-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)
:: FiGa :: replied to maciaszek's topic in Galeria
Witajcie :multi: Mam nadzieję że i ja moge się wepchnąć z butami i od czasu do czasu Bazylasa pooglądać? :razz: [QUOTE][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/03bf49c61d9519d2.jpg[/IMG][/QUOTE]Dziś w pociągu, podobnie butelkę miętosił rónież dog, tyle że kanaryjski :loveu: I podobnie było w chwilach, kiedy buteleczka potoczyła się po podłodze - psinka patrzyła wymownie na pancię "No co tak siedzisz pancia? APORT!" :evil_lol:, a pancia posłusznie podnosiła buteleczkę i wkładała z powrotem do pyska maleństwa :evil_lol: :loveu: Pozdrawiamy ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A o to dowody męczenia :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img461.imageshack.us/img461/8923/obraz148ki8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9293/obraz150yr8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/2910/obraz151vx1.jpg[/IMG][/URL] Udało mi się tylko te trzy wrzucić :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witajcie :multi: Nareszcie piątek :sweetCyb: Nie mam czasu na dogo, a następny tydzień to katastrofa :placz: W pon kartkówka z polskiego, bioli i geografii; wtorek - angielski, technilogia inf; środa - matma, fizyka; czwartek - sprawdzian z niemca, piątek - kart. z histy :( Kondolencje możecie pisać już teraz.. Zdęcia będą, mam ich jeszcze baaaardzo dużo. Jednak imageshack się na mnie obraził :-P -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Normalnie - "bry ja przyjechalam ogladac pieski" albo z Ewa bys sie zabrala. :cool3:[/quote] Czyli bym Kundelka nie odwiedziła :cool3: Wiesz że jestem sierota? Wiesz. Wiesz że nie pamiętam kiedy ostatnio rozpoczełam z kimkolwiek rozmowę na gg [poza Tobą]? Niepamiętam :evil_lol: Nawet na samym samym począteczku to Ty napisałaś do mnie :cool3: A Twoja najpierwsiejsza wiadomość do mnie [I] (17-08-2006 18:07) hej, podobno bedziesz na wystawie w Rzeszowie? :loveu: [/I] Szkoda że się juz wtedy nie spotkałysmy :shake::p [quote] Azulek zdrowieje. Pierwszy raz od tygodnia zostala sama w ogrodku, jest grzeczna, bardzo grzeczna :loveu: Dzisiaj dostanie antybiotyki w tabletkach. Az nie wierze, ze uszko jest takie ladne. Jakos wszystko sie zaczelo ukladac.. Powoli kawałeczek po kawałeczku. :loveu:[/quote]No i miałam racje, a Ty wolałaś biadolić :eviltong: [quote] Na mnie sie skarzy, ze pała strasze, a nie ma dnia zeby nie bylo do mnie skierowane :mad: od Ciebie. :placz:[/quote]Wypraszam sobie! Wczoraj nic podobnego nie było! :evil_lol: [quote] A coz to za tajemniczy wielbiciel sprawil, ze zguplas? [/quote]Tak się składa że znaszę te istotę, nawet dotykałaś jej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote] On nadal czeka na obiecaną radnkę :razz:[/quote] Czy ja o czymś nie wiem? :evil_lol: [quote] Mowilam, ze zgupla. Zdjecia byly tak fatalne, a ona az motylki w zoladku :-o[/quote]Jak Ty czytasz? :ma.. No jak! Pisałam że po zobaczeniu w jakiej sprawie piszesz DO MNIE PM [:-o]:loveu: A gdy już otworzylam to było tylko cieszenie się mordki ze znajomego widoku. [quote] Boje sie jak co bedzie jak mi akurat wyjdą jakieś zdjęcia. :evil_lol:[/quote]Nie bój nic, nie będzie tak źle :multi::multi::diabloti: Super grządeczki :D Mi słoneczniki zarastają, nawet nie wiem kiedy wyrosło tam to trawsko :mad: W sobotę muszę się tam wybrać :p -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Pozdrawiamy :buzi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/273091f3794bb2d3.jpg[/IMG][/URL][/quote]A to już widziałam :loveu::loveu::loveu: [B]P.S. Goniu dziekuję za pm :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jak zobaczyłam jego temat to poczulam tzw motylki w żołądku :evil_lol: Zdjęcia sa świetne mimo panującego upału, wystarczy że jest na zdjęciu ON a wszystko inne się nie liczy :loveu::loveu::mdleje: Bardzo dziękuję :buzi: :calus:[/B] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/380/7ff0917bfec26fe3.jpg[/IMG][/QUOTE]Edzio mój :loveu: I ptaski :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[QUOTE]Goopek jestes, rownie dobrze moglas tam pojechac beze mnie i tez sie zakochac :shake: Co do zdrowia Azulkowej, ja nadal jestem w szoku. :mdleje: Ja i tak wiem swoje. :p Paskudne fotki i tyle[/QUOTE]:crazyeye: No ciekawe jak bym tam pojechała :p Azulko zdrowiej nam zdrowiej :loveu: Bo jak nieee... :mad: Goś przecież