-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[quote name='Cambel']Figulec :multi: Ona już nią jest :eviltong:[/quote]Ja też chcę :placz: Przeprowadzam się do Rzeszowa, kto mnie przygarnie? :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq']ja pierd...ziele, ale boski kiciamber:loveu: Nie wiem ino, jak nazwać..:placz:[/quote]Myślałam o.. Ruda? Ale na dogo jest już Rudy i to tak głupio :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']A jak ja im dam cynk, ze Duo u Figowej w Grodzisku bawi na nielegalnych walkach? :evil_lol: Ja tez nie mam propozycji zeby Ją nazwac. ;-) A jak pozostałe zwierzaki reagują na Kicię?[/quote]I myslisz że beda wiedziec gdzie mnie szukać? :mad: My mieszkamy w tajnym miejscu.. [wysiadasz na przystanku i pierwsze co widzisz to duuży zółty dom :evil_lol:] A oto jak pozostałe reagują Najpierw przyszedł obczaić Kubuś [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/4372/obraz093it9.jpg[/IMG] Co to kurde jest? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5919/obraz096mq3.jpg[/IMG][/URL] Później Figowa [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img455.imageshack.us/img455/6704/obraz107cb6.jpg[/IMG][/URL] Wystraszę to! ŁA!!!!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1298/obraz108oa4.jpg[/IMG][/URL] Ejj ty.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/7053/obraz109qb6.jpg[/IMG][/URL] Nie boisz się? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8357/obraz119ur3.jpg[/IMG][/URL] :crazyeye: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8836/obraz121na3.jpg[/IMG][/URL] Ue, to się na mnie popatrzyło.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7192/obraz127rt4.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Dagusia1992']hey wkońcu i tu przywędrowałam ;] masz ślicznego psiaka:* XD[/quote]Dziękujemy i zapraszamy częsciej ;) [quote name='Pianka']Śliczna ruda kuleczka:loveu:[/quote]Witaj Pianko ;) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Jak dla kogo;)[/quote]Ciiiiii tak się mówi :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Nie przyjade JA tylko "delegacja" ze schroniska :evil_lol: :evil_lol: Jeszcze sie publicznie przyznaje, ze agresja płynie w ich krwi :evil_lol: Sama zwariotwalas :shake: Piękna Dama :loveu: Rok temu takie cudko wykarmilam buteleczką :loveu: [/quote]To zastaną ślicznego psieska grzecznie siedzącego na fotelu :loveu: On musi mieć obok Figę by TO się obudziło:cool3: A jakie imię proponujecie tej damie? :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A oto i dzisiejsza bohaterka ;) [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/6979/obraz066nl2.jpg[/IMG] Jakie imię do niej pasuje? :hmmmm: Czekam na propozycje :-P -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq'] ostry buziak..:evil_lol::evil_lol: po mojemu to "Piraci.." od początku są nastawieni na kasę;) mam nadzieje, ze nie kosztem jakości;) zwykle dalsze czesci są gorsze, ale np. mnie bardziej podobała się 2. od 1.;)[/quote]Oczywistym jest że od początku liczyli na wielką ogladalność i wielką kasę, nic nie jest za darmo :diabloti: Ale miało się skończyć na 3 czesciach, a ze ta ekranizacja przyniosła im taki dochody to zrobią na odwal i 4 część. Mi bardziej podobała się 1 od 2, a teraz 3 jeszcze bardziej :loveu: [quote name='g_o_n_i_a']Od razu Wiolka bedzie miala kontrole :razz: :evil_lol: No to Duo jest przesiąknięty agresją :cool1: Nie zwariowalam, jak tylko tam sie znajde to sesje mu taka wycykam i wrzuce do Figutkowego FB :loveu: :loveu: Nie zwariowalam! :p Pancia tez niewiniątko :-o No prosze :loveu: :loveu: Ideał Męża :loveu: :loveu:[/quote]Hah Gonia przyjedzie skontrolować? :cool3: Z Ewunią :multi::evil_lol: Oba szczyle są nią przesiąknięte :diabloti: [SIZE=6]ZWARIOWAŁA! [/SIZE] [quote name='g_o_n_i_a']Ja sie załamie :placz: :placz: Kto goniastej da drugą częśc, no kto? :placz:[/quote]A Ilonka miała załatwić :mad: Psiulka! Na dywanik! :diabloti: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Prawde mowiac ja dopiero od niedlugiego czasu wyjezdżam gdzies poza moja Słocinke :lol: Wiec jestes lepsza ode mnie :razz: [/quote]Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej w końcu :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a'] Agresorzy :o Pokaze to w schronisku!! :mad: :evil_lol: [/quote]:diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='g_o_n_i_a'] Łaciata to agresją dosłownie przesiątknieta jest! :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [/quote]Chciał jej.. z półobrotu to co miała biedna zrobić :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Poczekaj :evil_lol: Ja Ci przypomne co to za istotka, niech tylko znajdę się w schronisku. :loveu: A ja ani nie mam w domu, w pokoju, ani w sąsiedztwie - i żyję :-( Pff taka błoga nieświadomość :evil_lol: Oj tak znam... Tylko czy Ona nie zaluje ze mnie zna :shake: [/quote] Zwariowała :crazyeye: Ale za to masz psa który nie boi się własnego cienia. A gdy Czabik mieszkał z nami u Figusiowej widziałam zmianę :-( A żebyś wiedziała że błoga :loveu::loveu: [B]ZWARIOWAŁA!! [/B]Tak jak podejrzewałam.. :shake: [quote] Łaaa jaka słodziutka :loveu: Udaje niewiniątko [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1285/obraz420vg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8431/obraz440yf5.jpg[/IMG][/quote]Ona nie udaje, ona nim jest :loveu: Jak pancia :loveu: -
