-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Blaki uwielbia chyba skakać :loveu:
-
Co do mielonki to możesz na mnie fukać.. mam to gdzieś :D Mielonko :calus: A wiesz jak jechałam ostatnio autobusem i na Auchmannie [czy jak się to tam pisze:evil_lol:] wisiała wielka reklama "Mielonka po 2,49" od razu pomyslałam o Edytce z Tarnobrzega :multi: :evil_lol: Ty jak widzisz buraki w sklepie to też pewnie przed oczami staje Ci ja :shock: :roflt:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Moja krowa to by nawet na to nie wlazła :lol: Ja nadrabiam zaległości teraz :evil_lol: -
Witaj Kamis :multi: Ja dziś nocna porą :evil_lol: buszuje po dogo i nadrabiam :mad: [url]http://img62.imageshack.us/img62/985/dscn8821hl4.jpg[/url] To jest rewelacyjne :multi:, Szablonik świetny, nie moge sie doczekac stronki :loveu: I własnie, prosze mi tu nic przy pochodzeniu Megi nie kombinować bo doniosę wujkowi Czabowi, zrozumiano? :mad:
-
[url]http://images21.fotosik.pl/317/f8b790f5c277f8a7.jpg[/url] Zauważyłam że większość psów tak spi, sunie bardziej wstydliwe są :evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dzieńdobrywieczór krowy :diabloti: [url]http://img464.imageshack.us/img464/6263/61726844ut0.jpg[/url] :klacz: Bravo, Figowa by tak ładnie nie ustała :loveu: [url]http://img159.imageshack.us/img159/4330/68667035dg5.jpg[/url] Fajnych masz tych kolegów :loveu::loveu: [url]http://img460.imageshack.us/img460/9982/49292163fl4.jpg[/url] A to jest normalnie genialne :mdleje: :loveu::loveu: [url]http://img59.imageshack.us/img59/3054/82526106ug5.jpg[/url] Buhahahahaha :roflt: :roflt: :roflt: [url]http://img126.imageshack.us/img126/6835/71143149vj1.jpg[/url] Edziosław :loveu: -
Dzieńdobrywieczór :multi: Iloś ten motyl jest niesamowity :loveu: Jak zywy :evilbat: normalnie :loveu: Nie bede nawet cytować bo byłoby tego hoho :loveu: Buziak z Czikulcowy nosek :buzi:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images25.fotosik.pl/25/b0b2d74865955fca.jpg[/url] Hahah jaki rozciągnięty :evil_lol: Martuś co ty o tej porze na komputerze robisz co? :evil_lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Buhahah Aresik jesteś boski :evil_lol: Spokojnie, z czasem podziwianie mu się znudzi i będzie smigał :evil_lol: -
Dzieńdobrywieczór :evilbat: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/e8115a30e8.jpg[/url] To jest boskie, boskie! BOSKIE :loveu: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/bee8a7e7fe.jpg[/url] Helga to ta po prawej :cool3:
-
Dalmatyńczyk Zmuszany Do Jedzenia Padniętych świnek!!! MA DOM !!!
:: FiGa :: replied to Martyna_'s topic in Już w nowym domu
No proszę z bagna wyladował na kanapie :loveu: Pongo szczęsciarzu :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Znalazłam jeszcze zdjęcia których tu nie było ;) [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/2464/obraz006wh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/4219/obraz037tr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/369/obraz026pd5.jpg[/IMG] Buziaki dla cioci Goni :buzi: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6708/obraz036ut2.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']To w takim razie tez prosze o linka do tego :razz:[/quote]Nie wiem czy Ci się spodoba, ale możesz spróbować :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Wybór? A czo to? :p Czy to bedzie dalej? :cool3:[/quote]Wybór to zupełnie cos innego, ale też z SS i jego genialnym... :diabloti: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Eeee tam dlugo.... :P[/quote]Nie tłumacz sie nie tłumacz :eviltong::eviltong: -
Dalmatyńczyk Zmuszany Do Jedzenia Padniętych świnek!!! MA DOM !!!
:: FiGa :: replied to Martyna_'s topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :sweetCyb: Bravo dziewczyny :klacz: :klacz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka']:eviltong: [I]SS to na pewno soczysta sałata :D[/I] [I]To nie Mastuś :shake: Mastuś jest jedyny :loveu: [/I][/quote]Buhahaha :diabloti: Hah wiem że nie Mastus, weszłam na wątek tego labka ;) [quote name='Cambel']Helloł Figowe wieczorkiem :cool3:[/quote]A bry Megulce :cool3: [quote name='agaciaaa']Figa, powiedz co to SS, bo teraz to i ja jestem ciekawa! :D[/quote]Eeeee lepiej nie :eviltong: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Witamy, witamy. Nochalek figowej cudny:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]Dziekujemy :multi: A Ty masz w leb za to że tak długo na dogo nie było :mad: [quote name='Sznaucerka-Balbina']SS-Szałowa Sylwia? SS-Seksowna Sylwia?:cool3:[/quote]Nie załamuj mnie :roflt: [quote name='g_o_n_i_a']Oj zawsze się podobają, bo są świetne :loveu: Zobaczymy hah :evil_lol:[/quote]Buhahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jeszcze jakbyś Wybór przeczytała to byś totalnie oszalała na JEGO punkcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak tajemniczy SS to człowiek [chociaż? :hmmmm: :roflt:] Czekam na wasze sugestie :evil_lol: -
Dalmatyńczyk Laluś. Ze stresu gryzie łapki. Sochaczew.
:: FiGa :: replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Na dogo niema nikogo z Sochaczewa? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzieeeeeeń dobry <ziew> Wstałam sobie raniutko, bo po 13 :diabloti: Zrobiłam 20 słoików pieprzonych ogórków i poszłam spać :diabloti: Nie próbujcie w mojej obecności wymawiac słowa "ogórek" bo dopadnę, wypatroszę, wypcham i postawię obok nieszczęsnika który już spróbował :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Bry dzionek Krówki :multi: Nadrobilam zaległości i znow warto bylo - tyyyle zdjęć :loveu: Duo z Figulą wymiata hihi :evil_lol: [URL]http://img204.imageshack.us/img204/492/obraz352sl8.jpg[/URL] Duuzo kropecek :loveu: [URL]http://img105.imageshack.us/img105/3082/obraz114dl4.jpg[/URL] I jeszcze kotuszki :multi: A nosek to juz sama słodycz hihi :iloveyou: [URL]http://img20.imageshack.us/img20/6595/obraz188qf4.jpg[/URL] Widze, ze pojawilo sie jakies SS - i to cos ma wielką potege - niczym o. R :evil_lol: :modla: Miłego dnia życzymy![/quote]Witaj Goniu, miło mi że fotki się spodobały :multi: A SS... zobaczysz, jeśli trafi w Ciebie tak jak we mnie to będziesz sama wielbić jego imię :evil_lol: Ale Rydz to... oR to gośc, ale SS nie dorasta do pięt :loveu::loveu::loveu: [quote name='psiulka'][I]Bry :multi: Co za noszek 8) Mogę zgadywać co to znaczy SS? :cool3:[/I] [I]Siostry służebniczki? :D[/I][/quote]Buhahahaha :roflt: SS daleko do sióstr służebniczek :cool3: P.s. Ten pies w Twoim podpisie wyglada jak Mastuś :lol: Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki :multi: -
Dalmatyńczyk Zmuszany Do Jedzenia Padniętych świnek!!! MA DOM !!!
:: FiGa :: replied to Martyna_'s topic in Już w nowym domu
Ojej jakie wielkie szczescie :multi: Bardzo mocno trzymam kciuki i wierze że wszystko się uda i ten kropek w końcu pozna co to miłośc i rodzina :multi: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Po małym kroczku do celu :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
I dobranoc wszystkim :bye: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6595/obraz188qf4.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I]Dobranoc Figulkowa :bye:[/I][/quote]Dobranoc Ilonko :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I]Myślałam, że to jej da coś do zrozumienia, ale nic :shake: Pff... [/I] [I]A to tam to wiesz, ja mam inne obcykane tereny, kilkakilometrów, droga pusta :D[/I] [I]SS? oO[/I][/quote]Hahah :D Z drugiej strony - że też starsza osoba wykazała się taka nieodpowiedzialnością :shake: A ja zapraszam do nas :P Asfalcik świerzutki, wylany 3 lata temu [a moze 4 :hmmmm:] w każdym razie jezdzi sie jak po lodzie :loveu: SS... :mdleje: :modla: :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I]Fajnie by było ^^[/I] [I]To starsza pani, ja wiem ok. 70-tki (?) Przestałam mówić jej dzień dobry i teraz krzywo się na mnie patrzy :diabloti:[/I] [I]Z 1 km to napewno, więcej nie, u nas jest ekstremalnie. A gdzie to Ty byłaś?[/I] [I]SS... No powiedz ^^[/I][/quote]Wiem że byłoby fajnie :diabloti: Buhahaha :evil_lol::evil_lol: Bezczelna jestes :eviltong::eviltong: Pfff to się nawet rozpędzić porządnie nie da :P A ja jechałam sobie z dworca, ul Cieplińskiego, Hetmańską... i z powrotem :diabloti: SS.. ŁAAAAAAAAAAAAAA :loveu::loveu: