-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Pianka'][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3171/obraz197lp5.jpg[/IMG] Jaka roześmiana:cool3:[/quote]A wiesz w jakich okolicznościach było zrobione to zdjęcie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I tu się coś wydało :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7458/obraz371wiv9.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kajtusiowy usmieh jest niesamowity :loveu: I powiedzcie mi jak można powiedzieć o takim psie "Kuleje? To go kur*a dobić!" :angryy: Wiolu błagam zrób dalmatynce fotki :evil_lol: I wymiziaj od imienniczki kiedy jeszcze kiedys się spotkacie :loveu: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Bry ;) [QUOTE][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/ede7bf67bab4b7c9.jpg[/IMG][/QUOTE]Świetne :loveu: Super fotki z Paryża :klacz: -
Łukasia widzę :loveu: Urodzinki się szykują :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ależ prosze bardzo ;) [url]http://img95.imageshack.us/img95/1173/nerul1oj1.jpg[/url] -
Super :multi: Szczególnie pod koniec, na tym zdjęciu w czapce :evil_lol:
-
Nie mogę w to uwierzyć :( Trzymaj sie Karolinko :buzi:
-
Świetne fotki :klacz: Oczywiście że chcemy więcej :razz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nerul masz tu :-P Nie chce mi się wchodzić na pocztę :evil_lol: Z 1 zdjęcia usunęłam te wstrętne słupy, no chyba że chcesz zdjęcie z nimi to wyślę jeszcze raz :lol: [url]http://img99.imageshack.us/img99/4519/nerulet3.jpg[/url] [url]http://img99.imageshack.us/img99/2941/nerul1zx0.jpg[/url] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Byłam w lutym u Gosi i to była nasza prywatna randka :loveu: 18 luty :loveu: Gdzieś tam wcześniej sa zdjęcia z tego spotkanka :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figowa to trudny typ do ufocenia :evil_lol: Gonia może poświadczyć :evil_lol: A jak jest na obcym terenie to innymi psami sie nie interesuje, więc zdjęcie z Dżekucem zrobisz jak Cie się w ogóle uda :evil_lol: Które konkretnie zdjęcie chcesz? -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Piękne Azulkowe fotki :loveu: Nie wiem nawet którą zacytować :klacz: Canonek :loveu: Gonia to taki typ że smuta i smuta.. :mad: Bardzo się ciesze że z Azulką coraz lepiej :loveu: -
Blaki Blaki :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figusiowa zawsze robi takie miny "Nic mnie nie obchodzi, jestem wazniak" :razz: [B]Nerul[/B] zwariowałaś :lol: -
Wow :crazyeye: Ale dużo tych skoków :multi: Piękne :klacz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zabawa ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1635/obraz186yi2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3453/obraz187pu8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/227/obraz189lt9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8185/obraz190rb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4919/obraz188ha1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/1092/obraz191zu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6189/obraz192ub1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7769/obraz193ec8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9267/obraz196wc9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5828/obraz198sg4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3171/obraz197lp5.jpg[/IMG][/URL] -
[QUOTE][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1327/s250507042mc3.jpg[/IMG][/QUOTE]Moja morda :loveu::loveu::loveu: [quote name='wiq'] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4624/s260507006ys4.jpg[/IMG][/quote]Hahah to jest rewelacyjne :klacz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img92.imageshack.us/img92/1266/obraz162at8.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/6788/obraz168zj6.jpg[/IMG] Odwiedził Duetka Kajtunio :loveu: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/545/obraz172pa4.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9445/obraz174sc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9172/obraz177wt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9971/obraz179zn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2568/obraz175el2.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3328/obraz180sm6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1373/obraz181yf3.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bry :multi: Wczoraj wieczorem oglądałam mecza i nie mogłam być na dogo :evil_lol: Barcelona po tych wszystkich porażkach nareszcie wraca do siebie i gra coooraz lepiej :sweetCyb: Wczoraj z Getafe wygrała 1:0 :multi: [IMG]http://www.blaugrana.pl/newsobr/19642_valdes.jpg[/IMG] [B]Nerul[/B] jeśli szał poprawiania ocen minie to może wybierzemy się z kropką do rzeszowa ;) A tymczasem odliczamy dnia w którym Dżakusiątko zamieszka w Twoim domu :multi: -
Ajek ze Skierniewic znalazł wreszcie kochający dom
:: FiGa :: replied to a topic in Już w nowym domu
To juz tak długo trwa :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nerul Twoim psem?! :-o Czyli jednak się udało?! :multi::multi: [jestem wtajemniczona w te wasze planowanie :diabloti:] Super wiadomość :multi::multi:;) Taaa miłość prawdziwa i nieskończona :diabloti: Z tym małym wyjątkiem że zawsze na początku spotkania z Duetem musi pokazać mu że to jej dom, jej podwórko.. i siedzi zamknięta w łazience :mad: aż do momentu kiedy nie rzuca się z zębami na Dueta :oops: Dziś juz działa :diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1120/obraz152ry0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6670/obraz153ft3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7973/obraz154zp8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4951/obraz157dr6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3412/obraz158ko9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1286/obraz159qf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2610/obraz161ug4.jpg[/IMG][/URL] -
Z tego słodzenia wynikają najczęsciej nieszczęscia. Bo ktoś kupi sobie pieska 'bo taki sweet' a tu się okazuje że wyrasta nam sweet agresor. Moją kropkę wszyscy chwalą, dziś nawet gościu popukał się po głowie jak powiedziałam mu że szczeniaków nie było i nie będzie. Nie chcę robić złej opinii kropkom, bo moja sucz to wredny typ ;)
-
Witaj kartofel :multi: Masz jakies fotki? :-P