Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='fidelek2']A jak obolałe stopy odmówią posłuszeństwa to padniemy na kolana...ale na pewno dojdziemy :loveu:[/quote]Choćbyśmy czołgac sie miały... dojdziemy :loveu::loveu: [quote name='Origami-7']Śliczne kociaki:multi: :multi:[/quote]Dziękuję Origami :cool3: A gdzie galeria Twoich pciech? :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Z zaproszenia z pewnoscią kiedyś skorzystam :diabloti: Już wiesz co chciałam, ale i tak cięzko to określic. Taka moja goopota. :shake: Hah za duzo Ci sie marzen spelnia.. :evil_lol: :evil_lol: ;) Ja przekażę Babuni Twoją i Kasi Fidelkowej wizję dostania się do o. R. Będzie przeszczęsliwa! :sweetCyb:A moze się dołączy? :cool3: Jakie słodziutkie :loveu: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2875/obraz379jz0.jpg[/IMG] [/quote]Tylko mam nadzieje że to bedzie zanim przeprowadzisz się do bieszczad, bo daleko będziesz mieć :shake: Goniu, a czy Tobie chodzi o dokładną datę? :cool3: Widzisz co narobiłaś :loveu::loveu: Babunia jest słaba, potwornie słaba... Ale jesli chodzi o oR to choćby miała o kulach iść - PÓJDZIE. Ale obie wiemy że będzie to kosztem jej zdrowia... [SIZE=3][U][B]TAK TAK POWIEDZMY JEJ!! :sweetCyb:[/B][/U][/SIZE] [quote name='Cambel']Helloł xD [URL]http://img78.imageshack.us/img78/5821/obraz372el3.jpg[/URL] Jakie brzusie :loveu: Tylko miziać :loveu: :loveu: Kochane rodzeństwo :) Ja za nic nie oddałabym tego braciszka :cool3: Rudej już oczy zielenieją :evil_lol:[/quote]A ja Ci mówię że jej oczy będą rude :evil_lol::evil_lol:
  2. Wszystkiego dobrego Benio na nawej drodze życia :loveu: Oczywiście zakochane cioteczki liczą na jakieś info :cool3:
  3. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2654/obraz348zg9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/5844/obraz371tm8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img463.imageshack.us/img463/2548/obraz377xf4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/5821/obraz372el3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2875/obraz379jz0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9971/obraz382ti8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/2645/obraz384ix3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3518/obraz386eq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9347/obraz389iu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img461.imageshack.us/img461/9106/obraz403do9.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='fidelek2']Po największych i najostrzejszych kamieniach...zaciskając zęby z bólu :loveu:[/quote]W pocie czoła, z głazem na plecach :loveu:
  5. [quote name='fidelek2']To może tym pojedziemy do umiłowanego OR...? :p Czasami to chciałabym mieszkać na takich Laszczynach...z dala od miasta w spokoju i ciszy :loveu::loveu: SUPER!!![/quote]Do OR to trzeba z poświęceniem, na nogach, o gołych stopach :loveu: Jak Ty wyobrażasz sobie zajechanie TYM do niego? [jeszcze by nam go skonfiskował :oops:]. Wierz mi że i ja chciałabym chwilami tam mieszkać :loveu: Moja miejscowość jest zapomniana przez świat, ale Laszczyny to już totalne zadupie :evil_lol:
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3149/obraz322ne9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3078/obraz325tp5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6/obraz339rl1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2654/obraz348zg9.jpg[/IMG][/URL]
  7. Gonia :mdleje: spaniałe to słonce :loveu: Jeszcze raz napiszesz że zdjęc robic nie potrafisz, spełnie Twoją wczorajszą prośbę :mad: A tak w ogóle to bry ;)
  8. Mielonka :sweetCyb: Wracaj do nas prędko i już na stałe bo bez Ciebie to nie to samo :shake: :multi: I oczywiscie liczymy na jakies fotki Tinuli, bo za nią tez się stęsknilismy potwornie :cool3:
  9. [quote name='g_o_n_i_a'] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6984/obraz632he6.jpg[/IMG] Ja chce na taką wieś! [/quote]Zapraszamy do Grodziska :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Syla, przegladam galeryjkę w celu... W celu zaspokojenia wlasnej ciekawosci, o I nadal nie znalazłam tego, co chcialam Cytat z grudnia... No masz wakacje za dwa tygodnie, Twoje marzenia sie spelnią!! [/quote]A co chciałas znaleść? Pomogę szukać :cool3: Łaaaa a wraz z wakacjami spełni się też inne marzenie :loveu: Choć to inne będzie juz znacznie wczesniej bo juz za kilka dni :loveu: A w okolicach 29 czerwca jeszcze jedno :evil_lol: [quote name='_ChiQuiTa_']Cześć i czolem Tak skromnie zapytam czy przyjmiecie mnie spowrotem do swojego gangu ?? Wiem wiem zła ciocia jestem nie pokazuje się ani nic, ale staram sie jak moge moich goopkow odwiedzać. I co ja tu widze... Ruda jest nieziemska i jej rozeństwo też... W ogóle co tu dużo mówić... jak zwykle po wizycie u Was mam banana od ucha do ucha bo Twoje burasy są BOSKIE :iloveyou: o kurka chcialam jeszcze tu was pozanudzać ale niestety musze spadać bo póżno i wstaje za 4 godziny;/ jeszcze tu wrócę [/quote]Mielonka! :-o Ty ŻYJESZ!! :-o A jednak :evil_lol: Przyjmować Cię nigdzie nie beziemy, bo nikt Cię z nikąd nie wywalał :evil_lol: Tę miejscówkę masz zaklepaną moja droga :diabloti: Zdarza się że czasami nie mamy czasu, a Ty widocznie miałaś [B]wazniejsze[/B] sprawy nić dogo :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Bry dzionek Króweczkom :multi:[/quote]Dżem dobry Ćwikłom :cool3: [quote name='fidelek2']Ło matko...zaś musiałam czytać xxx stron takie miałam zaległości Ale znów zobaczyłam Czabika Miśka i Fogową i te przecudne rude kotecki [/quote]Kasiu witaj :multi: Zdjęc mam jeszcze duzo, tylko kto je tu wstawi? :siara: Wczoraj byliśmy na Laszczynach. Laszczyny to wyjątkowa wieś - kilkadziesiąt numerów, wszyscy się znają... Wychodząc przed dom prababci widze LAS, za domem LAS... :loveu::loveu: Wychodze z domu.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7514/obraz152ne9.jpg[/IMG][/URL] Krzaczyska :lol: Idę do bramki... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6927/obraz153ve2.jpg[/IMG][/URL] 100m dalej las :loveu::loveu: Patrze w prawo... WOW! Jakie to COŚ jest piękne :loveu: I o jeszcze czeka na swojego pana [cudo było do sprzedania :placz:]... Łaaaaa :mdleje: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7564/obraz154zm5.jpg[/IMG][/URL] Kiedyś sobie takie COŚ sprawie :loveu::loveu:
  10. Gryzku co ten pech tak się Ciebie czepił? :(
  11. WOw Łukaś ma pokój jak z marzeń :multi:
  12. Taaa cudnie, ale po co dwa takie same tematy? :-P
  13. To było na tyle dziś :bye: DObranoc :sleep:
  14. My z TOZem mamy układy :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/5181/obraz647pw0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4350/obraz649fl5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/1314/obraz653yo6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img451.imageshack.us/img451/9586/obraz657vn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9412/obraz710zb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/7278/obraz714df3.jpg[/IMG][/URL]
  15. [url]http://images12.fotosik.pl/71/09c8fab7fd709bfb.jpg[/url] Cudna mordeczka :loveu: Dobranoc kochana wariatko :calus: :buzi:
  16. [quote name='psiulka'] [I][COLOR=royalblue]Udało się, ale nie do końca :shake: Syl... ZSIR mam nadzieję :multi: (Tłum: 1 wyraz - 5 zł xP)[/COLOR][/I] :roflt: :roflt: :roflt: [I][COLOR=royalblue]Chcesz "padnąc"?? :roflt: :roflt:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie wytrzymam z Wami Warzywami:roflt: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Łodeszły mi smutki Wariatki dzięki Wam :calus: :calus:[/COLOR][/I][/quote]Tak, ZSIR załatwiony :evil_lol::evil_lol: A maz coś co mnie powali? :cool3: To puść :lol: Smutkom mówimy papa :bye: A teletubisie to pedałki :evil_lol: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Aha jeszcze, Wy Warzywa: KSZZDT ... [/COLOR][/I][/quote]KSZZDT?! :crazyeye::crazyeye: Nie nie nie!! KSZZCT!! :cool1: :roflt:
  17. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img483.imageshack.us/img483/8937/obraz301mi0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1757/obraz302me1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/177/obraz581mk0.jpg[/IMG][/URL] Dziś jest u nas braciszek Rudej :loveu: Jutro zawożę go do domku:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/8745/obraz318ig0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/3646/obraz597iv7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8148/obraz582rq0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/9896/obraz600mn2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/5618/obraz623wo8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6984/obraz632he6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/3657/obraz640dw2.jpg[/IMG][/URL], [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3363/obraz643cl3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4493/obraz641yd8.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Cambel']Witam :cool3: Przejrzałam galerię Gosi, Ilony, teraz chyba zabiorę się za Twoją Sylwia :cool: xD[/quote]Miło nam :lol: [quote name='g_o_n_i_a']Nie dziwię się, ze bojaźliwe.:shake: Pewnie pochodzi z jakiegoś nieciekawego źródła... Fakt, troche są naiwni... :roll: Wiesz co? Powinnaś napisac - wszystkie prawa zastrzeżone :evil_lol:[/quote]Troszeczkę :diabloti: I karać każdego kto odgapi grzywną :diabloti:
  19. [quote name='g_o_n_i_a']Niekoniecznie ostatie minuty - jak bylo ponizej doby do piątku to liczylas z minutami :evil_lol: Nie wiem :razz:[/quote]:siara: 156 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='g_o_n_i_a']Łaa jaki śliczny :loveu: Ktoś ubił interes :shake: Czab tez odgapia od Figowej!! :evil_lol: :evil_lol: Ale miłosć :loveu: :cool3:[/quote]Sliczny to owszem :loveu: Ale bardzo bojaźliwe stworzonko z niego :shake: Idiotów nie brakuje :evil_lol::evil_lol: Wszyscy od niej odgapiają :mad:
  21. [quote name='g_o_n_i_a']Hah, lol, bowska kom. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :oops: :oops: Nooo... Pani Sochacka? :biggrina:[/quote]Bardzo bowska :mad::mad: :crazyeye: :roflt: :roflt: :roflt: [quote name='wiq'][URL]http://img515.imageshack.us/img515/4796/obraz247km3.jpg[/URL] ponoć eleganckim damom nie wypada zakładać nogi na nogę:evil_lol: co do pieska - myślę, że sąsiadka kupiła sobie ślicznego kundelka:loveu:;)[/quote]Też myslałam na pierwszy rzut oka że to kundel, a ta mi wyskakuje że go kupiła :roll: jej sun chwalił się wsżedzie że kupią sobie husky :diabloti:
  22. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img485.imageshack.us/img485/2937/obraz252ja0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/8928/obraz272lp8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9601/obraz279ne1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/4434/obraz291va3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4169/obraz295md6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9626/obraz292el4.jpg[/IMG][/URL]
  23. Wczoraj na spacerze zastrzymała mnie moja sasiadka i pyta się "Za ile kupiliscie swojego psa", na co ja jej niepamietam, a ona "O widzisz a ja kupiłam sobie swojego z 150zł". Nie dowiedziałam się co to za rasa, sama powiem że nie jestem pewna co to jak tego psa zobaczyłam :lol: A jak Wy myślicie? :lol: Strasznie rozmazane :roll: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6936/obraz256uc3.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='g_o_n_i_a']Nie bede sie chowac :shake: Zgredziocha jest git, co Ty chcesz od niej. :mad: Taki jego urok... :loveu: :loveu: Pewnie coś by się znalazło, zeby to uspokoić.. Albo kastracja - to daje 100% gwarancje :diabloti: ;) Jakie pikne :multi: :multi: Ten pysio roześmiany i te łaputki skrzyżowane!! :loveu: :loveu: Figuuul... :iloveyou:[/quote]Ta zgredzia jest git, do momentu aż sama nie usuwa z siebie plików :mad: Co też zrobiła z wczorajszymi filmami :placz: Został jeden :mad::angryy: Urok JS to jest... :loveu::loveu: Tylko kto mi przyjmie psa który ŚMIERDZI i rzuca się na wszystko do kastracji? :diabloti: Dziekujemy :loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kuś dalej, kuś... :mad: :p Śliczna panna, a jaka roześmiana :loveu:[/quote]Łaaaa uwielbiam truskawki :evil_lol:
  25. [quote name='g_o_n_i_a']No... Zobaczymy jak bedzie blizej tej... tych 163h :diabloti: [/quote]Hahah jesli ostaną już same minuty to czemu nie :evil_lol: Ile to jeszcze zostało? :hmmmm:
×
×
  • Create New...