[quote name='przeszlus']Jaki grubasek :diabloti:
Nie no wyglądasz idealnie :D[/QUOTE]Oj bo w samozachwyt wpadne :D
[quote name='Kaja10014']Weeeźcie, bo zacznę się bać :diabloti:[/QUOTE]Ja tez :scared: :p
[quote name='Czarna_Owieczka']ej! ale przecież za ideały piękna uważa się bardziej krągłe kobiety, tzn. te co na przykład mają bioderka :razz:[/QUOTE]Albo wciecie w talii :placz: Minusem cwiczen na brzuszek jest wlasnie ta zanikajaca talia :placz:
Ja generalnie do brzucha niewiele mam, ale talia :placz:
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1359.snc4/163134_181335311892617_100000484477503_590811_3298297_n.jpg[/IMG] :placz:
[quote name='Luzia']Cześć grubasy :evilbat: ( głównie oczywiście mi o Sylwię chodzi :evil_lol: )[/QUOTE]Czesc chuderlaku :loveu: