Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a']JA moge!! :evil_lol: :p Ja siem zgadzam :D to kiedy? Widzisz, dla mojego psa WSZYSTKO :loveu: Yhym.. dokoncz :D Jessoo nawet nie chce myslec co bys mi zrobila gdyby wpadla z niezapowiedziana wizyta. :grab: Wszyscy - Azulkowa, Edzisko, Tereski :evil_lol: Brudas focha[/quote]Buhahaha :diabloti: Tylko kiedy jak i gdzie? :hmmmm: Pfff w nastepnym tygodniu :diabloti: Hahah spróbuj kiedys :evilbat: Masz w łep :mad:
  2. A tak w ogóle to wbijajcie na bazarek :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6354089"]Świetne spódniczki dla młodych dziewczyn na kropki w potrzebie![/URL] I podnoście go gdy mnie nie ma :lol: :eviltong:
  3. [quote name='g_o_n_i_a']Nioom ja nie wiem. Naobiecujesz tak i sie pozbierało już przez tyle czasu ile sie znamy. A Ty to w ogole mnie nie lubisz :placz: Buhaha :evil_lol: Zmiany no ten teges... Ten rozowy unicestwic :evil_lol: Goopek!! :turn-l: Gdzie zów wybywasz? :cry:[/quote]Buhahah kiedys w koncu się odważę, nie martw się :evil_lol: O nie! Kto Ci powiedział! :-o Buhahah :evil_lol: Sama jestes goop :shake: Widzicie jak ona do biednej, schorowanej staruszki sie zwraca? :placz: Byłam w kościele, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie chodze do kościoła :cool1: [quote name='Cambel']Taaa super prezent :evil_lol: A na aparat, to ja nigdy nawet 500 zł nie uskładam, pewnie kupię takiego złomka za 200 :evil_lol: Ojj co do tej skarbonki to się niestety zgodzę :shake: Paaa :bye: :cool3:[/quote]Buhahah będe musiała tak zrobic Goni na urodziny. Kupie jej coś super fajnego a na dzień dobryy powiem że połowe ma mi zwrócić o :cool3: Gonia a ty sie nie dziw, jaka matka taka córka :evil_lol::evil_lol: Mi złomek za 200 już nie wystarcza :lol:
  4. Jak dobrze że Pongo trafił na odpowiedzialnych ludzi ;) Duzo szczescia dla Ponga i całej rodzinki :multi:
  5. Ja juz musze zmykac :bye: Może jeszcze jutro wpadniemy tu ze zdjeciami ;) :bye:
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Sprobujesz tylko! :placz: Wiem, ze tamte są <'>, ale od razu mi sie taka wizja pokazala buhah Ja bym chciala :multi: Ino tylko pewne zmiany wprowadzic i jest git :loveu: Nie chce Ci zabierac... Ukochanego! :eviltong: :multi: :multi:[/quote]Dobrze wiesz że nie spróbuje :lol: O bosz jakbym takie dostała to bym uciekła z krzykiem :eviltong: Jakie zmiany? :razz: A idz sie schowaj :loveu::loveu: [quote name='Atena']No a jak? Nie utrzymam dwóch psów. Wczoraj próbowałam ale nici:shake:. A wychodzę z nimi na smyczy. Z każdym idę nad rzekę gdzie po drugiej stronie mostu są pola i tam spuszczam Roxy, a Igor i Oliego biorę na linkę. Tylko, ze nie mogę wziaść 3 psów jednego dnia, więc muszą sie zmieniać- ten pójdzie, a ten nie. Gdyby mój pradziad nie sprzedał pola za domem sąsiadom, to bym miała bezpośredni dostęp do rzeki i nie byłoby problemu:shake:, ale miał spory kawał ziemi, w różnych częściach wsi narzucanych gdy przyjechali po wojnie z karkowa, że nie miał możliwości tyle na tych polach robić i hodować i nie mógł spłacać, wiec potem sprzedał. Teoretycznie mogłabym przejść przez płot i pójść nad rzekę, ale nie mogę bo psy tamtędy uciekały wiec wszystko jest zagrodzone i będziemy tam stawiać mur. Po za tym, nad rzeką przy drodze na most jest wybudowany dom i jest tam zagładzone rożnymi maszynami + mają psy. Nie da sie tamtędy przejść:shake:. Do sadu mam prawie, ze kilometr, po drodze pełno psów i jedna dość ruchliwa droga, nie da rady:shake:.[/quote]Ouuu to nieciekawie. My gdy tylko wyjdziemy z domu to 50m i mamy pola, psów żadnych :loveu: Życ nie umierać :lol:
  7. [quote name='Cambel']Ja wolę nie wiedzieć, ile te Twoje kosztowały :evil_lol: Zreszta mam inne cele, na które musze zbierać. 1. Sterylka lisiczki 2. Aparat :cool3: Ja za moje, hm.... 2 lata temu, zapłaciłam chyba 230 zł, ale mocno użytkowałam :evil_lol:[/quote]W poróbnaniu z rolkami moich marzeń - niedużo :evil_lol: W każdym razie mnie duzo kosztowały :mad: Połowe z tego mam oddać mamuśce :mad: No ładny mi prezent :lol: Ja aparatu sie nie doprosze i nie dam rady na niego uzbierać :lol: A miałam juz 500zł na niego :placz: Pieniądze szybciej ze skarboneczki wychodzą niż wchodzą :diabloti: A ja za moje pierwsze nie zapłaciłam ani grosza :diabloti::eviltong: Moja mamcia pracuje u dzianej facetki która je kupiła bez przymierzania w sklepie, okazało się w domu że za małe, a że ja wtedy byłam u mamy w pracy... i tak oto trafiły do mnie :evil_lol:
  8. [quote name='Samturia']nie no mi sie rolki podobają.... ;) :cool3:[/quote]Miło mi :lol:
  9. [quote name='g_o_n_i_a']Bardzo nam miło buhahaha Wiem, ze mnie kofas :eviltong: Spokojna głowa, odczepie sie od niego ino najpierw poczytam wszystko czo mi podeslalas (I PODSYLAJ DALEJ) :loveu: :loveu: A spobujesz mnie zbic!! Buhahah, juz pomyslalam, ze takie rozowe jak kiedys mowilas o tych pierwszych jakie dostalas. :evil_lol: :evil_lol: No no czałkiem czałkkiem :cool3: Ładny prezenik, laaadny :multi: Musze sie zakręcić koło Teściowej :loveu: Ale nie tak jak TY! :eviltong: A no znam buhah :evil_lol: Widze, widze :p Ja go aż tak nie kofam jak Ty, my sie lubimy na razie :loveu: Mam nadzieje, ze pokazesz jakie BĘDĄ :p [B]MIŁEGO TESTOWANIA!! :lol: [/B][/quote]A zbije Cię jak jeszcze raz bedziesz mnie doprowadzać do szału :eviltong: Buhah tamte są... [`] Gonia, ja CI dobrze radze. Takie prezenciki to sobie mozna :diabloti: SSSS :loveu::loveu::loveu: [I]Narazie[/I] lubicie? :mad::placz: A pewnie pokażę :cool3: [quote name='Cambel']O matko.... Ja też takie chcę ! :mdleje: Moje się ledwo trzymają i są całe porysowane, obsyfione, i niektóre części połamane :roll: Meee .... O to mi chodziło :loveu::loveu: [URL]http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg[/URL][/quote]To zbieraj zbieraj :cool3: kaske na nowe rolki :cool3:
  10. [quote name='g_o_n_i_a'] Pfffff :shake: To gdzie zgubilas fotografa? Cichooooooooooooooooo :oops: Burak! Moze czas ich unicestwic? Bedzie mniej ich na swiecie :shake: Okrutna :placz: A niby ta zamiana dojdzie do skutku?? :cool3: Muszę przejść przez osty zeby dojsc do tamtych wolnych łąk i widoczku. :shake: Zreszta co mi tam hihi :evil_lol: Bez zaproszenia nie wpadam na kawki. :eviltong: Wszyscy tuptaja do Ciotki, a Ciotka ma to w nosie oooo! :placz: Nie śmiej się z brudasa:shake:[/quote]Nie mam fotografa? :eviltong: bla bla bla.. :eviltong: Zamiana dojdzie do skutku jesli obie strony sie na to zgodzą, ja sie zgadzam :evil_lol: Haha poświecenie :lol::cool3: Nawet do własnej... yhym? :diabloti: Jacy wszyscy? :shake: :turn-l:
  11. [quote name='Cambel']Dogodzień Dobry :evil_lol: [URL]http://img54.imageshack.us/img54/3713/obraz360aw0.jpg[/URL] Mm...To jakaś rzeka, czy co ? :crazyeye: Figula piekna... :loveu: [URL]http://img68.imageshack.us/img68/3716/obraz394sw2.jpg[/URL] ...Przystojniaczek też :loveu: Biedactwo na łańcuchu musi się męczyć...:shake: Mogę wiedzieć, co ty tam zamazałaś ? :cool: [URL="http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg:mdleje:"]http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg[/URL] [URL="http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg:mdleje:"]:mdleje:[/URL][/quote]Bryyyy :cool3: To była kałuża na srodku polnej drogi :eviltong: Zamazałam wielką białą kropke [padał deszcz], nie chciało mi sie tego poprawić :p A to ostanie zdjęcie jest rzeczywiście przecudne :evil_lol: [URL="http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg:mdleje:"]http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg[/URL] [quote name='Ola&Kora']Hahahaha Sylwia, jak powiedziałaś, że dostałaś różowe rolki, to wyobrażałam je sobie jako takie typowe jaskrawo-różowe rzucające się w oczy z odległosci kilometra rolki a'la "blondyna" (oczywiście bez obrazy dla wszystkich blondynek, łącznie ze mną ;)) No ale wyglądają bardzo przyzwoicie :p Podobają mi się[/quote]Buhahahaha :grin: I myslicie że ja w jaskraworózowych rolkach wyszłabym na ulice? :diabloti: [quote name='Pianka']Co za piekne rózowe rolki:evil_lol: To teraz czekamy na twoje zdjęcia w tych rolkach:eviltong:[/quote]Hah musze je obfocić poki sa jeszcze piekne :evil_lol: [quote name='Tina.Sara']Hahahah, popieram :evil_lol:[/quote]Ooooo nie. To galeria psiaków, nie moja :diabloti: Poza tym i tak juz dałam maaaase swoich fotek, o :p
  12. [quote name='Tina.Sara']Nie, no.. fajne rolki, co ty chcesz :eviltong:[/quote]Fajne to one bedą :diabloti: [quote name='psiulka'][I][COLOR=magenta]No pfff, ja teraz zaczynam pisać na różowo :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]A chcę się przekonać, ale najpierw muszę iść pozbierać porzeczki :shake: Czytałam, nie raz, nie dwa :loveu: :loveu: Jasne jasne, ale mnie robisz w bambuko :eviltong: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Do wieczoka :multi: [/COLOR][/I][/quote]Buhahaha :roflt: Miłego porzeczkowania ;) Ja lece na jazde próbną [jeśli nie wróce to odpukajcie zdrowaski za moją duszę] :) Nie robie Cie w bambuko, balona, ani nawet w konia, wierz mi :eviltong:
  13. [quote name='agaciaaa']to szerokiej drogi :razz: prawie nie widać w nich różowego :)[/quote]Dziekuję :multi: Jak myslicie - brać ochraniacze czy nie brać? :lol: [quote name='psiulka'][I]No TAKIE :loveu: [/I] [I]Weź Ty sobie nie rób ze mnie kitu o :razz: KP a Ty od razu na niego lecisz, no wstyd :mad: Zaraz poleci pewnie do kina na pokaz przepremierowy i będzie jęczęć na sali :evil_lol: [/I] [I]Ślij :eviltong: [/I][/quote]Pffff ja zawsze wiedziałam Ilonko że kochasz rózowy, ale że az tak? :diabloti: O bosz.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A chcesz sie przekonać krowo? :diabloti::diabloti: Czytałas wszystkie częscie HP? To będzie Ci łatwiej zrozumieć o co chodzi :diabloti: Ja nie zachwycam sie tym SS z książek :shake: Ja mam innego SS :loveu:
  14. [url]http://img120.imageshack.us/img120/8159/tnaav8.jpg[/url] Fidlasty :loveu: Bry Kasiu :multi: Kwiateczki niesamowite, slicznie je uchwyciłaś :loveu:
  15. Muszę poznać Kokosika, to moja corgikowa miłość :loveu:
  16. [quote name='Frytela']Figa ja tez myslalam ze bedą bardziej różowe xD wiec nie są takie straszne ;)[/quote]O frytkowa :multi: Witamy w naszym fb i zapraszamy czesciej :cool3:
  17. [quote name='psiulka'][I]Pomażesz TAKIE rolki? :shake: :shake: [/I] [I]A ona go zna? :-o Ty GO znasz? :-o Nie znasz i musi Ci się podobać z wyglądu, o i się nie tłumacz :mad: [/I][/quote]J..jakie? :lol::lol: Buhahahah :roflt: Gonia widzisz co ona tu wypisuje? :roflt: Koffam jego charakter :loveu: Jego sarkazm :loveu: Jego teksty... :loveu: Jesli masz chwilke wolnego czasu [tak ze 3 doby :D] to Ci podeślę linka i sie przekonasz :diabloti:
  18. [quote name='psiulka'][I]Fajne :loveu: Szczerze myślałam, że będą bardziej różowe :D[/I][/quote]Bardziej? Nie da się chyba bardziej :lol: [quote name='agaciaaa']dzień dobry, jakie fajne rolki :) chyba jeszcze nie wypróbowane? :)[/quote]Nieee... za chwilke odbede jazdę próbną [czyt. wyrżnę na pierwszym zakrecie]. Szczerze powiedziawszy troche się boję :lol: [quote name='wiq']niezłe! myślałam, że takie landryny, a tu tylko różowy motyw :D[/quote]No własnie jedyne pocieszenie to to że nie sa to wsciekle różowe kolory, ale i tak je pewnie przemaluje po swojemu :diabloti:
  19. [quote name='psiulka'][I]Nie ma tu się z czego śmiać, bo różowe rolki są takie SŁIIIT :loveu: Blee xP[/I][/quote]One są słiiit :loveu: Tzn beda jak dorwę czarnego markera :evilbat: [quote name='wiq']ja sobie włączyłam muzyczkę i poskakałam na skakance - o mały włos zawał :roflt: ale trzeba o siebie zadbać w końcu:evil_lol: mam to szczęście, że pokój na północ i chłodek non stop;) zimą też :evilbat:[/quote]Buhahah nagraj to :diabloti: A mój na południe :mad: I to jeszcze na poddaszu :placz::placz: [quote name='psiulka'][I]No a niby z czego Ci się podoba? :eviltong: Przecież nie z czego innego :razz: [/I] [I]Chcę, k0$!A/\/\ R0o0$z0ofFfY :diabloti: [/I][/quote]Buhahahah :roflt: Gonia tez się w nim kocha :cool3: więc się wypchaj o :roflt:
  20. [quote name='Tina.Sara']Taaak.. pokaż RÓŻOWE <zawał> rolki :evil_lol:[/quote] Buhahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jedyne co mi sie w nich podoba to kółka :loveu: 84mm, 80A, ABEC7 :loveu: i moja ukochana firma K2 :loveu::loveu: [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5492/19838984op3.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9731/40114285iy2.jpg[/IMG]
  21. [URL]http://images24.fotosik.pl/27/d821d1cfc19a60acmed.jpg[/URL] Super tort :multi: WIdac że Cer nie mógł się doczekać :evil_lol: Prezenty świetne :) [URL]http://images29.fotosik.pl/27/12d8598d6813a1ecmed.jpg[/URL] Solenizant :loveu: Mamy taką samą obróżkę :multi:
  22. [quote name='wiq']no co, róż co chwila w modzie!:lol: u nas też gorąco, psy śpią w cieniu, a ja się odstresowuję. to jest niemożliwe, jak mój dom własny źle na mnie wpływa!:lol:[/quote]Buhah no jasne :evil_lol: Przemaluje je albo co :evil_lol: Ja lezę na łóżku [ostatnio zdecydowanie za dużo czasu spędzam w łóżku :lol:], patrze w monitor, slipka mi sie zamykają... Ten cholerny wiatrak ledwo zipie :shake: [quote name='psiulka'][I]Bry :multi: [/I] [I]Ten? :mdleje: Ten..Ten... Brzydal? :shake: Oj Sylwia, Sylwia, myślałam że masz z deczka inny gust :evil_lol: (Tak, z opisów ;) )[/I] [I]Dziękuję :loveu: [/I] [I]Pokaż rolki :loveu: [/I][/quote]Ilona kartoflu :mad::mad: Myslisz że mi sie on z wyglądu podoba :mad::mad: Napewno tego chcesz? :lol:
  23. [url]http://img407.imageshack.us/img407/2835/s070707168qh4.jpg[/url] Buuuu :loveu: Masz jeszcze? :razz:
  24. http://www.frytadesign.yoyo.pl/warsaw/47.jpg O jaaaaaaaaaaaaaaaaacie :loveu: A mój jest Kokosik o :loveu:
  25. Rybciu udanego wyjazdu ;) Piekna sunia prosi o domek!
×
×
  • Create New...