Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Dzień dobry :) [QUOTE][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7443/tnrudymw1.jpg[/IMG][/QUOTE]Jaka powaga :cool3:
  2. [quote name='g_o_n_i_a']:multi: [SIZE=1][COLOR=silver]moje[/COLOR][/SIZE] ofiarki losu Nic się nie dzieje przecież ;)[/quote]:loveu::loveu::loveu: [quote name='Dalmatynkaa'][IMG]http://photos.allegro.pl/photos/400x300/18/1819/181905/18190530/181905300[/IMG] Canon EOS 300D, może być ? :razz:[/quote]Prezent świąteczny? To daj :cool3:
  3. [quote name='g_o_n_i_a']^^ Hmm, całkiem fajne z Was ofiary losu... :razz:[/quote]Ależ my o tym wiemy :B-fly: [SIZE=1]Nie odpisałam Ci na smsy.. :oops:? Kom została w kurtce :oops:[/SIZE]
  4. [quote name='g_o_n_i_a'][I]Bry dzien Drogie Panie :kiss_2::Rose: Obie widać powariowałyście - Kropek kuleje, bo wczoraj ganiał za kotem, a sama Pańcia po schodach zjechała. :shake: Oj Wy paskudnice :calus: Żeby to się wiecej nie powtórzyło! :x :placz: Fotki z poprzednich stron cudniaste, nie wiedzialam, ze Figowa ma taką mafię... :cool1: [/I] [I]A kwiatuski śliczne :loveu: [/I] [I]Trzymajcie się cieplutko :buzi: WESOŁYCH ŚWIĄT! [/I] [/quote]Witaj muminku :calus: My z Figową to takie ofiary losu jestesmy:loveu:, co poradzisz :hmmmm: Dziękujemy za pochwały :multi: I karteczkę :loveu::loveu: [quote name='Dalmatynkaa']A ja chce nowe fotki :placz: [/quote]:mad: A wiesz co ja chce? Nowy aparat :razz: Jesteś w stanie to życzenie spełnić? :cool3: [quote name='Rinuś'][B][COLOR=RoyalBlue]czeeśśśććć;) albo nie widze albo nie wiem ale nie napisałaś jak czuje się dzisiaj Figowa:)[/COLOR][/B][/quote]Figowa kuleje ale staje na tę łapę wiec nic powaznego sie nie stało :p [quote name='Sznaucerka-Balbina']Mi też dzień najmilej nie minął... :( I o tym co dzisiaj widziałam wolę jak najszybciej zapomnieć :( Ale teraz humorek sie poprawia bo Łajpisia domek znalazła :) Dobrze że z Figusiową łapką już lepiej. I proszę o nowe fotencje :)[/quote]Mi dzień minął... :hmmmm: Od rana robiłam sałatki i piekłam placki, teraz mam chwilkę dla siebie więc oglądam mecza :placz: Żałuję że oglądam mecza :mad::mad:
  5. Śnieżna Marylcia doczekała sie 100 stronki ;) Z uśmiechem na pysku :loveu:
  6. [quote name='wiq']dzięki, choć świąt wszelakich szczerze nie cierpię...[/quote]Nie jesteś sama :evilbat: Bravo, piekne fotki :klacz: Szczególnie ostatnia :loveu: A to dziecko bawiące się z psami to nasza Wiktorcia? :cool3:
  7. [quote name='wiq'] p.s. też mnie wkurzają te kartki...:diabloti:[/quote]Donosimy? :evil_lol::evil_lol:
  8. Beniosławie życzę Ci by te święta były szczególne, byś kochający domek w końcu Cię znalazł :loveu:
  9. [quote name='Marta_Ares']dlatego ja wstawilam u siebie fotki, zeby odwiedzajacy mieli cos oprocz karteczek i zyczen:evil_lol:[/quote]I trzba między karteczkami manewrować by dotrzeć do tych fotek :mad: Miłego spacerku :loveu:
  10. [quote name='Tina.Sara']i kiełbas, jajek, zajączków :cool3: :cool3: :cool3:[/quote]babek, koszyczków i pisanek... :mad::angryy::angryy::angryy: [quote name='Marta_Ares']witam ponownie moge Ci zlozyc jeszcze raz zyczenia:evil_lol: :evil_lol:[/quote]:mad: Jeśli wkleisz różowego kłóika to możesz :evil_lol: [quote name='Carolcia'][IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-189LHOK.jpg[/IMG] jakie sliczne :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:.No ja tez nie najlepej zaczelam dzien:razz:[/quote]Też wyrżnęłaś na schodach? :evil_lol::evil_lol: Dziękuję :loveu: [quote name='maartucha']:evil_lol::evil_lol: Ledwo zagladnelam a juz krzyczy :P CO za babsko no :mad::mad: POzdrawiam i bede zagladac :loveu:[/quote]Rygor musi być! A co :diabloti: Ja was tez za chwilunie znajdę :cool3: Teraz mnie gonią dopieczenie placków :placz::placz:
  11. [quote name='kamila-dog']No beda jak najbardziej pod warunkiem tylko ze Lala na widok psow przestanie sie wsciekac bo jest wlasnie na etapie cieczki gdy ma ochote....:cool1: Wprawdzie ten doziek jest wykastrowany ale inne w parku moga nie byc...:shake:[/quote]Więc musisz uważać by Lala nie zwiała na amory :cool3: Miłego spotkanka już życzymy :loveu: I przy okazji wesołych i słonecznych swiąt wielkanocnych :calus:
  12. Witajcie :multi: Ojj co ja bym dała by miec fotki Figowej z czasów dzieciństwa :loveu: Blacky był rozkosznym szkrabem :loveu: Saros też cudny..
  13. Ja również życzę Wam wspaniałych, zdrowych i słonecznych świąt :buzi:
  14. [quote name='Tina.Sara']myślałaś o Sarze, ale napisałaś o Tinie :evil_lol:[/quote]No tak tak :evil_lol: To przedświąteczne zabieganie :evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Tina.Sara']cześć... nie mam talentu do składania życzeń :eviltong: no ale.. WESOŁEGO I PUCHATEGO KURCZACZKA i ogólnie wszystkiego naj :buzi:[/quote]No i takie życzonka lubię najbardziej :sweetCyb: Bez kaczków i kurów :evil_lol:
  16. [quote name='Tina.Sara'] Cześć :multi: jaki ziew? to Sara ziewała :cool3: [/quote]A napisałam Tina? :crazyeye: Łoohohohhh pewnie przez przypadek :evil_lol::evil_lol:
  17. [B]maartucha [/B]witamy w naszych skromnych progach :multi: i dziekujemy za tak znienawidzone przeze mnie życzonka :loveu: :evil_lol: Zabije Was za to kiedyś :mad:
  18. Witaj Ptysiowa :loveu: Przyszłam Was pomolestować seksualnie :loveu: Nie nerwicuj się, złość piękości szkodzi :cool3:
  19. [quote name='Marta_Ares']Witamy;) fakt te karteczki, zyczenia sa bardzo mile, ale jesli w kazdej galerii mam sie przewijac po kilka stron z tymi samymi to zaczyna byc to denerwujace:evil_lol:(chociaz wczoraj sama wysylalam zyczenia:oops: :oops:)[/quote]Ja to normalnie mam czasami ochotę :mad: jak przewijam się przez 3 str kartek i nie mogę znaleść czegoś konkretnego :evil_lol:
  20. [quote name='dbsst']aaaaaaaaaaaaa mistrz hahahhahahahahah super czad komando :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czesc [FONT=Fixedsys]fig[/FONT]larna[/quote]Chciałaś powiedzieć że Czab jest koczi? :cool3: [quote name='Marta_Ares']nie ma to jak udany poczatek dnia:evil_lol: :evil_lol:[/quote]Oj taaa :lol: Moja babcia zawsze powtarzała że początek dni decyduje o tym jaki będzie cały dzień... :-o Ja się chyba położe spać :lol: No ale i tak jest ryzyko że spadnę z łóżka :evil_lol:
  21. [quote name='dbsst'] [B][COLOR=Magenta] one ciagle JESZCZE żyja i się mają :cool3:[/COLOR][/B] <ha ha ha ha ha uduszona czy [B][COLOR=red]jeszcze [/COLOR][/B]żywa>:evil_lol: też Cię kochamy :evil_lol: [/quote] [COLOR=Magenta][B]O Boże.. :mdleje: Podmienili nam Debe :crazyeye:[/B] [B]No ale to 'jeszcze' trzyma we mnie nadzieję że jednak nie podmienili :cool3:[/B] [COLOR=Black]Zapewne JESZCZE żywa, ale tylko dzięki reanimacji psa, który zaniepokojony wybuchem panci rzucił się na pomoc :evil_lol: Wszyscy mnie kochają :sweetCyb::B-fly::B-fly::B-fly: [/COLOR][/COLOR]
  22. Jak ja nie znoszę przewijać sę przez te kartki :evil_lol: Dzień dobry Martuś :calus: druga fotka jest powalająca. Aresik to taki przystojniak, dumnie wypina pierś... ach :loveu:
  23. Cześć wszystkim ;) Ja tam Wam mija sobota? Ja wstałam lewą nogą, spadłam ze schodów i zdarłam kolano :-P Ładnie zaczęłam dzień , prawda? Dziękujemy Martuś :buzi:
  24. A własnie :lol: Łapka Figowej jest ok, przynajmniej tak mi sie wydaje. Zaraz po tym incydencie wzięłam ją na recę i biegiem do domu. Położyłam ją na podłodze, zmacałam i uff nie jest złamana :) Ale bardzo sie wystraszyłam bo gdy ją niosłam to łapka wisiała tak bezwładnie :placz: Teraz Figowa chodzi utykając. Nie wiem co jej sie stało, może nadwyręzyła sobie miesień? :hmmmm:
×
×
  • Create New...