, ostatnio pogryzł nowe buty cioci, ale ona zareagowała na to smiechem ;) Na szczęscie. [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-11831CC2.jpg[/img]
  15. Dzień dobry Kamciu :hand: Nareszcie jesteście :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [SIZE=1][quote name='Behemot']Nic prostszego! :loveu: Ja Ci usunę. Nie dziękuj :loveu:[/quote]:roflt::roflt::roflt::roflt:[/SIZE] Uwielbiam tę galerię :loveu:
  16. Megan ma domek ;) Tylko szkoda że nie napisałyście tego dziewczyny wcześniej bo dziewczyna z Mielca była po nią dziś i okazało się że psinka już w nowym domku. Teraz jest zawiedziona, pojechała tam na darmo.
  17. Witaj Gosiu, cudne fotki normalnie jestem pełna podziwu :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/225/e56c1aeff1c88452.jpg[/IMG] Ta mnie zwaliła z nóg :loveu: Azulasta ma cudnego kolegę :cool3: Może z nim lepiej sie bawiła jak ze sztywniara Figową :cool3:
  18. Pysiu i Zmoreczko gratulacje :loveu: Jesteście dzielne dziewczyny :loveu: Pisz co nam jeszcze Zmorka wyczarowała :loveu:
  19. Dzień dobry dziewczyny :loveu: [B]Karolina[/B] dziekujemy :cool3: [B] Edytko[/B] ja o Was zapomniałam? :cool3: No polemizowałabym tu :evil_lol: [B] Carolcia[/B] dziekujemy :multi: [B] Kasiu[/B] :loveu: Pogoda dziś zaiste - piękna :multi: A ja mam lenia, od rana siedzę przed komputerem :cool3: Figowa biega po ogródku i ani myśli o powrocie do domu ;)
  20. A co się stalo z petycją, która została złożona w rece prezydenta po historii z Ozzym? Jest sens znowu się angażować, starać, skoro i tak zostaniemy zignorowani?
  21. W skarpetce Boryska jest 248 zł, potrzeba więc jeszcze 600..
  22. Dziewczyny [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=58432[/url] zagłosowałyście już na Kamcię? :loveu: Pysiu i co tam u cieżaróweczki :)
  23. Wszystkiego najlepszego Pysiu :loveu:
  24. [QUOTE][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/300/31dc7.jpg[/IMG][/QUOTE]Jaka ciapa z tego Jojka :evil_lol: :loveu:
  25. [quote name='Pianka']Ładne się te psy bawia, gwałcąc się:lol:[/quote]Kady bawi się jak lubi :evil_lol: [quote name='*luthien*'][I][B]hahah czesc Figus[/B][/I] [I][B]swietne zdjecia:D:D:D[/B][/I] :loveu: [/quote]Hej podróżniczko :cool3: Dzięki ;) [quote name='Ewa&kumpel'] O matko, ale fajny, szeroki paszczak!!! :laola:[/quote]Prawda że fajny :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Bry :cool3: [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/bc9e7a3c9b43e9b6.jpg[/IMG] Figulasta cudna łaaa :loveu: A dentystą to Ty nie będziesz :evil_lol:[/quote] Dziękujemy ;) I nie zamierzam :evil_lol:
×
×
  • Create New...