-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Czemu nie sciagniesz sobie innego programu? :hmmmm: Paint nie jest najlepszym pomyslem jesli chodzi o obrobke zdjec. [url]http://i1037.photobucket.com/albums/a459/AniaSaba/516.jpg?t=1295279297[/url] Mordaaaa :loveu:
-
Nie tlumacze sie dzieciaku.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Anusia&Saba'][URL]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf0BODP7I/AAAAAAAAAPk/DgqBMQlkz0M/DSC_0875.JPG[/URL] Genialne :loveu: Jaka trawa zielona, aż miło patrzyć :grins: Fajne macie tereny. [URL]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgQyuC6TI/AAAAAAAAAS4/AsphozR_v78/DSC_1140.JPG[/URL] :lol:[/QUOTE] Boskie tereny to wam pokazemy jak wybierzemy sie z psiakami w gory :loveu: [quote name='nicnasile']Figa, przestań z tymi beaglami, bo po nocy mi się śni pies :( A ostatnio nawet znalazłam moją smycz flexi, którą dostałam lata temu na prezent, leży nieużywana i czeka na jakiegoś stwora. Śmieszne, ale takie prezenty kiedyś chciałam dostawać... Idę z dobrym kumplem chyba! Klasę mam zajeb..., więc będzie git, mam nadzieję, haha![/QUOTE] Ja Ci przeciez nie wpycham psa :) Jesli kiedys rzeczywiscie sie na takowego zdecydujesz to chcialabym zebys wiedziala ze sa, gdzies tam, beaglowe istotki, ktore cierpia i czekaja w ciemnych i zimnych boksach na swoja szanse... Wiesz co ja przezywam widzac te nakrapiane psie mordki za kratami? Bardzo czesto wycienczone do granic? :( Cierpie, ale patrze na to, pomagam, bo tyle moge dla nich zrobic... Pokazesz fotki po 100dni? :cool3: -
[COLOR="#ff00ff"][SIZE="7"]Gopiaaaaaa[/SIZE][/COLOR] [quote name=':: FiGa ::'][SIZE="1"] (generalnie to w mojej wypowiedzi chodzilo o to ze MY sie wszystkim znudzilismy, nie odwrotnie :evil_lol:) [/SIZE] [/QUOTE] :mad:
-
Gopiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
Ok wobec tego nie umieszczamy jej na stronach SOS. Ja od siebie moge sluzyc jedynie kompletem ogloszen na ok 70 stronach.
-
Jasne :p :evil_lol:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
To zalotne spojrzenie :loveu:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Pojawila sie laskawie kurde :mad: A co sie stalo? :calus:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://img585.imageshack.us/img585/6384/dsc0954f.jpg[/url] Zabilas mnie :loveu: U nas na szczescie nawet jak sie trafi koopa na chodniku (nie nam, bo my woreczki mamy ze soba zawsze ;)) to szybko znika bo czesto jest miasteczko sprzatane ;) -
[SIZE="7"][b]gdzies ty jest ze Cie nie ma?????????????[/b][/SIZE]
-
To jak powinien brzmiec tytul naszej? "Jak NIE robic zdjec"? :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Avaloth'][url]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgS6UgvoI/AAAAAAAAATI/FMwfvJ2bE2c/DSC_1145.JPG[/url] :loveu: świetne ujęcie :) to nad jeziorkiem boskie;) mój pies też nie jest ciekawym obiektem, ogólnie ma mnie gdzieś, a jak mam aparat to już w ogóle.. ale wyboru nie mam więc się z nim męczy muszę:eviltong: wiosnę macie genialną:loveu: u mnie dzisiaj też cieplutko ale trawa jak sraka, a u Ciebie taka zielona :) chociaż ja na ferie żądam śniegu xd[/QUOTE]Fizgulowa sie ludzie zachwycaja zawsze, a to taki ciemniak jest :lol: Jest posluszna itp, ma "zrywy" kedy to zaczyna swirowac, biegac w kolko itp. Ale jesli chodzi o jakies zabawy pileczka czy patykami to tylko w domu, ew na parkingu pod domem. A aparatu nie znosi :shake: Ale to jest moja wina - moje poczatki z robieniem jej zdjec byl taki jak u wiekszosci - flesz i ostro po oczach :diabloti: [quote name='nicnasile']Dobrze wiesz, że tak nie myślę. ;-) Jednocześnie uważam, że dla takiego młodego beagle moja osoba nie byłaby odpowiednim opiekunem, albowiem czasu coraz mniej, godzinami poza domem. Ale jedno mogę stwierdzić na pewno, nauczyłby mnie obowiązkowości, lepszego planowania czasu, no i może jakby trochę rozrabiał, to...porządku? ;-) Ehh, dziewczyny do jutra muszę podjąć decyzję dot 100dn, iść sama, czy z kimś, nie wiem :([/QUOTE]Starsze beagle tez sa w potrzebie :siara: [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2164/83892873.jpg[/IMG] Pies jak nie narozrabia to jest zle, wiec jak najbardziej w porządku :diabloti: Idz z kims z kim bedziesz sie dobrze bawic! :multi: Nie wiem jak jest w innych miastach ale u nas bylo tak ze wszyscy bawili sie razem (w klasie wszyscy bardzo zzyci bylismy) i nawet jesli ktos byl bez partnera to nie czul sie sam ;) -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
:: FiGa :: replied to blacky.'s topic in TV & radio
[B]Marta[/B], masz u mnie stalą deklaracje :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Serowe zdjęcia - świetne :cool3: [url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgQyuC6TI/AAAAAAAAAS4/AsphozR_v78/DSC_1140.JPG[/url] - ten wzrok... :megagrin:[/QUOTE] No to teraz przygotujcie sie na to ze przez miesiac nie bedzie ani jednej fotki :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91'][url]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgP8vjwSI/AAAAAAAAASw/G7y9-Dv_zhA/DSC_1136.JPG[/url] - super! :multi: Kochany psychol... :loveu::loveu::loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgMYiHQTI/AAAAAAAAASU/QEnId7JiXG4/DSC_1105.JPG[/url] - 'daaaj spokój...' :loveu: Dziękuję! :)[/QUOTE]Kocham takie fotki :loveu: No sama widzisz ze ona jest anty :lol: [quote name='BBeta']Nie widać :cool3: ;)[/QUOTE]Jasne :lol: Wiekszosc fotek z wczoraj jest kosmicznie przepalona :wallbash: I nie mam pojecia co zrobic by sie tak nie przepalaly :oops: Przy ekspozycji 1/4000 s dawalismy rade z mocnym sloncem, ale nie zawsze... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgQBZ-QmI/AAAAAAAAAS0/l0CfEt2bHKw/DSC_1139.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgQyuC6TI/AAAAAAAAAS4/AsphozR_v78/DSC_1140.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgRVkOwVI/AAAAAAAAAS8/O4fhQXBdU2k/DSC_1142.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgR_I3FCI/AAAAAAAAATA/R_JRnli4eEY/DSC_1143.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgS6UgvoI/AAAAAAAAATI/FMwfvJ2bE2c/DSC_1145.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']Dla mnie ważniejsze są oczy, szczególnie takie ładne :cool3: Nareszcie ktoś kto mnie rozumie :modla: :diabloti:[/QUOTE]Wiesz ja raczkuje i... lubie psie noski :lol: Taki fetysz :diabloti: Rozumiem co wcale nie znaczy ze nie bede Cie meczyc o fotki Kaji ;) Ta psina swoja obecnoscia na fotce wyzwala niesamowity nastroj :loveu: -
Musicie zdecydowac. Wspolpracujemy z [url]http://www.sos-dalmatinerrettung.de/[/url] juz kilka lat, nigdy nie bylo nieporozumien. Dostajemy info i zdjecia naszych psow, spotykamy sie z nimi i ich wlascicielami na corocznych zlotach. Sama mieszkam w Niemczech i wiem ze nie wszedzie mozna tu wyslac psa, jest kilka fundacji ktorym niestety nie zaufamy juz nigdy. ALe SOS dalmatinerrettung nie mamy nic do zarzucenia.
