-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Dominiko :modla: Ja Ci postawię pomnik :modla: Witaj w domu :loveu: Jeszcze troche a zacznę Twoje fotki podbierac i sobie chomikować gdzies w plikach na kompie, a co :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa'][URL]http://img230.imageshack.us/img230/3821/obraz110wh3.jpg[/URL] hmm.. wygląda mi to na morderczy wzrok. coś typu "tylko spróbuj zrobić mi zdjęcie, a pożałujesz!" :evil_lol: Figowa jak zwykle super :) [URL]http://img405.imageshack.us/img405/7884/obraz214tw4.jpg[/URL] jakie piękne oczy!! :loveu: a te fotki Rudej na tle nieba.. ogólnie rzecz biorąc, to uczta dla mych oczu :D[/quote]Caaaały Kubus :loveu: Choć o mordercze mysli to bardziej Ruda bym posądzała :cool3::diabloti: [quote name='psiulka'][I]No to chociaż mały...[/I] [I]Właśnie wtedy wzięłam ją na ręce i one zaczęły na mnie skakać, bernardynka ugryzła Czikę... :angryy: [/I] [I]Byłaś? Po chodniku sie głupio jeździ, lepiej po alsfalcie :multi:[/I] [I]SS? Czo to? :razz: [/I][/quote]Sie zobaczy :cool3::cool3: A nie możesz pogadac z jej włascicielami? :mad: No jasne ze lepiej :cool3: A czy macie tam takie super asfalciki ciągnace sie 10km jak ja tu mam? :cool3::cool3: SS :loveu: moja mała słodka tajemnica :loveu: -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
:: FiGa :: replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
My oczywiście z mnóstwa zdjęc się bedziemy cieszyć :cool3: I jutro też jakieś popstrykajcie :multi: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
O tak! Ola dobrze mówi! Najpierw mało nie oberwałaś za krakanie, a teraz to :mad: :x -
A w oczkach lasery... :loveu:
-
No proszę. Kolejny agresor znęcający się nad biednymi pluszakami :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I]A ja chcę nowe :lol: [/I] [I]A nie możesz? :-( [/I] [I]Ta fota powinna iść na konkurs, piękna :loveu: [/I] [I]Co ja mam powiedzieć o Czice, skoro jest 3 razy mniejsza od Twojej Figi :shake: A przejście zagradza biegający wolno mieszaniec bernardyna i 3 czy 4 mniejsze psy, które za przywództwem tego bernardyna kiedyś rzuciły się na mnie i na Czikę, a właścicielka, że "One się tylko tak bawią". I dalej z nimi wychodzi bez smyczy, bez niczego... :angryy: [/I] [I]Przyjeżdżaj z rolkami i psem :multi: [/I][/quote]Masz nowe :cool3: Gdybym mogła wziąść kolejnego dalmata to nawet bym sie nie zawachała :shake: Zacznę namawiac rodziców, może na maleńkiego psa sie zgodza, na kolejnego kropka nie :shake: Na konkursie nie mam szans :eviltong: Ale Czikulca wexmiesz na rece i wiekszosc psów nic jej nie zrobi. A ja Figową... nie bardzo :evil_lol: Byłam juz na rolkach :mad: Macie beznadziejne chodniki, o :mad: [quote name='Cambel'][URL]http://img527.imageshack.us/img527/9769/obraz233ta6.jpg[/URL] Łaaaaaa :loveu: A mogę wiedzieć, czemu list z nią nie dochodzi? :lol:[/quote]Moja siostra po zobaczeniu tego zdjecia powiedziała "Bosz ona wyglada jak wampir" :diabloti: A czy ja wam mówiłam że kocham wampiry? I SS :loveu::loveu::loveu: OBOŻEMÓJJEDYNY KOCHAM SS :loveu::loveu: -
Super fotki :multi: A Korunia do hustawki sie pewnie przyzwyczai w końcu :multi: Ćwiczenie czyni mistrza :cool3:
-
[quote name='Helga_psiaki']Figa, nie mogę trafić do Twojej galerii:( daaj mi link;)[/quote]Wystarczy wejsc na mój profil i kliknąć na "Pokaż wszystkie wątki rozpoczęte przez użykownika" ja zawsze tak robie ;) :diabloti:
-
[url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/7f827a1b5c.jpg[/url] [I][B]GDZIE[/B][/I] on wbił te zembiska.... :mdleje: Zboczeniec! :D:D:D
-
Niosąca radośc... :loveu: Ten bannerek jest lepszy niz wszystkie inne jakie dotąd miałas :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Oraz Rudzio Naturalnie na początku próbowała mnie zabic :lol: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/8964/obraz220yi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7884/obraz214tw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9769/obraz233ta6.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8694/obraz236mn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5281/obraz226oo7.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kuba którego dorwałam dziś na ogródku ;) [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/7453/obraz112fw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3821/obraz110wh3.jpg[/IMG] I Figowa ;) [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9438/obraz113iv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/3082/obraz114dl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5391/obraz115yl4.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Czekamy na rolkowe foty :loveu:[/quote] Niekoniecznie rolkowe :eviltong: Bo na rolki aparatu nie biorę :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Już wróciłyśmy :multi: [quote name='agaciaaa']no to wieczorem mam nadzieje że będą koteczki :) miłego wieczorku.[/quote]Oczywiście że będą :cool3: Za chwilke pomniejszę fotki i jesli żaba nie bedzie protestowac to wrzucę tu ;) [quote name='Helga_psiaki']witam Figa trafiłam tu tylko i wyłącznie dzięki Agaci masz ogromny zwierzyniec:diabloti: zazdroszczę i oczywiście cudne fotki :)[/quote]Cześc Helga :multi: Bardzo nam miło że do nas zawitałaś :multi: Oczywiście zapraszamy częsciej ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
My lecimy z kropą na roki :bye: Będziemy wieczorem :diabloti: Agaciu kota jednego upolowałam przed chwilką przed domem, jeszcze ruda musze gdzies dopaść :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Hemm...Jak przypinasz Figową? Do rolek? :evil_lol: Moja to by mnie raczej nie uciągnęła :eviltong: Zresztą ja bym się zabiła na tych rolkach, jadąc z psem. :cool3: Ojj brutal brutal, coraz bardziej się utwierdzasz w tym przekonaniu. :evil_lol::evil_lol:[/quote]Hah do rolek, póki co nie chce jeszcze opuszczac tego świata :diabloti: Normalnie trzymam smycz w ręce :diabloti: Z reszta ona mnie nie ciągnie, nie pozwalam jej na to. Biegnie obok, z reszta dziś sprubuje ją nagrac Zgredziochą :lol: A z psem się lepiej jeździ niż samej [pomijając te nagłe zrywy i natychmiastowe STOP gdy sobie krowa pomysli że musi coś powąchać :lol::lol:]. Miałysmy tez jeden wypadek, tzn ja miałam. Z duża prędkościa zbliżałyśmy sie do naszego domu, zakręciłam a Figowa nie i zabiegła mi drogę. Zrobiłam unik, ale że jechałam bardzo szybko to nie miałam możliwości sie zatrzymać a przedemną był... rów :lol: Przeskoczyłam go i zatrzymałam sie na naszym płocie :oops: :evil_lol: I ty chcesz bym ja do rzeszowa przyjechala. Ten brutal mi skrzywdzi mojego aniołka i co bedze :evil_lol: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='Tina.Sara']ahaaaa... ciekawe :cool3:[/quote]A to spróbuj napisać podsłuch.uje, wymach.uje, lub tez leniuch.uje, ale bez kropek o :evil_lol: -
[quote name='agaciaaa']No tłumów to tu nie ma ;) ale dobrze jest. Znalazłam tylko filmik, na fotki nowe poczekam :)[/quote]U mnie i teraz sa czesto pustki, choć juz ponad rok jestesmy na dogo :oops::oops: Na 1 stronie w naszej galerii dałam fotki obu kotów ;)
-
[quote name='Ola&Kora']No to na mnie z kijem lecisz?! To przecież Karola może wykrakać nie ja! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]W takim razie lepiej dla Karoli by sie nie sprawdziło :evil_lol::evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']ja mam na łąkę jakieś 10 minut na piechote :) ale raz tam byłam z Sarą i nawet biegać nie chciała. no chyba że sie z nią ganiałam, ale niestety mam troche gorszą kondycje od niej ;) zazdroszcze wam troche :)[/quote]Grodzisko to totalne zadupie, ale nie chciałabym nigdzie indziej mieszkać :loveu: Za domem pola - dla psa idealnie :loveu: Bierzemy rower i jedziemy daleko daleko pod las. Przed domem - cudny asfalcik :D Samochody rzadko jeżdzą więc przypinam psa i jedziemy na rolki :cool3: CUDNA MIEJSCOWOŚĆ :diabloti: [quote name='Cambel']Jaaaaaasne, mój agresor 1. stopnia ucieka zawsze z podkulonym ogonem. :roll: :evil_lol:[/quote]Brutal :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']A gdzie tam...U nas, to ja tylko jednego widziałam, i to jeszcze dawno, chciałam go nawet wziąć, ale złapać się nie dał.. Chodzi mi głównie o to, że Megulec nie da się obwąchiwać :evil_lol: , takim spuszczonym ze smyczy psom/sukom na spacerze...[/quote]Nie daje sie? A rzuca sie im za to do gardła? :evil_lol: [quote name='agaciaaa']no to przynajmniej macie łąki i lasy. bo ja to nie bardzo mam gdzie pójść z Sarą, lasy daleko, łąka niby blisko ale w dzien tam krowy się pasą:) ps. mieszkam w mieście, hehe :)[/quote]Ja mieszkam na wsi, takiej rasowej wsi :D:D:D Za domem mamy wielkie łąki i pola :loveu: A 4km dalej lassss :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Ruda jest słodziuutka :loveu: to ona jeszcze malutka jest? :) pozdrowienia dla koteczków :D[/quote]Ano malutka ;) Nie wiem ile dokładnie ma miesięcy :lol: -
[quote name='agaciaaa']no staramy sie, staramy. to dopiero początki ;) to ja czekam na foty:) a narazie lece poszukać tych starszych, bo dopiero ze spacerku wróciłyśmy z Sarą.[/quote]Jak na początki to jest naprawde dobrze ;) W mojej galerii na poczatku nie było praktycznie nikogo :oops: Jesli Ci sie chce szukać to chyle czoła :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']My mamy to samo.. :roll:[/quote]W Rzeszowie duzo psów iega samopas? U nas wszystkie, albo stoja na łańcuchu :roll: [quote name='agaciaaa']ten pies akurat był mniejszy od Sary. tak sie wkurzyłam że chciałam iść do właścicieli i powiedzieć im co myśle o wypuszczaniu psa na cały dzień bez opieki :/ ale nie wiedziałam czyj to pies, bo to nie moja okolica. brat u którego wtedy byłam też nie wiedział czyj to pies. a obroże miał więc raczej czyjś. nienawidze takich nieodpowiedzialnych właścicieli psów! troche sie rozpisałam hehe ;) Sara to sie daje wszędzie obwąchiwać i w ogóle wszystkie psy kocha. ale pewnie jej minie z wiekiem :)[/quote]Hah wiec zapraszamy do nas :eviltong: Tutaj praktycznie wszystkie psy biegają całymi dniami jak im sie podoba, dlatego o spacerach po wsi nie ma mowy, zrezygnowałysmy nich. CHodzimy za to na łaki i do lasu :loveu: