Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Ja mialam na tymczasie 5-miesieczna ktora tez uczylam siooosiac na podworku, ale wiesz ze im wiekszy pies tym wieksza plama na podlodze... :diabloti: Porozwalane kable, zezarte 3 legowiska... powiedzialam DOSC :diabloti: Ale na fotkach to takie z nich kochane skarbeczki :loveu:
  2. No, ewentualnie z niewielka roznica... minimalna :lol:
  3. CZasami trzeba podjac te najgorsza dla nas decyzje... Tata postapil dobrze... :calus: Przytulam...
  4. [quote name='Luzia'] [B]Funia[/B] jak robi się coraz gorsza i teraz na spacerach najważniejsze dla niej są śmieci :angryy: [/QUOTE]Nie karmi psa i zdziwiona :-( Widze ze czekoladka bezproblemowo bez smyczki pomyka :loveu::loveu: Madre psisko :loveu::loveu: Z takich go kurde salonow wzielas do siebie... :lol:
  5. Marcelek :lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TSH5E7HeLvI/AAAAAAAAABM/3w9uV3V9Aks/DSC_0014.JPG[/IMG]
  6. [quote name='Luzia']Kiedy fotki? :evilbat:[/QUOTE]Yyyy.... chcecie? :lol: [quote name='docha']figusiu, a co to za towary pod ręką trzymasz?[/QUOTE] Znajomi :evilbat:
  7. [quote name='przeszlus']Jaki grubasek :diabloti: Nie no wyglądasz idealnie :D[/QUOTE]Oj bo w samozachwyt wpadne :D [quote name='Kaja10014']Weeeźcie, bo zacznę się bać :diabloti:[/QUOTE]Ja tez :scared: :p [quote name='Czarna_Owieczka']ej! ale przecież za ideały piękna uważa się bardziej krągłe kobiety, tzn. te co na przykład mają bioderka :razz:[/QUOTE]Albo wciecie w talii :placz: Minusem cwiczen na brzuszek jest wlasnie ta zanikajaca talia :placz: Ja generalnie do brzucha niewiele mam, ale talia :placz: [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1359.snc4/163134_181335311892617_100000484477503_590811_3298297_n.jpg[/IMG] :placz: [quote name='Luzia']Cześć grubasy :evilbat: ( głównie oczywiście mi o Sylwię chodzi :evil_lol: )[/QUOTE]Czesc chuderlaku :loveu:
  8. Kolejny rok sie rozpoczal... Przytulam Azun...
  9. Misiu Misiu.... dobrze Ci tam? Opiekuj sie nami....
  10. [url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_7066.jpg[/url] Kocham :loveu: Jak po swietach? :)
  11. Jest i nasza pieknosc :multi: Jak Wam minely swieta i sylwester? ;)
  12. Czesc! Jak zdroweczko? ;)
  13. Hej heeeeej :multi:
  14. Witamy sie w nowym roku 2011 :multi:
  15. Witamy sie :)
  16. Alez on jest wielki pocfor :loveu: [url]http://img440.imageshack.us/img440/970/img0039dv.jpg[/url]
  17. Wooow nie bylo mnie chwile a tu tyyyyle nadrabiania :multi: Gratki z nowego sprzecioru :cool3: Hahah i doczytalam ze juz masz dosc szczeniorow yeeeah :evil_lol: Aniemowilam? :evil_lol:
×
×
  • Create New...