-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
:: FiGa :: replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Eruniu jestes piekną istotką! -
O Bosz... :loveu: [url]http://img501.imageshack.us/img501/5885/tnp1020736gj8.jpg[/url] Kasiu on mnie podrywa, uwielbiam takie miny :loveu: Łukaś :buzi: Duzy kolega tez piękny :loveu: I widać że misiowaty z niego typ, spokojny pies :loveu: Tylko szkoda że na łańcuchu.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sokołów to już miasto :diabloti: Ale stadion mamy ładniejszy :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Wiesz niewiem czy to do miasta zaliczyc czy do wsi czy do czego xD[/quote]Długo go szukałaś? :evil_lol: Bo to maciupeńkie zadupie o którym zapomniał świat :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']A ja mam nma mapie podkarpacia twoje [B]miasto[/B] :p wiec niema problemu z dojazdem hahaha[/quote]:crazyeye::crazyeye: :roflt: :roflt: :mdleje: :mdleje: Rozbrajacie mnie :roflt: -
Scurki :loveu:
-
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/425/s260507056ur0.jpg[/IMG] Moja ulubienica :loveu:
-
Witaj Karolinko :razz: Co za murzynek? :razz: Podziwiam Cię, bardzo szybko otrząsnęłaś się ze smierci przyjaciela..
-
Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)
:: FiGa :: replied to maciaszek's topic in Galeria
Hahah :grin: Wspaniałe filmiki :klacz: Bazylek tak przejął się losem małego lwa że aż zawył :evil_lol: Facet ma serce po prostu :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq']oo.. też dziś jadę:cool3:[/quote]I jak? :cool3: Byłaś? :cool3: [quote name='haska_12']Łomża mała nie jest a ja ją na mieście spotkałam :oops: Szłam a ona mnie na chodniku tak nosem w pupe dziobnęła :roflt: Odwróciłam, zobaczyłam, ze to pies to ją pogłaskałam.Z włascicielem pogadałam no i jak zawołał do niej "Figa" to miałam wątpliwości co do tego, czy mnie nie szturchnęła czasem ta Figa z forum :lol: [/quote]Hahah :roflt: Figowa tez tak czesto robi gdy mam ją na smyczy i np idziemy chodnikiem, tyle że nie tak bezpośrednio w d.. :lol: Tylko dźga kogoś nosem w nogę :p [quote name='Pianka'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7458/obraz371wiv9.jpg[/IMG][/URL] Co ty jej robisz:mad:[/quote]Trzymam ją za ogon :eviltong: [quote name='Kudłata_Koza']Wyrywa ogon :P Normalny odruch, prawda Figa? :evil_lol:[/quote]Uciekała mi :mad: [quote name='Nerul']Wiesz co... ja jestem crazy i mozliwe ze zajade Figulcowi tam do niej tak z nienacka i zaspiewam Wszystkiego Najlepszego :D[/quote]Hahah Grodziska na mapie świata/Polski nie ma a Ty chcesz tu przyjechać :evil_lol::evil_lol: [quote name='fidelek2'] Ty niedobra Pani Biedny Figulec :diabloti: Zapasy...? Tu jeszcze pozuje..... Ale tu to już chyba dosyć miała i znudzona była...:p Witaj Sylwio!!![/quote]Witaj Kasiu :multi: A no znudzona była, bo ilez można siedzieć w jednym miejscu :razz: [quote name='Nerul']Te zdjęcia są poprostu bezbłędne... Masz Sylwia talent co do robienia zdjęć zwierzętom :D[/quote]:crazyeye: :roflt: Pokazać Ci kogoś kto ma talent? :cool3: [quote name='Kudłata_Koza']Nerul, bo jak się psa za ogon łapie żeby mu zdjęcie zrobić to to nie problem dobre zdjecie cyknąć :D[/quote]Haha spróbuj :cool3::cool3::evil_lol::evil_lol: -
Jak się świetnie otrzepuje :evil_lol:
-
W mojej miejscowości również jest suka colakowata [kundel], rzuca sie na wszystko co się rusza, nawet raz udało mi się nagrać jak rzuciła się na mojego kropkowanego. Tyle że... tamta sucz całe zycie mieszka na ogrodzie, zero kontaktów z innymi psami, jej właściciela nie znają nawet słowa socjalizacja. Moja sucz to wredny typ :diabloti:, ma jednego upatrzonego psa którego nie znosi i z wzajemnością, staramy się go po prostu unikać, ale Twój problem jest powazniejszy. Ja mam problem z lekliwością mojego psa, a o szkoleniowcu mogę pomarzyć :shake: Boję się że to z czasem przerodzi się w agresję. I błagam, nie piszcie że colaki są agresywne bo te przypadki to kundle, które obok colaków nawet nie stały :roll: r=r
-
24 jest międzynarodówka w Krk, wiele osób może chcieć na nią jechać :razz:
-
Na 'innym forum' się udzielam nieznacznie i zamierzam zrezygnować z moderowania tam. Zdjęcia super ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Hej Gosiu! Nie wiem co powiedziec...Ech, przykro mi...:-( Przepraszam, że nie mogę pomóc...[/COLOR][/I][/quote]:-(:-(:-(:-(:-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A teraz musze się juz pożegnać :bye: A wieczorkiem jedziemy na Piratów z Karaibów :loveu: Tylko szkoda że spotkanie chyba nie wypali :( Papa :bye: -
Witajcie :multi: [QUOTE][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9022/dsc04299ad7.jpg[/IMG][/QUOTE]To zdjęcie mnie po prostu urzekło :loveu:
-
:placz: Karofel! Wracaj :mad:
-
Gaduły :mad: Gdzie fotki?!
-
Fester " złoty chłopak " z Rzeszowa !!! wrócił do swojego domu :)))
:: FiGa :: replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
On jest niesamowity :loveu: -
[url]http://img166.imageshack.us/img166/8082/s260507031tm9.jpg[/url] :klacz: [url]http://img243.imageshack.us/img243/3901/s260507025ay2.jpg[/url] Ło Boszz :loveu:
-
Świetna wiadomość :multi: Jess ależ Ci sie udało :loveu:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P3252895.jpg[/IMG] Komuś się rączka trzesła :evil_lol: Mokre dziewuszki są swietne :loveu: -
Edyciu jak tylko znajdziesz chwilkę to mile jesteś tu widziana ;)