-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
WItajcie :multi: Wspaniała galeria :klacz: Braciszek Zoranek przeciez może mieć z siostrą wątek :razz: Oba psiaki sa Twoje? Jeden wątek sie prowadzi łatwiej niż dwa :) Serdecznie pozdrawiam Cię Ago i piękne psiaki :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']TO JA SIE NA AMEN OBRAZAM Tyyyyy... Tyyyy... PASKUDNA BABKO JAJKOWA! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad:[/quote] Ściemniaaaaaasz :turn-l: Ledwo z kompa zlazłaś juz sms od Ciebie.. :evil_lol: Łaaaa :loveu::loveu::loveu::loveu: [SIZE=3]Dobranoc Azulko, dobranoc Goniu[/SIZE] :loveu: :calus: :buzi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a'] TEGO?! czyli? Eeee...? :-o :shake:[/quote]Dobranoc :evil_lol: :lol: :roflt: Wiesz o co mi chodzi :loveu::loveu::loveu: I jeszcze raz DZIEKI za dzisiejszą noc :loveu::loveu: ee.. tzn wieczór :loveu::loveu: Branoc wszystkie dogociółki :bye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote] No tak, niestety zadajac sie ze mna nie ma sie wyboru. :shake: [/quote]Uwaga wszyscy! Gosia to psychopatka, prędzej czy później ogoli was z kasy :evil_lol: A wszystko na rzecz kundelkowych pędzlów :loveu: [quote] Goopek :loveu: :evil_lol: [/quote]I jeszcze mnie publicznie obraża :placz: [quote] Nie bije mojego kofanego Męzulka, Misiaczka, Buraczka, Goopka, Krowy, Prosiaka, Babci, Mamci, Ojca i Matki w jednym :D:evil_lol: :evil_lol: [/quote]Obrażam się, na AMEN. Jak mogłaś zapomnieś o jajku? No jak? :placz::placz::placz: [quote] Nie bijam Figula :placz: To ona ce mnie bic! Taka babka z niej twarda :p [/quote]Jaa? Ja stara kobieta jestem, siły juz na nic nie mam i miałabym reke na wnusie podnieść... :crazyeye: Pff jakbym nie miała ciekawszysch zajęć :shake: [quote]:o Babka, Ty sie do mnie przyznajesz?[/quote] :cool3: Pogodziłam sie z tym że los obdarował mnie takim nieszczęsciem jakim jesteś Ty Goniu :evil_lol: [quote] Nieprawda!! To ONA mnie bila walkiem! [/quote]Ja sie tylko broniłam! Ty miałaś tasak! A kto mi w drzwiach palce przytrzaskiwał? :placz: Drugie the best :loveu: [URL]http://images20.fotosik.pl/333/b768366f4121f03b.jpg[/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Serio serio :p :placz: [/quote]Ale tak serio serio? Czy raczej serio serio? :cool3:[/quote] [quote] Paszczura :x:x[/quote]Jajko! [quote] Ale takich zdjec w pozycji sioosiania to nie mialam :evil_lol: [/quote]Na moich zdjęciach TEGO nie widać :evil_lol::evil_lol: [quote] Buheh :evil_lol: :evil_lol: [/quote]Ciachaj :mad: [quote] Ni wim :shake:[/quote]Widzicie no ją?! Widzicie? To jest typowy przykład rżnięcia głupa! Gosiu, tak wygrałaś! Robisz to perfect! :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Figul daj mi wiecej fot Figuli xD Uwielbiam sie w nią wpatrywac pozatym to zdjęcie co mi dawno dawno temu wyslalas to teraz wisi na ramce w mym pokoiku xDD[/quote]:crazyeye: Pisałam Ci juz że zwariowałaś? :hmmmm: [B]TAK, ZWARIOWAŁAŚ![/B] :evil_lol::evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Boszz te rzeszowskie dziewczyny.. :crazyeye: Anetko nieoficjalnie to Gonia jest moją żonką [widzieliście mnie w rozamowach w toku poświęconych żonom bijącym swoich mężów? bałam tam w roli ofiary :(] więc możemy Cię przygarnąć :evil_lol: No chyba że Goś ma inne plany :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
No ja jestem babcią Goni :loveu: I po babci tyle wspaniałych cech wnusia ma :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Foteczki aparatem cyfrowym, komorka to zlomek ktory ma beznajdziejny aparat. A cyfrówka sama w sobie jest tez beznadziejna. I autorka zjec jest beznadziejna... hah ;) [/quote]Ona lubi ściemniać :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] No czooo :D Dzieki temu kilka osob wrzucilo mi jak mowilam, ze MUSZA do goni wrzucac :evil_lol: [/quote]Ojj taaaa... pamiętam jak mi groziłaś na gg... Miałam inny wybór? :crazyeye: Musiałam coś wrzucić, puki co zycie mi mile! :shake: :evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Sylwuś, postaram sie wziasc puche z najwiekszym otworem. :evil_lol: :evil_lol: [/quote]:roflt: :roflt: [quote name='g_o_n_i_a'] Czy to znacy, ze mnie kofasz? :-o Mnie i tylko mnie? :-o [/quote]NIeee no aż tak dobrze to nie jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :roflt: dżołk :eviltong: [quote name='g_o_n_i_a'] :mad: :mad: :mad:[/quote]:crazyeye::crazyeye: Ona chce mnie bić! Babunię! Emerytkę! Kto to widział! :crazyeye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gosiu rozpieszczasz mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Wystawa jest w sierpniu bodajże, ja bede kwestowac, moja puszka czeka na Twoje pieniadze :evil_lol: [/quote]:roflt: No jaka bezpośrednia :roflt: A czy ja bede mogła coś wrzucić?? :cool3::cool3: Tylko tym razem weź sobie puszkę z wiekszym otworem na pieniązki :evil_lol::evil_lol: [QUOTE] No normalnie :placz: [/QUOTE]Gopoty gadasz :mad: [QUOTE] Słyszałam :loveu: :loveu: Czudne koniki :D[/QUOTE]:loveu::loveu::loveu: [QUOTE] A ja tofam :loveu: [/QUOTE]Bleeeeeee :eviltong: [QUOTE] Hah nigdy nie zapomne tego :D Ja idem sobie niewinnie i kurcze widze znajomą mordkę z fotki, ktora sie smieje do mnie. Buheh :D Ale mialam stresa :evil_lol: [/QUOTE]:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ale jestem kret... -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Łaaaaaa :multi: Dziekuje bardzo :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Jak bedziesz wędrowac do Rzeszowa to zabieraj jamnikowate cudo *__* Chyba wiesz ze wielbie jamniki :D Pozatym ja nie krówka- ja byc maupka :D hehe[/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Łaaaaaaahahahahahah :roflt: Leże i kwiczę, totalnie! :roflt: Anetko rozwalasz mnie małpo :lol: Misko to pies podwórkowy - mieszka na łańcuchu. Na kazdego kto podejdzie sie rzuca, do psów to jedynie z zębami... I ja mam coś takiego wieśc do rzeszowa? :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Tez nie!! :placz: Nie podgladam. Sam sika krecac sie kolo Azulkowej :D Hahha :evil_lol: Świeta jestem :eviltong: Łaaaa!! Naleze do fanklubu burków! :loveu: Czy to do mnie? Czy mnie łocy nie mylą? :-o Boszz za co? :-o :loveu: :loveu::loveu:[/quote]To... to To serio? :crazyeye: Tak się tłumacz :D:D:D No ja widziałam co ty tam wyrabiasz na Azulkowym fb i co publikujesz :x Łeeeh :lol: Przychodzi mi na myśl fanclub Kamci... :lol: Tak jesssssst i jeszcze udawaj że nie wiesz za co :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Nerul']Figul to ty nic niemówilas xD ja tam krzyczalam na pół wystawy, ale wiesz az mi głupio bylo... ale teraz drogie kolezanki dopingujcie mnie bo od 2 miesiecy walcze o pewnego psa- moze niedługo bedzie mój. Figul kochany mój bedziesz kiedys moze na jakims spacerku? A pozatym... bylas chociaż raz na meczu siatkówki w Rzeszowie?[/quote]Na meczu nie byłam, ta chciałoby mi się jechać taki kawał na siatke :eviltong: Ale w noge gramy w rzeszowie co rok :cool3: Na ubiegłych wakacjach Ilonka miała przyjechać na nasz mecz :mad: ale nie przyjechała :mad: A no właśnie pisze że na wystawie żywo podeszłaś do mnie, ja zamotana bo nie mogłam was znaleść... :evil_lol: A póxniej sie od was odłączyłam bo zobaczyłam moje:loveu: szwajcary i super miłym hodowcą :loveu: [wy napastowałyście wtedy hovy :evil_lol:] [quote name='g_o_n_i_a']Gonia niepotrzebna Jestem grzeczne dziecię!! A nie moja wina, ze wole psy troche z wyższym podwoziem. Co do matmy - poprawisz, bo bede lapki trzymac! :loveu: Ja w ogole scinac nie umiem :D to czemu WY WSZYSCY sie spotkaliscie, a ja nie? Pff!! [/quote]:crazyeye::crazyeye: A to czemu? :crazyeye::crazyeye: Misio.. E, ja też :loveu: A moja miłośc to doooooooogi :loveu::loveu::loveu: Dizekuję :multi: Nienawidze siatki :mad: Bo Ty biegałaś z puszeczka do której nie mogłam wepchnąc pieniążków :oops: i musiałaś mi pomagać :oops::oops: Niezdara na caaałej liniii :oops::oops::oops: [quote] Figul no czego sie przestraszylas xD Sunia z tylnego profilu tylko :-D:-D[/quote]Ja Azulke z tej perspektywy znam :evil_lol::evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
woooooooooooooooooow :mdleje: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Figa co tobie sie psie stado powiekszylo az o 2 psy O.O? Ojojo ja niedoinformowana jestem. To teraz ile ich jest? Dalmatynka Figa, Kundelek Czabi i... jamnisiowaty? *__*[/quote]Cześć Aneta krówko :multi: Stadko mi się nie powiekszyło [musze kurcze zrobic aktualizacje pierwszej strony, bo każda kolejna osoba o to pyta :roflt:] napisałam tylko psy które występuja w tej galerii :p -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Nerul']No widzicie i Nerul ochrzan dostal xD A jakie imie wybralas (to tak na marginesie). Wiesz wstydzilam sie ciebie bardzo, ja jestem smiala ale przez neta mi głupio tak...[/quote]No na wystawie nie byłaś znowu taka niesmiała :eviltong: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']A to 1 poprawisz na 5 a jak :cool3: :cool3:[/quote] Tia.. :shake::shake: [quote name='g_o_n_i_a'] Gonia odepchęnia :placz:[/quote]Babcia tez ma prawo do prywatnego zycia :mad: [quote name='g_o_n_i_a'] Faajnie :evil_lol: :calus: Kofam siatkowke :loveu:[/quote] A ja nie kofam :mad: Ścinac mocno nie potrafię :mad::mad: a jak już się uda to sa straty w ludziach.. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Goopek :evil_lol: Dlatego w nawiasie napisalam, ze chodzi o lecznice. Nie preferuje parówek :evil_lol: :D[/quote]Idz ty niedobra! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Nie mam zwyczaju kłamac :placz: :placz:[/quote]A ściemniać? :eviltong: [quote name='g_o_n_i_a'] Nie mamy okazji czesto lazic z Aga i Rambem na spacer, ale... Nie zuwazylam, zeby sioosial jak sucz. :shake:[/quote] To Ty go podglądasz jak robi siq? :crazyeye: Gosiu..! [quote name='g_o_n_i_a'] Nie smialam sie z Figowej, nie ladnie takie zdjecia zamieszczac publicznie. :shake: :evil_lol:[/quote] Odezwała się :cool1: [quote name='g_o_n_i_a'] Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :placz: :placz: :placz:[/quote] :turn-l: No bobra, jesteś członkiem :lol: [CENTER][SIZE=7][COLOR=Blue]Chciałam oficjalnie[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][SIZE=7][COLOR=Blue] Goni M. podziekować :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=7][COLOR=Blue][/COLOR][/SIZE] [CENTER]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER] Ona już tam wie za co :loveu::loveu::loveu: -
Ale masz fajną scierkę :loveu: [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1273/costam-028_d2273.jpg[/url]
-
Spike - cóż za smukła sylwetka :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7198/obraz441ae7.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6195/obraz468ac6.jpg[/IMG] Alez jestem piękny! [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5227/obraz440nx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6738/obraz444kk5.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No i w końcu... doszliśmy do tego punku :D Po Kąpieli Jestem zły.. [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/9173/obraz403lt9.jpg[/IMG] Bardzo bardzo zły! [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1318/obraz405vc7.jpg[/IMG] I zirytowany! [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8495/obraz412mi9.jpg[/IMG] Trzeba się wytrzeć... [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9415/obraz415jw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4080/obraz421zy2.jpg[/IMG] Niech pomyślę.. [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4637/obraz416yd9.jpg[/IMG] Coraz bardziej suchy.. :multi: [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/3162/obraz429zs3.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2'][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9573/obraz059fq7.jpg[/IMG] Figowe zdjęcia wyglądają 'prawie' jak pocztówki z conajmniej dalekich krajów:p[/quote]A te znowu świrują z tymi pocztówkami :evil_lol: Oj siostra siostra.. :diabloti: A że z dalekich krajów to się zgodze - Grodzisko Górne, 5 km za moim domem - koniec swiata :evil_lol: [quote name='fidelek2'][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7097/obraz185bu6.jpg[/IMG] Misio z misiem :loveu: Sylwuś, a jak sie maja Czabikowe rany na łapkach? Jeszcze są czy może Jadzikowa udała się z Nim do weta w końcu? :roll:[/quote]Czabowe łapki się wygoiły i nie ma po nich śladu. Ja kasy nie mam, Jadzikowa nie chce na ten temat w ogóle gadać. Ostatnio jak zaczęła kręcić nosem to powiedziałam jej wprost 'słuchaj to Ciebie bardziej powinno obchodzic jego zdrowie, przeciez sie tak przy nim upierałaś" to usłyszałam "więc weź go sobie" :roll: Choć wiem że i tak nie mam na co liczyć. [quote name='KaRa_TC'] Ale słodziak :loveu:nie no ta morde to on wspaniala:loveu:[/quote]A charakterej zaje2bisty :evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Boszzzz... Jakie cudniaste :loveu: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6051/obraz041tw4.jpg[/IMG] No wiesz, roznie bywa. :evil_lol: No... Jeszcze nie, ale siem smialas!! Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote] Ściemniasz jak.. cholera :diabloti: HAhahahahaha :roflt: A sika podnosząc nogę czy jak sucza? :evil_lol::evil_lol: A Ty to się nie śmiałaś z Figowej :mad::mad::mad: Ojj dziecko moje drogie... -
Zgadzam się z dealerką. Emocje emocjami, ale takie zastraszanie może się odbić na opinii dogomaniaków, która z resztą już jest nieźle zszargana po sprawie Ozzy'ego :shake: Znowu będziemy czytać w gazetach o żądnych krwi zapatrzonych bezgranicznie w jakieś tam psy użytkownikach dogomanii, gnębiących niewinne niczemu dziecko.. Ja rozumiem – tu chodzi o życie psa, sama jestem przerażona zaistniałą sytuacją, ale to nie pomoże w żaden sposób Gryzkowi i nie upoważnia nikogo do pisania czegoś takiego. Myślę że pisanie o tym jaka jest nieodpowiedzialna wystarczy :diabloti:, bo takie "gdy Cię spotkam na ulicy... :mad:" jest za mocne moim zdaniem.. Choć wiem że należalo się na całej linii :diabloti: Bez obrażania typu "jesteś nienormalna, chora, upośledzona" ;) Bo nieodpowiedzialna to się zgodzę :cool3: [B] Vectra[/B] - powiało grozą :mdleje: nie chciałabym być w tym momencie na miejscu Kamci :shock: