Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Zakofalas się?! :-o Ja Ci powiem w tajemnicy, ze za dawnych czasów szalały tutaj dziewczyny za nim - Kasia Tenulkowa, Madzia Gajkowa, Ala Ozzulkowa, normalnie sie o Edzioszka kłóciły, a on w najlepsze kokietowal wszystkie panienki. Także uważaj, bo on jest podrywaczem :evil_lol: A ja mam jeszcze takie cacy fotki, ale juz dzisiaj ich nie dam :p[/quote]Ale tamte panie już sobie poszły i Edzio będzie tylko mój :loveu: Dawaj :mad:
  2. [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3637/afrykakenia705on6.png[/IMG] Świetne :loveu: I kuzka równiez ;)
  3. Edzio czarujesz mnie tym spojrzeniem :loveu: Gosiu! On mnie podrywa! :shock:
  4. Jak można być tak nieodpowiedzialnym i nieczułym człowiekiem :angryy: Ambro jesteś niesamowita osobą :loveu:
  5. [quote name='evaxon'] haha skad wiesz ze to kolega byl:evil_lol: Pako sie zwie:cool3:[/quote]Pisanki widziałam :cool3: :grin:
  6. Kilka fot ;) [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06534iNwF.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06536httq.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06559AiY9.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06559-1-QSZ2.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06564T1BC.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06571J7NZ.jpg[/img]
  7. [quote name='ewelinabuck']oj Figa Guffi to od dawna moja zona kochana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Kochana :mad: Karola one nas zdradzają na prawo i lewo :placz:
  8. O marylciu jaka ona jest cudna :loveu:
  9. Dzień dobry ;) Jaka przesada? Wcale nie :eviltong: Piekny Fidelek :loveu:
  10. Cześć ;) Ja także liczę na fotki dalmatów :razz:
  11. :megagrin: [IMG]http://images21.fotosik.pl/196/9ffa82e66c6ffcaf.jpg[/IMG] "No to masz przewalone kolego:mad:" :diabloti:
  12. [quote name='shangri_la']Bira też ma :oops: pozdrawiam[/quote]:evil_lol::evil_lol: Nie no, to jest jakaś masowa histeria :evil_lol: [quote name='psiulka']A bo jej pańci by się nie chciało prowadzic xD[/quote]:mad::mad: Zakadaj! Ale już!
  13. [quote name='psiulka']Czika też ma taką :D Jak Figa strzeli minkę to tylko boki zrywac xD Co tam?? :D[/quote]Odgapiacze!! :x A nic :lol::lol: Dlaczego nie ma na dogo galerii Cziki? :mad:
  14. Witaj Justa :multi: Jak to miło że sobie o nas przypomniałaś :mad: :eviltong: Witaj z powrotem :multi:
  15. [quote name='Guffi']Hihi, Futruś też ma tą apaszkę:cool3:[/quote]Odgapiłaś :mad::evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Jak ją podduszasz to nie dziwię się, że takie miny robi :evil_lol: A fotki z lasu ślicznie, Fidze do twarzy w czerwonym :) Witam po długiej przerwie i pozdrawiam :)[/quote]Justyna :crazyeye: :multi::multi: Witaj wsród swoich :multi::multi:
  16. [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/933/s210407018dv3.jpg[/IMG] Padłam trupem.. :mdleje:
  17. Albo na kanapie :loveu: A obok dzieciak uwieszony jego szyi :loveu: Masterek nadawałby się chyba do domu z dzieckiem, jest niesamowicie cierpliwym psem :loveu:
  18. My również ślemy pozdrowionka :loveu: Gorące :loveu:
  19. Musi się udać ;) Ewelina :crazyeye: Żoneczko? :crazyeye: Karolina wiesz co się tu wyrabiało podczs Twojej nieobecności? :shake:
  20. [IMG]http://images20.fotosik.pl/254/8eaea72d522fc8f6.jpg[/IMG] To jest piękne :loveu:
  21. mamy tez fotki z lasu :multi: [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06498IMiy.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06504V6nB.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06505JMJJ.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06508AMr8.jpg[/img]
  22. Ech ta Figowa i jej głupie minki :mad: [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-045GoOT.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06655gv2f.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-0136U8f.jpg[/img]
  23. [quote name='g_o_n_i_a']No ale tak publicznie to nie mozna => Ależ ja nie planuje przyszlosci z Eweliną, bo to ona będzie tam mieszkac, a ja bede dojeżdżac do chatki ktora ona mi postawi jak wygla w totka. => Zapomnialas, ze ja bede pracowac w schronisku? :evil_lol: :evil_lol: Nie bede z Bieszczad do Rzeszowa dojeżdżac do pracy przeciez :evil_lol: Nie zgadzam sie na tę randkę :placz: :placz: Ale ja nie cem książki pocztą! Nie cem!! :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote] Można można :evil_lol: Tatarata.. :roll: Ja swoje wiem, zdrajco :obrazic: Była mowa o dwóch domkach, proszę mi tu nie ściemniać :-xZawsze możesz założyć własne schronisko :cool3: Wygracie w totka i nie będzie problemu jego założeniem. Nic tu do gadania nie masz :mad: Babcia ma prawo się spotykać z kim chce :mad: To jak inaczej niby tę książkę mam Ci przekazać? :niewiem:
  24. [quote name='g_o_n_i_a']Moja słodka tajemnica :evil_lol: :evil_lol: Fajnie, na radnkę się umawiają za plecami goni. :placz: Ja to wszystko widze Ilona, policzymy sie w poniedzialek w szkole :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: Dobranoc Małpko :calus:[/quote]Masz przede mna tajemnice? :placz: Nie bawie się tak :mad: Skoro Ty możesz budować sobie domek w bieszczadach i planować przyszłość z Eweliną to ja nie mogę mieć jednej randki z Ilonką? :mad: Ani się waż jej ruszyć! Wraz z książeczką przyślę Ci wąglika! :x [quote name='Rinuś'][COLOR=RoyalBlue][B]dzien dobry :) ale się musiałam przepychać przez inne galerie żeby do Waszej dojść :) na początku chciałam Ci podziękować za słowa otuchy w mojej galerii :) w takich chwilach naprawdę się przydają :p ;* od mojego ostatniego pobytu nie czytałam wszystkich postów tylko przeleciałam tak stronicowo,ale chyba nic tam nie było takiego co miałoby mnie ominąć prawda?? Figa jak zawsze śliczna :loveu: buziaki dla Was ;* [/B][/COLOR][/quote]Siema Kasiu :calus: Do naszej galerii nie trzeba się przepychać :evil_lol: wystarczy wejść w mój profil i kliknąć na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/search.php?do=process&showposts=0&starteronly=1&exactname=1&searchuser=%3A%3A+FiGa+%3A%3A"]Pokaż wszystkie wątki rozpoczęte przez użytkownika[/URL] :cool3: Ja zawsze tak robię :evil_lol::evil_lol: Nie ma za co ;) Nic się u nas z reguły nie dzieje, nuda :eviltong: Dziękujemy :loveu:
  25. Marlejka to sunia na słonce i deszcz :loveu: Zostań jej światem - zostań jej właścicielem :loveu:
×
×
  • Create New...