Ty slepa jesteś!! :roflt: [QUOTE] Ja tak wlasnie patrzę czemu dwa takie same linki, ale juz nie chcialam sie odzywac :lol:[/QUOTE]I miałaś racje, nie odzywaj się :mad: [QUOTE] Zgupła :shake:[/QUOTE] Ale to jest czyjaś zasługa :evil_lol: [QUOTE] Tak, agresja to normalnie ją przesiąka. :evil_lol:[/QUOTE]Ale to po panci ma! Swojego męża to wałkiem po domu gania bezustannie :shake: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']Figa, hm...to 2 takie same foty :evil_lol:[/quote]:roflt: Miało być to :evil_lol: [B][url]http://images21.fotosik.pl/321/ab91c80a1a12df66.jpg[/url][/B] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ale to jeszcze nie wszystko :cool3: Tak Duecik siedział i zaglądał za pancią, on jest w nią wpatrzony jak w obrazek :shake: Żeby to Figowa tak się we mnie z uwielbieniem zawsze wpatrywała... :loveu: Ale ona to robi tylko w momentach gdy trzymam smaczka :evil_lol: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2472/obraz102dl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/5842/obraz105ca1.jpg[/IMG] Fikamy [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7886/obraz116pm0.jpg[/IMG] Biegnę do panci! [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/631/obraz117jg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/1721/obraz128pb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5729/obraz130tn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8774/obraz132ku1.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/662/obraz134hu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/5636/obraz137ur5.jpg[/IMG] [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/2678/obraz140eo5.jpg[/IMG] Zmęczona kropka [Duecik tak ją wymęczył że ledwo chodziła :lol:] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5417/obraz143fj2.jpg[/IMG] -
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/998/p4120004zc0.jpg[/IMG] Cudo :loveu:
-
[quote name='Guffi']I tak robisz super foty;):loveu:[/quote]Ściemniać to my, a nie nam :diabloti: A u mnie właśnie są fotki robione tymże aparatem [może nie są zachwycające bo miałam go zaledwie kilka minut w rekach, ale są :diabloti:] A ostrość mi się podoba np [url]http://img62.imageshack.us/img62/552/obraz391ap6.jpg[/url] powiedzcie mi dlaczego kuzynka nie chciała się zamienić za mojego staruszka? :crazyeye: :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cześć :diabloti: Napisałam że zdjęcia mam, ale nigdzie nie deklarowałam się że je tu pokażę :evil_lol: Jest ich bardzo dużo, więc kilka wkleję dziś :) [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/6893/obraz026lf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img489.imageshack.us/img489/8594/obraz030hd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2881/obraz032re4.jpg[/IMG] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/4368/obraz036he6.jpg[/IMG] [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/3402/obraz063rg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9706/obraz078aa8.jpg[/IMG] I Figusiowa, co by nie było że tylko Duoś jest :) [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/1163/obraz097np7.jpg[/IMG] [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/6205/obraz099vq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6240/obraz098mk5.jpg[/IMG] Na podstawie zdjęć jakie wybierzecie i zacytujecie będę mogła zdecydować które najładniejsze i wkleić do Duetkowego wątku na którym szukał domu :lol: Więc liczę na waszą pomoc :lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Bry wieczór :multi: [quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczorek. Figuś :buzi: Milo patrzec na te rozesmiana paszcze, ale to TY przede wszystkim TY znalazlas mu dom. :calus:[/quote]Ściemniasz :evil_lol: Gdybyś nie użerała się wtedy ze mną w schronisku to nie zakochałabym się w nim i nie męczyłabym tak kuzynki :loveu: A to co czytam o zdrowiu Azulki.. :multi: Bardzo się Figową cieszymy :multi: I życzymy dalszych postępów aż do całkowitego wyzdrowienia uszkowego :buzi: Zdjęcia piękne :loveu: I Ty sobie możesz gadać a my swoje wiemy :evil_lol: No np to [url]http://images21.fotosik.pl/321/fd20f3836382fb16.jpg[/url] Uwielbiam takie fotki :loveu: Tło rozmyte :loveu: [url]http://images21.fotosik.pl/321/fd20f3836382fb16.jpg[/url] Nastepnaa :loveu::loveu: -
[quote name='fidelek2'] Tym razem kupujemy Canona A560 :multi: Nasz poprzedni aparat to też był Canon i byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Wiemy czego mozna sie po nim spodziewać i na 100% nagrywa i odtwarza filimiki z dźwiękiem :lol: [/quote]To jest super aparat :multi: Moja kuzynka ma właśnie takiego, zrobiłam kilka fotek Figowej i jestem zachwycona - nie to co moj stary badziew :mad::placz:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Zobacz Goniu! To Duecik przyszedł do Was w odwiedziny. Do Azulki - cudnej kropeczki; i do ciotki Goni - Dużej, dzieki której ma teraz swój kochany domek :buzi: Duecik kazał bardzo bardzo Goni podziękować :buzi: [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/4282/obraz273tr3.jpg[/IMG] I przekazuje kwiatuszki, które pomógł ciotce Sylwii ufocić [URL]http://img405.imageshack.us/img405/9474/dlagonizo2.jpg[/URL] Dobranoc :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzieńdobrywieczór wszystkim :multi: Wróciłam. Padnięta, zmarnowana, moje baterie są na wyczerpaniu :lol: Ale jestem szczęsliwa - nareszcie KONIEC :sweetCyb: Mam DUŻO zdjęć Figowo-Duetkowych :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Jasne, taka mila i piekna, ze ludzie sie do mnie nie przyznaja.:shake:[/quote]Ja się przyznaję! :multi: [B][FONT=Arial Black][SIZE=5]Gonia jest moją wnusią i wybranką serca w jednym[/SIZE][/FONT][/B] :loveu: I jestem z tego dumna :cool1: -
[url]http://i4.tinypic.com/4u1sehh.jpg[/url] Świetna perspektywa :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://img213.imageshack.us/img213/6615/obraz505qk7.jpg[/URL] Figa-dalmat myśliwski :evil_lol:[/quote]Kropkowany mysliwy :eviltong: Do dalmata jej daleko :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Poważna [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/748/obraz555tp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4021/obraz557tw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/936/obraz558vq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7389/obraz560wr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9610/obraz565tb5.jpg[/IMG] Ja mecząca miśka [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5205/obraz567gg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6176/obraz568aj3.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/21/obraz530cc2.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1237/obraz526dn4.jpg[/IMG] Pokraka :loveu: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5301/obraz531be4.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8177/obraz535im6.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7900/obraz537ct0.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9444/obraz538ys7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8177/obraz539ic0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8858/obraz540ve0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1252/obraz552vt5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8475/obraz553va8.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kilka zdjęć ;) Niestety b ciemne :( [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6682/obraz503lt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6615/obraz505qk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9511/obraz506mg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8053/obraz511tx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1030/obraz518xd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2391/obraz523ti0.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']KAFRTOFEL :roflt:Nie wstydź sie hahaha :roflt:[/quote]Kartofle to wstydliwe stworzenia :-( Próbowałam rozmawiać z jednym podczas wczorajszego obierania na obiad... niczego się nie dowiedziałam :-( [QUOTE] Muchy odpędzasz? :roflt:[/QUOTE]No tak! Ktoś nie zamknął drzwi wychodząc z Azulkowej galeryjki i naleciało ich tu dużo. Ktoś się tym musi zająć. No więc kochani, akcja wypedzania much z Azulkowej galeryjki :x :x :x :x :x :x [QUOTE] Aaa, juz wiem co :roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]A no widzisz :shake: I jak tu mieszkać z taką pod jednym dachem :roflt: [QUOTE] Kartoflanka wszystko widzi hah[/QUOTE]Jasnowidzka :loveu: [QUOTE] Fasola phi :shake:[/QUOTE] Ilonko a jak ochrzcimy Gonię? :diabloti::diabloti::diabloti: [QUOTE] Bo to kartofel :roflt:[/QUOTE]Te kartofle to takie nierozumne stworzenia są :roflt: [QUOTE] A precz od mej Babki!! :loveu:Ty ZBEREZNIKU! :mad:[/QUOTE]Pomiocie piekielny :x A czy chce dostac w łęb... :roflt: :roflt: :roflt: