-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']Możliwe, że troche za szeroka, ja miałam na myśli wzór ;)[/quote]O gustach sie nie dyskutuje podobno :evil_lol: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Figa BE!!!! :mad:[/quote]Co ja Ci dzis pisałam? No? O to Ci pisałam: [quote name=':: FiGa ::']Albowiem napisane jest: nie będziesz dawał po ryju bliźniemu swemu, jak nie ma powodu. A nie ma. Poza tym, jakiego ryja dajesz bliźniemu swemu... albo coś w tym stylu... mądre słowa... :modla: A pisze tak w księdze wyjścia... albo wejścia... strona dwudziesta ósma, werset czwarty, sura dwunasta... Zresztą nieważne, nie o to się rozchodzi. Rozchodzi się mianowicie o to, iż, proszę ja ciebie, zasadniczo... to znaczy chciałam powiedzieć, że muszę stwierdzić stanowczo... Sssuchaj, Oliw... ja wiem... nie... bo ja, to wieszsz... znaszy się... no wieszsz, Oliw, znaszy... rozumiesz... :drinking::drinking::drinking:[/quote] Więc schowaj łaskawie tego patyka bo sobie krzywde nim zrobisz :mad: -
A jaki masz ten 'marny' sprzet? Ja tez narzekam, ale fotki robie :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']U Heńka gut:cool3: Mówi jak dasz mu na czystą i pifko to będzie twoim chłopakiem:eviltong:[/quote]Oszzz kurde, ja tu tylko rum mam :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']Ciekawe... :mad: Dobrze, że chociaż jakieś zdjęcia są [URL]http://i14.tinypic.com/4ttkbpd.jpg[/URL] Piękny jest :loveu: [URL]http://i18.tinypic.com/6ey2fsm.jpg[/URL] Obroża dla prawdziwego faceta :diabloti:[/quote]Jesli o mnie chodzi to mi sie ta obroża nie podoba :eviltong: Za szeroka :eviltong: Wydaje mi sie nawet że troche niewygodna :siara: Ale Jadzikowa nie chce słuchać, to co się bedę :niewiem: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
:: FiGa :: replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Negruś ma figurę... :loveu: mrrrr :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']A kto?:diabloti: Może znowu na mnie zwalisz winę?:mad:[/quote] Byłam pierwsza!! Buhahahaha :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Jaki cudaś:loveu:[/quote]O! to to to! Przylazła ta co nagadała :mad: Co tam u Heńka? :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']A tu znowu nagadane chyba z 10 stron :mad:[/quote]TO NIE JA!! :scared: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
W takim razie niech moc bedzie z Tobą :modla: Czekamy na wiecej rewelacyjnych fotek :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i9.tinypic.com/4tscnkg.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/6ey2fsm.jpg[/IMG] [IMG]http://i10.tinypic.com/4p1u4pc.jpg[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/5xyvck3.jpg[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/4p2kwfk.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Marta_Ares']szalejemy dzisiaj w nocy??:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wstaw jkis foteczki nowe :eviltong:[/quote]Jesli nie padnę to możemy zaszaleć :lol: :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']U nas tez juz nie:evil_lol:[/quote]Odgapiacie :shake: -
Wet może Ci ocenić zdrowie psiaka, od rasowości sa kynolodzy :eviltong: Nawet gdyby była podobna do ASTa to i tak byłaby kundelkiem bo R=R, kundelaski i tak są rulez :evilbat: Mój łaciaty to równiez kundel :loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
:: FiGa :: replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Te psy niegy nie były socjalizowane z innymi więc co się dziwić :shake: Poznałam jak dotąd jedną boksię Lenę - jest na tym forum jej galeria [włascicielka drzalka] ;) i przyznam się szczerze że to wspaniałe stworzenie :loveu: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
:: FiGa :: replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Oczywiście bedziemy zaglądać jak najczęsciej :multi: -
Coco, Monti, Toluch, Stefcia, Nutka, Kubuś, Młody i Młoda :]
:: FiGa :: replied to Karolajna's topic in Foto Blogi
Witajcie :) Wspaniałe psiaki, licze na to że z czasem bedzie więcej ich zdjęć :) Borelioza to straszna choroba, niedawno odszedł na nia pies kolezanki :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Chcę cie poinformowac ze siedze teraz na mazurach:cool3: I leje..[/quote]Fakt :diabloti: A u nas juz nie :mad::mad: [quote name='Dobcia']Wpadłąm z rewizytą i już zostanę:cool3: Poczytałam sobie troszkę i śliczną uśmiechniętą morduńkę znalazłam:loveu: [URL]http://i19.tinypic.com/6g01xlw.jpg[/URL][/quote]Witamy chlebem i solą i zapraszamy częsciej ;) -
Piękny psiak! Uwielbiam weimary :loveu:
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
:: FiGa :: replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[url]http://img473.imageshack.us/img473/7359/lipiec030bg7.jpg[/url] Wspaniały pies :loveu: -
Witajcie :multi: My się chyba znamy z forum czterypieskielapy hmm? :multi: Uwielbiałam na tamtym forum oglądac wasze poczynania, bardzo się cieszę że znalazłam was na dogo :multi: http://aycu29.webshots.com/image/23348/2002949613869639585_rs.jpg Przepiękne fotki :loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
:: FiGa :: replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ledwo zajrzałam i juz leże... :mdleje: [url]http://images26.fotosik.pl/51/a6c3a8ac93f60df5.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/51/ff0b639cd7a5cb2c.jpg[/url] Cudny z niego chłopak :loveu: -
[quote name='emdziolek']Hmm metoda drzewka? tzn?? nie słyszałam o takowej:shake: Tak tak bo Vega ma latające uszy to ma genialną fotke hihi:evil_lol:[/quote]Napewno słyszałaś, ale może pod inną nazwa ;) Najlepiej przypiąć sobie psa do pasa, wtedy ma się większą możliwośc zatrzymania. Jak pies ciągnie to pancia stoi niczym drzewko i czeka aż smycz sie poluzuje, łaciata załapała szybko, gdy tylko stanę ona zaraz się cofa :evil_lol: Ale i tak ją czasami coś podkusi i włącza wszystkie silniki :mad: A jak sie czegos wystraszy to niestety żadne metody nie pomagają :shake: