Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8291/benio53gx1.jpg[/IMG] Czy ten piękny pies nie powinien być juz w domu?
  2. [quote name='g_o_n_i_a']Echh BOBEK!! :mad: Jejka, ale Ty masz podejdzie. :( :( :( Branoc[/quote]Nie Goniu, nie wiesz o co mi chodzi ;)
  3. [quote name='g_o_n_i_a']Wiedzialam... :sadCyber::sadCyber: [SIZE=1][COLOR=silver]Mnie to nikt nie kofa:sadCyber:[/COLOR][/SIZE] Ile razy mam mowic, ze ja nie FOCHAM! :-o Ja sie obrazam. :cool3: :placz::placz::placz:[/quote]Taaa.... A dlaczego nie fochasz? :eviltong: [quote name='psiulka']Nie pozwolimy na to. Sekta Figowa - do akcji :lol: Sylwia ja Cię podziwiam :multi: :loveu: Ludzie to też są... :-( :-( Jak tam po roleczkach?? :loveu: Jaki masz model? xD Wybierzmy się kiedyś razem :multi:[/quote]:B-fly: WIem wiem.. jestem wspaniała, cudowna, piękna, miła... Ameryki nie odkryłaś ;) :evil_lol: Tak, przyjeżdżam kiedys do Rzeszowa z rolkami i pomykamy sobie po rzeszowie :loveu::loveu: Moje rolki :loveu::loveu::loveu: Moja miłość :loveu::loveu: [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-280D0Ep.jpg[/img]
  4. [quote name='g_o_n_i_a']:mad: Zgupłaś kobito, robisz piękniejsze fotki swoim rzekomym zgredem niz gonia Fuji. :shake: => jest jeszcze cuś takiego jak gadulec albo sms :p To juz praktycznie ostatnie zdjęcia na dzisiaj :p [/quote]Ściemniać to my a nie nam... :shake: Gadulec - nie chcę Goni zanudzać, sms - ... :roll: Zdjęcia piękne. Dobranoc.
  5. Fuji robi lepsze fotki od zgreda a ty nie chcesz nawet na niego patrzeć.. :( Fotki piękne :loveu: A czy pm to miejsce publiczne? :evil_lol:
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Nie dowiesz sie publicznie do goni :p :p Taa nobla - toż to ja wiedzialam juz :p od samego stycznia do dnia dzisiejszego. :mad: :mad: Zanudzać? Tjaa aparacik boski... Co ja bym dala zeby takie cudo miec na wlasnosc. :placz: [/quote] To mi napisz na pm, albo w Figowej galerii ;) Ale nie wmawiaj mi że tu pornografii nie ma :mad: bo nie raz już oglądałam tu dwuznaczne fotki :mad: A co ja bym dała by mieć coś takiego w rekach choc na kilka dni.. :razz:
  7. [quote name='KaRa_TC']Znikła:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: chyba,ze Era jej odgryzła:evil_lol: [/quote]Był jeździec bez głowy to dlaczego nie może być i pies bez głowy :evil_lol::evil_lol: Miłej nocki ;)
  8. [quote name='g_o_n_i_a'] :mad: My jestesmy pozadnymi malymi odkrywcami!! Nie znasz tej Osoby, uwierz mi. :p Ewelinko, jaki to bym Canon? gonia ma downa i nawet nie wie jakim cyko. :p SKĄD TAKI WNIOSEK?! :-o[/quote] Ale dalej nie dowiedziałam się znaczenia tego słowa :p Nobla dla Goni za odkrycie roku! - Sylwia zgupła :razz: A co ja CIe będe zanudzać swoimi głupimi poglądami. [QUOTE]Taa! :multi: Wlasnie poszlam i sie zapytalam i poprawka - jest to [B]Canon EOS 300D[/B][/QUOTE]:mdleje:
  9. No szczęscie miał chłopak :loveu:
  10. [quote name='g_o_n_i_a'][COLOR=Red]Pornografia nie ma miejsca w Azulkowej galerii! :mad:[/COLOR] [COLOR=blue]Moja mina byla normalna, ale po glowie przeszla mi mysl "zgupła totalnie" :evil_lol: [/COLOR] Ja? Czego oczekuje? Hmm... Oczekuje ciepla i uczucia od Pewnej Osobki, ale Ona o tym nawet nie wie. :eviltong: Tu wlasnie tkwi problem :placz: Nawet na dobranoc nic nie napisze, bo jej nie chce sie pykac w klawisze. :placz: [COLOR=DarkGreen] Ciii :eviltong: Ale ten aparat jest cudny, Boziu takie pikne fotki wychodza, ostrość łaaa :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR] Masz sie pokazywac ze swoimi fotkami, bo ja je kofam! :loveu: :loveu: [/quote]:roflt: [COLOR=Red]No teraz to juz kwiczę :roflt: [COLOR=Blue]Cóż za nowość :cool3: [COLOR=Black]Hmm.. ciekawe o kogo Ci chodzi :hmmmm: [COLOR=DarkGreen]A jaki konkretnie jest ten Canon :cool3: No pochwal się :cool3::evil_lol:[/COLOR] [/COLOR][/COLOR] [/COLOR]Taa.. :roll: [quote name='Kamcia_14'] [I]Niezły samochodzik :loveu:. [/I] [I]Chociaż wolę ... takie normalniejsze :evil_lol:. [/I][/quote]Ja też kocham normalne :loveu: Maluchy.. i łady, polonezy.. ło Marylciu! :loveu: jak tego nie kochać :loveu::loveu: Doszłam do wniosku że jestem totalną idiotką, małpą i.. i... :-(
  11. Edytko muszę przyznać ze Twój aparacik robi bardzo ładne foteczki, chyba ktoś musi tu mieć talenta :cool3: I będzie dobrze :calus: Musi byc ;)
  12. W eurosport zawody agility :crazyeye:: No widzę że musze się bardziej TV zainteresować bo ciekawe rzeczy zaczynają pokazywać :evil_lol:
  13. Ech a o której godzienie jest ten program? Czy to nie ten sam co był na polsacie?
  14. Psinko jakie ty masz szczęscie :loveu: Rybeńko więcej nie zadawaj takich pytan, chyba nie schcesz mieć na karku dzieciaków Shilli :mad: :evil_lol:
  15. Co takie piekne psy robią na paluchu :shake:
  16. [quote name='KaRa_TC'] Jaki on fajniutki:loveu: :loveu: :loveu: fajne to zdjecie jasny pies na tle nieba orginalnie wyszlo i to jeszcze z tej prespektywy:cool3:[/quote]Takie cuda w rzeszowskim "kundelku" można znaleźć :loveu::loveu: Wstawiam jeszcze Figową arystokratkę i mykam na rolki :cool3: [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06649LAu8.jpg[/img] Do zobaczenia ;)
  17. [quote name='evaxon']:evil_lol: podrzuce ja TZtowi i razem sobie na silke pochodza zeby to Tigra sie nie nudziła:evil_lol:[/quote]Ech lepiej nie jeszcze mu obciach zrobi przed kumplami i wyciśnie więcej niż on :evil_lol:
  18. [quote name='g_o_n_i_a']Tylko jedno zdjęcie, bo wieczorem wpadne coś wstawić z fotek brata. Jak sie naucze to moze bede lepsze robić zdjęcia. A tak... Marne dosyć jak na jego mozliwosci :p Słonce gdzies sie schowalo :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/195/eb6e2036bc60b62a.jpg[/IMG][/URL][/quote]Weź mnie nie załamuj kobieto :mdleje: Ja się nie pokazuję z moimi fotkami :shake:
  19. [quote name='g_o_n_i_a']Nie ma nic małym druczkiem :shake: Potem bedze na nas ze szerzymy pornografię. :shake: Aha, chcialabys :eviltong: [COLOR=Blue]Tylko nie liczy się poniedzialek i wtorek z wiadomych powodow. :placz:[/COLOR] Wiedzialam! :placz: Nie kupię :mad: :mad: Nie lubisz mnie i co? Chcesz brum bruma?! :evil_lol: Materalistka:mad:[/quote] Pornografie szerzą już Pysia z Vertrą i debe :evil_lol: Więc nic się nie stanie :eviltong: Dawaj :lol: [COLOR=Blue]Jakich powodów :hmmmm:[/COLOR] No sorry :shake: Ale czego ty oczekujesz dziecko:shake: :evil_lol::evil_lol: [FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=Blue]P.s. No wiem wiem.. egzaminy.. ale chciałabym widzieć Twoją minę po przeczytaniu "jakich powodów" :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='evaxon']dzieki:loveu: mam zamiar nad nia popracowac w wakacje jak sie znjdzie chwila czasu ..jakies anaboliki czy cos :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote]I na siłownię się zapiszcie :evil_lol::evil_lol: Klatę trzeba wyyrobić :lol::cool3:
  21. Ła! :shock: Gdzie głowa? [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/www/polk27.jpg[/IMG] To jest piękne :multi: [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/www/polk7.jpg[/IMG] Wspaniałe macie tereny :loveu:
  22. [quote name='g_o_n_i_a']A wiadomo, a Ty lubisz ją :razz: I nie ma miejsca dla goni :placz: Dlatego ja ostatnio krotko pisze i daje zdjecia. Co by sie ludzie nie przemeczali :p Masz szczescie, u mnie sie troche przeludnilo Dobra, jak mowilam wczesniej, obrazam sie. :bye:[/quote]Kamcię? Kofam Kamcię :loveu: Ona jest taka.. taka... :lol: A ty na mnie fochasz to co się bede :cool1: A to się obrażaj, dzieciaku :shake:
  23. [quote name='g_o_n_i_a'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/250/5565d262cde438a2.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Jakie cacko :loveu::loveu: Goooosiu kupisz mi taki? :evil_lol: Na dzień babci ? :cool3: Pokaż jakąś Azulkę canonową :cool3:
  24. [quote name='g_o_n_i_a']Dosyć sprosnie, nie do napisania publicznego. :cool3: :shake: Phhii, za kilka dni to nawet do nas nie zagladniesz :eviltong: :placz: No to fajnie krowo niedobra - lepiej sie przyznaj, ze mnie nie lubisz i nie chcesz odpisywac :placz: Gratuluje odkrycia :evil_lol: [/quote]To napisz małym druczkiem :evil_lol: Albo na pm :eviltong: Założymy się? :mad: Szybciej ty nie zaglądniesz do nas :eviltong: No dobra, zgadłaś :roll: Dziekuję :krolik::B-fly:
×
×
  • Create New...