-
A gdzies mi sie obilo o uszy ze spadlo tak duzo sniegu ze na wiosne moze byc znow nieciekawie :hmmmm:
-
Jaki jest wasz stosunek do adopcji zagranicznych? Mozemy mala umiescic na niemieckich dalmacich stronach.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Chcieliscie Figowa :lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgMYiHQTI/AAAAAAAAASU/QEnId7JiXG4/DSC_1105.JPG[/IMG] I.... :lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgPY7OCpI/AAAAAAAAASs/K4gkvqAEUMI/s576/DSC_1135.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgN9NwcmI/AAAAAAAAASg/wiQQfAOyhVk/s576/DSC_1118.JPG[/IMG] Czy widzicie po prawej ten wozek? :lol: Naprawde nie wiem co on tam robi - to miejsce jest dosc daleko od domow i drogi, ktos musial sie naprawde nameczyc by go tam przyciagnac :lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgOZsQ8LI/AAAAAAAAASk/rmYCz_sXH7c/DSC_1125.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgP8vjwSI/AAAAAAAAASw/G7y9-Dv_zhA/DSC_1136.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']jaki piękny las !! :loveu: [url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgH43uwzI/AAAAAAAAARw/KcLVQyDYDxQ/DSC_1063.JPG[/url] hihih, jaka powaga :grins: [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf5MpwT0I/AAAAAAAAAQA/BhTBXSS0Ssw/DSC_0926.JPG[/url] Matko Naturo ! też tak chcę! :placz: miłego tygodnia Figule :)[/QUOTE]Wlasciwie to pas drzew pomiedzy blokami :eviltong: Ale mimo wszystko naprawde jest tam ladnie :loveu: Ona zawsze taka powazna jest ;) Im starsza tym wiekszy z niej burak :lol: A nie masz tak? :razz: [quote name='DominikaAnna']Kurczę, ale macie przepiękną pogodę. U nas szaro buro, błtniaście i na dodatek mgliście, a słońca za nic w świecie nie widać. [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfvo5iPoI/AAAAAAAAAPI/MBnnUqQ6Kpg/DSC_0843.JPG[/url] świetna fotka [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfx_I13MI/AAAAAAAAAPY/2V7TGRjNvy0/DSC_0852.JPG[/url] Marcelek jak zwykle przystojniak [url]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgKJGLqbI/AAAAAAAAASA/R6B6bX8jlKE/DSC_1092.JPG[/url] i tu też :loveu:[/QUOTE]To przyjedzcie do nas :evil_lol: [quote name='Kaja10014'] Zapowiadali u nas dzisiaj słoneczko i dupa :shake:[/QUOTE]Patrz wyzej :cool3: [quote name='kamilka91'][url]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfw-bzDXI/AAAAAAAAAPQ/pINhpo-PHyA/DSC_0845.JPG[/url] - świetna poza :D [url]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgCu6VD5I/AAAAAAAAARI/_869w6vnD8Y/DSC_1020.JPG[/url] - jaka radocha :D :loveu: Co tak mało Figowej? :shake:[/QUOTE];) Ten sam problem co u BBety - Figowa nie jest ciekawym obiektem focenia. Na spacerach rzadko przejawia jakies wieksze zainteresowanie mna w momentach kiedy trzymam aparat w rekach i... ciagle ustawia sie tylem :eviltong: -
Pogorszyla sie po podlinkowaniu czy jak? :hmmmm: Sabula :loveu: Goopia autostrada :mad:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tu znow ostrosc na nosie - rozumiem ze tak jest zle? :eviltong: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgKJGLqbI/AAAAAAAAASA/R6B6bX8jlKE/DSC_1092.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgKSYI8YI/AAAAAAAAASE/GIoYipWXwfw/DSC_1095.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgK4u6gWI/AAAAAAAAASI/z6EsYFzN39w/DSC_1097.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgLeFQCII/AAAAAAAAASM/0tPKq31KA4k/DSC_1099.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgL_9YnTI/AAAAAAAAASQ/hgUA9Y-FLw4/DSC_1102.JPG[/IMG]