Ajek ze Skierniewic znalazł wreszcie kochający dom
:: FiGa :: replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='Anashar']Ale skoro tak ja wychowali, to co się dziwić :cool1:[/quote]Mi nikt nie wpajał nigdy że zwierze nie jest rzeczą, moi rodzice wręcz to propagowali, nasze psy zawsze stały na łańcuchu - do czasu :mad: To nie tylko wina rodziców. Ale gdy robi sie wszystko by zyskac sławę, a w przypadku problemów chować sie za mamusię.. :shake: Ona nie jest małym dzieckiem, potrafi myślec i przewidywać jakie będą konsekwencje jej zachowań.. Bravo Kamciu. -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ja tez nie bylam z Zakopanym :cool3: :cool3: Zwariowalas :-o[/quote] Haha nie jestem sama :multi: Możliwe :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Każdy jest światowy i widzial juz Krakow, a ja w wieku 16 lat pierwszy raz go widzialam. :lol: Ściemniasz :oops: Świetne? :-o :shake:[/quote]A ja np nigdy nie była w Zakopanym :diabloti: Tzn przejzdem owszem, ale tak by połazić to nie. A kogo nie zapytam to odpowiada że był :p Nie ściemniam :loveu::loveu: :mad: -
Ja nie zadąrzam za tą galerią :evil_lol: Świetne frisbee'owe fotki :klacz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4869/obraz514xk9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3225/obraz517to8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4462/obraz521fx9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7591/obraz522ng8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7013/obraz523rl8.jpg[/IMG][/URL] Dzewo [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5059/dzewotx8.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8296/obraz481bc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2646/obraz477vi3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5583/obraz482ue2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7431/obraz484sr1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5831/obraz487ve7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2426/obraz488fi3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3600/obraz489xu9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9933/obraz490aq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6528/obraz493dc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2391/obraz501zw3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4033/obraz504vl8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7575/obraz500kt3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/1517/obraz506ga7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7476/obraz505tj8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6016/obraz512li1.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2864/obraz453xx0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6366/obraz458xd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4936/obraz460xh8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8655/obraz464fo4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/184/obraz463yx4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1807/obraz465wk5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8746/obraz467zd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7784/obraz472ep7.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Niewiem dlaczego większość fotek sie nie wyświetla :shake: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7306/obraz409cv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/769/obraz412pb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9611/obraz414av9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/168/obraz413ow4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1285/obraz420vg3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9956/obraz424ny0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5366/obraz430ns1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3924/obraz425tu0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6605/obraz431fw9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9378/obraz433kg8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4318/obraz437fa6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8431/obraz440yf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9973/obraz447fa2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3940/obraz448vg7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/2967/obraz450wb1.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Taa.. Pewnie takie czarne, kudłate, a jego imie zaczyna sie na H... :razz: Dobrze chociaż ze masz "za płotem" takie wspaniale towarzystwo. :cool3: To bylo moje pocieszenie w załamaniu po stracie wolnosci wakacyjnej :evil_lol: Ja czytam! I mnie tłumaczyć nie trzeba!! :watpliwy::watpliwy::watpliwy::watpliwy:[/quote]Zupełnie nie wiem co za istotkę masz na mysli :niewiem: [:eviltong:] Za płotem to może i mamy super kumpli ale nie mamy w domu, w pokoju a tu najbardziej nam tego towarzystwa brakuje :placz: Ja tam wolę życ soie w błogiej nieświadomości "Już niedużo.. niedużo do wakacji" :lol: I nawet znasz Duową pancię :p -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img483.imageshack.us/img483/5615/obraz347ud0.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5135/obraz364lf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4840/obraz370ca0.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3415/obraz371hl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6569/obraz374to9.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2759/obraz385jl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6484/obraz391sl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/661/obraz390tw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2376/obraz398ii7.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5308/obraz393ws6.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9260/obraz407td1.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[QUOTE][IMG]http://images22.fotosik.pl/123/32be134353e9dbfb.jpg[/IMG][/QUOTE]To jest świetne :klacz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Jak to super ogladać te zdjęcia i przypominać sobie Kraków :loveu: Oglądać znajome miejsca :loveu: [quote name='g_o_n_i_a'] Podobają się? Naprawde? :-o :loveu: :loveu: [/quote] Wariatka :loveu::loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Nowy kotuch? :o No proszę :evil_lol: A Siostra emm.."Lepszy model" wybrała ech..[/quote]Jeszcze 2 pies by się przydał.. Fidze do towarzystwa :diabloti: Ale o tym moge pomarzyć. [quote name='g_o_n_i_a']Sama ściemniasz Musztardo :placz: Ja od wrzesnia tak sie pocieszalam. I mam taki zamiar dalej sie pocieszac przez kolejne 3 lub 4 lata :evil_lol: Figowa :loveu: :loveu: Ale buuuziak :p Nie muszisz mi tłumaczyć kim jest Wiola :watpliwy:[/quote]:obrazic: Jakie pocieszenie :evil_lol: "Jeszcze tylko 200 dni do wakacji" :crazyeye: Toż to powód do załamania raczej :eviltong: Tobie nie, ale innym którzy to czytają tak :diabloti: Choć w sumie tu masz racje, mało kto czyta :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[B][SIZE=3]A tak w ogóle to musze Wam o czymś powiedzieć :cool3: Dziś w nasze skromne progi zawitała mała, ruda kuleczka :cool3: Jak narazie to caaały czas spi, wszyscy ja juz poznali, jedni zareagowali przyjaźnie, innym się nie spodobała choć starali się tego nie okazywać :evil_lol: Wkurzyło mnie tylko podejście dzieciaków. Od samego początku gdy Kuba u nas zawitał, jego właścicielką była moja siostra Natalia [nieważne że spał ze mną :evil_lol:], a teraz nagle mi powiedziała, że mogę sobie Kubę wziąść, bo ona go juz nie chce :roll: Ja oczywiście nie mam nic przeciwko, właściwie nic się nie zmieni poza tym że oficjalnie to będzie mój kot, wkurzyło mnie jedynie że został potraktowany jak przedmiot, jak zabawka która się znudziła i można ją rzucić w kąt, wymienić na lepszą :shake: A Kubusia i tak nie pobije żaden kot :loveu: nawet maleńka ruda kociczka. To on wskakuje mi na plecy i wbija:mad: pazurki w szyję, towarzyszy mi na ramieniu gdy krzątam się po domu:loveu: To on o 3 nad ranem głośno miauczy bo chce wyjść na podwórko, to on zawsze wskakuje mi na szafkę i rozwala paczuszkę z Figowymi smakołykami i roznosi je po całym pokoju:mad: Jest niezastąpiony :loveu: [/SIZE][/B] [CENTER][B][SIZE=3][IMG]http://images21.fotosik.pl/70/c472b2767f528e73.jpg[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/CENTER] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote]Hej, hej :loveu: Av jest cudny i goniasta jest pod wrazeniem Twojej pracy, o :cool3: Sylwuś, ja odliczam dni do konca wakacji od wrzesnia i wierz mi, to co zostalo to juz pestka. W klasie slyne z posiadania kalendarzyka w piórniku i zdarza sie, ze gdzies ginie w cudych łapkach "tylko popatrze ile do wakacji".:razz: Sami nawet skreślają jak ja tego wczesniej nie zrobię. [/quote] Ściemniasz i tyle :eviltong: Od września posiadać taki kalendarzyk.. nie wytrzymałabym :evil_lol: ze swiadomością że jeszcze tyle długich dni kiszenia się w szkole zostało.. :lol: [quote] Figowa :loveu: Padam, ale roześmiany pychol. :multi: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4371/obraz235vw5.jpg[/IMG][/quote]Figusiowa przesyła buziaki ciotce :buzi: [quote] W oczach Dua odbija sie wielkie pragnienie czegoś - czy tam byl jaki przedmiot, czy ukochana Pancia go wolala? :p [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9528/obraz284vq0.jpg[/IMG][/quote]Masz rację, ponieważ autorką tego zdjęcia jest Wiolka - pancia Duetka ;) [quote name='Cambel']Aż ? :shake: Nie wytrzymię :eviltong:[/quote]Wytrzymiesz :diabloti: Co by nieee :evil_lol: [quote name='wiq']o tak, to był najlepsze momenty:evil_lol: byłam w pełni usatysfakcjonowana:evil_lol: jak robisz te avy? mnie się udało w fotofiltrze coś podobnego:cool3:[/quote]I ma byc podobno 4 czesc :roll: Tylko nie wiem po co :mad: Tu już pewnie będa patrzeć pod kątem zysku, film może być beznadziejny.. i bez Willa? :placz: A avek również robiłam na PhotoFiltre :diabloti::razz: [quote name='Dalmatynkaa']Ha! Nie licząc weekendów, świąt itd pozostało jeszcze tyko 12 dni szkoły :diabloti:[/quote]:-o Mało :multi::multi::multi: -
[url]http://img240.imageshack.us/img240/3515/imgp5816iv3.jpg[/url] Wszystko rozrzucone w inną stronę :evil_lol: Cudnie macie :loveu:
-
Nowy sprzęcik spisuje sie :loveu: