Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='BBeta']Ja też mam rodzine w Sosnowcu :diabloti: :cool3: :eviltong:[/quote]O proszę :cool3: A na podkarpaciu to czasem nie masz kogoś hm? :cool3::evil_lol::eviltong:
  2. [quote name='Dobcia'][URL]http://i9.tinypic.com/4rc9ws1.jpg[/URL] jaka fajna minka:loveu: tylko chyba słonko psa razi, bo łoczek nie chce nam pokazać;)[/quote]Słoneczko daje teraz, daje :diabloti: Od rana lało, a teraz pieknie świeci :loveu:
  3. Witam sliczną boksię i jej panią :multi: Sunia jest pięknie umaszczona :loveu:
  4. [quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://i19.tinypic.com/6af5jif.jpg[/URL] Oj, jaka mina :) [URL]http://i17.tinypic.com/4veh5ko.jpg[/URL] coś ty jej z uchami zrobiła :evil_lol:[/quote]Obcięłam :diabloti:
  5. Zaczyna mi sie nuuuudzić [IMG]http://i12.tinypic.com/4v6zebq.jpg[/IMG] Ale co tam, jeszcze troche sie pousmiecham [IMG]http://i9.tinypic.com/4rc9ws1.jpg[/IMG] Zrobie glupia mine [IMG]http://i17.tinypic.com/4veh5ko.jpg[/IMG] Poudaje wazniaka 8) [IMG]http://i16.tinypic.com/4tgveo2.jpg[/IMG] Ja tu jestem Panem 8) [IMG]http://i16.tinypic.com/4keyfb7.jpg[/IMG]
  6. [url]http://images25.fotosik.pl/50/baf712cc47d5d566.jpg[/url] Guziczki :loveu:0
  7. [quote name='BBeta'][URL]http://i13.tinypic.com/5zck3ma.jpg[/URL] Piękne :loveu::loveu::loveu: I Ty nie masz w czym wybierać...[/quote]Chciałabym zrobić jedno ładne zdjęcie, lepszym sprzętem i nie miałabym problemu :evil_lol: A tak to mam 50 zdjęć i nie wiem które wybrac :lol:
  8. [url]http://images30.fotosik.pl/52/1a1255a265033dbd.jpg[/url] Jaki czujny 8) :loveu:
  9. Ja z żaby już dawno zrezygnowałam bo się dziad obrażał i nie chodził kiedy mu sie podobało :mad: Zapraszamy na tinypic.com :cool3:
  10. Więc zaczynamy ;) No już idę, idę.. [IMG]http://i15.tinypic.com/4lf6ukj.jpg[/IMG] CO?! Znowu te zdjecia? [IMG]http://i19.tinypic.com/6af5jif.jpg[/IMG] To może z profilu hm? [IMG]http://i10.tinypic.com/66lnmvl.jpg[/IMG] Poczekaj coś poczułam [IMG]http://i13.tinypic.com/5zck3ma.jpg[/IMG] Ok foć dalej [IMG]http://i9.tinypic.com/6gkjxa1.jpg[/IMG]
  11. [quote name='agaciaaa']To zróbcie duuuuużo fotek!!! miłego focenia ;)[/quote] Fotek zrobilysmy niewiele i tak na szybko wiec nic rewelacyjnego nie bedzie... zreszta czy kiedykolwiek było? :evil_lol:
  12. [quote name='Sznaucerka-Balbina']To w takim razie czekam na fotke:evil_lol::evil_lol:[/quote] Nie wiem jak mam się do zrobienia jej zabrać :evil_lol: Moze zrezygnuje? :lol:
  13. [quote name='Sznaucerka-Balbina']A kto ma je zrobić?:evil_lol: Figa?:evil_lol:[/quote]Mam rodzenstwo :diabloti:
  14. [quote name='Rybka_39']No problem, :cool1: w zamian tylko poprosze troszke fotek:loveu:[/quote]Słoneczko wyszło wiec zaraz pojdziemy cos modzić :cool3: Juz wiem co robiłam źle :oops: W miejscu maila wpisałam końcówkę 02.pl zamiast o2.pl :splat: [quote name='Pianka']Tak? to ja chce zdjęcie:multi: twoje w tym koszyku:multi: Dawaj, dawaj:mad: :evil_lol:[/quote] Buhahahahah :roflt: Wiesz specjalnie dla Ciebie taką fotkę zrobie, ale może pozniej :evil_lol: Teraz spadamy robić fotki :bye:
  15. Ilez bym dala by moja mama z psem wychodzila :lol: Sarunia tez sie ustatkuje :cool3: Psiaki z wiekiem coraz mniej chca sie bawic, niestety :(
  16. Zrób kiedys taka sesje z glutami :loveu:
  17. [quote name='agaciaaa']nawet kilka tych sznureczków :evil_lol: Figa rozpruwacz :diabloti:[/quote]Sznureczki sa fajne, ale łaciata gustuje w pluszakach :diabloti: [quote name='Rybka_39']Co u was dziewczyny?:cool3:Aha Figa już się możesz zalogować!:multi: Przedstaw się w odowiednim dziale:cool3:, żeby nie było ze adminowi trulam dupe za darmo:evil_lol:[/quote]:crazyeye::crazyeye: Dziekuję bardzo :multi::multi: :Rose: :Rose: :Rose: Postaram się tam co jakis czas cos naskrobać :multi::multi: :calus:
  18. W wielu galeriach sa pokazywane i dzieci i psy, dogo o wielka psio-ludzka rodzina, a Twoja córcia do tej rodziny juz nalezy :evil_lol:
  19. Mamy rodzinkę w sosnowcu więc może kiedyś :cool3: Świetna fotka :loveu:
  20. [quote name='Rybka_39']Witam cieplutkoxD[/quote]Witam imienniczke :multi: [quote name='Pianka']Jakie gaduły:shake: Zgadza się:eviltong: Taka brzydka poza:shake: Pancia śpi na ziemi:turn-l: :roflt:[/quote]Cześc :multi: Własnie mi się gdzies obiło Twoje imię o uszy :eviltong: Brzydka :watpliwy: Ale taka poza jest obecna prawie caly czas :eviltong: Ta, w koszyku Figowej :evil_lol:
  21. [quote name='agaciaaa']nie wszyscy! tylko elita :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: haha :diabloti:[/quote]:eviltong::eviltong: W takim razie my sie dziś wpisałyśmy do tej elity :evil_lol::evil_lol: Chociaz wczesniej tez miałysmy sznureczek :eviltong: [IMG]http://i18.tinypic.com/4yrfh1h.jpg[/IMG]
  22. Gdy był u nas Duecik to spacerkowałam sobie o 6 rano :evil_lol: I tez po powrocie hops do łóżka :diabloti: Figowa to ponurak jest i już nie szaleje rano [na szczęscie :lol:], wieczorami jedynie dostaje wścieku :evil_lol:
  23. p[quote name='g_o_n_i_a']A bo ja widze co to? :razz: Widze tylko obrazek i tylo.:razz: Myslalam, ze ty w Puchatku gustujesz :evil_lol:[/quote]Nie, w puchatku to moja mama :eviltong: A poza tym nie ma 96k puchatków :eviltong: [tak, szukałam :eviltong:]
  24. [url]http://i17.tinypic.com/4uxz2hg.jpg[/url] Jęzor :loveu: [url]http://i11.tinypic.com/5ytciz5.jpg[/url] Czy ja tu widze gluta? :hmmmm:
  25. Do zobaczenia :bye: Trzymam mocno kciuki za kociaki :(
×
×
  • Create New...