-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Nie dawala jest :diabloti: Piekny jest :)
-
Zlot...? Tez chceee :placz:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Ojej :shake: A wet powiedzial wam co to jest? :shake: Cos z nerkami nie tak? Kurcze Sopelek taki mlody jest :shake: Zdrowka... :calus: -
Super sie wycieczkujecie :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja ogolnie rzadko pije bo nie lubie :diabloti: A ostatnia impreza jeszcze mnie bardziej zrazila :diabloti: Powiem wam ze niefajnie jest sie dowiadywac o tym cos sie robilo poprzedniego dnia z opowiadan znajomych :evil_lol: Jest mi tak cholernie wstyd ze boje sie z domu wychodzic... :wallbash: 2 raz w zyciu mialam cos takiego...o jesoooo... Na szczescie mial mnie kto pilnowac :oops: Bo do domu wrocilabym bez butow i torebki... Wczorajszy dzien caaaaly przespalam. Zaloze papierowa torbe jak bede dzis wychodzic z domu :lol: Trzymalam kciuki za Was Kochane Maupy :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ale mam KACA.... Nie pije juz. -
[quote name='Pusiakowa']Ty w wiele rzeczy byś nie uwierzyła :evil_lol:[/QUOTE] Bo ja musze zobaczyc, jestem niedowiarkiem :diabloti: Jakie np? :evil_lol: Wyciagamy brudy? :evil_lol:
-
http://img189.imageshack.us/img189/3540/p4210042.jpg O, lolot :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Dziękuję mamcia :* Pewnie tę zajeb***ość odziedziczyłam po Tobie :loveu:[/QUOTE] No to raczej :evil_lol: Ogladam sobie Fast Five :loveu: Ile ja bym dala za takie sportowe autko :loveu: -
A Dianka? :siara: Swietne fotki :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Ty, Pączek :mad: uprzejmiej się do mnie zwracaj :diabloti: No tak już lepiej, ale mi tu nie latuj, bo byłam u Was niedawno :cool3: w TYM roku :eviltong: To pójdź znowu i zrób więcej :diabloti: Ja chętna na kalambury! :loveu:[/QUOTE]DObrze Slonce :Rose: Rozumiem ze zakopujemy topor wojenny :loveu: :diabloti: Pol roku temu :shake: To juz mozna w (pol)latach liczyc :shake: :diabloti: To ze pojde i pofote znowu jest pewne :diabloti: Ale dopiero jak dopadne inne szklo, wiec musisz byc cierpliwa :diabloti: Super, kolejna osobka :multi: [quote name='nicnasile']oświadczam wszem i wobec, że języki połamane :) podstawkę zdawałam i zgodnie wszyscy stwierdzili, że było to pocieszenie po matematyce :)[/QUOTE] Bravo corus :klacz: :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bedziemy trzymac kciuki mocno za wszystkich maturzystow :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']HAHAHA! Wyobrażam to sobie! Kurde, muszę namówić naszą wych. na vixę, tylko ona młoda jest, to nie będzie takiego efektu! Noo, będzie szaleństwo koncertowe! Fotki? Tu zobaczymy, bo na to Orange Festival nie można wnośić...lustrzanek! Można kompakty, lustrzanki nie. Lipa totalna, myślałam, że już będę miała jakiś tele, to coś pofocę, a tak? :( Z drugiej strony chcą zarobić, a dodatkowe filmy, zdjęcia w sieci to konkurencja. Chyba o to chodzi im? Bo jak nie, to nie czaję :-P Kurnik? JA CHĘTNA! :) Nałogowo cisnęłam w kalambury kiedyś :loveu:[/QUOTE] Taaaak, widok niezapomniany... psorka ktora normalnie mrozila nam krew w zylach przytulala wszystkich i zataczala sie... jesoooo :D :D Wow, nigdy o czyms takim jeszcze nie slyszalam :crazyeye: To nie w porzadku :shake: To zbieramy ekipe na kalambury!!! :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja chcialam zabrac ze soba koze :evil_lol: Kochana byla :loveu: Wlasnie tego nie lubie w zoo... Smutek w tych zwierzecych oczach :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kalyna']a ja mam nie całe 100 km :lol: byłam jak byłam mała :D to Ty pewnie kojarzysz moje miejscowości :)[/QUOTE] Ja bylam i jestem przeciwna wszelkim Zoo... dlatego tego we Wro nie odwiedzilam. Ale tu, w Monachium musialam pojechac bo obiecalam rodzenstwu :lol: Leszno kojarze jak najbardziej ;) -
Nie wierze! Zdjecie zrob :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='docha']o dobry pomysł, na kalamburach w kurniku parę lat temu non stop przesiadywałam z TZ-tem, tzn. w jednym pomieszczeniu przy dwóch kompach ;)[/QUOTE]Ja co prawda w kalambury nigdy nie gralam, wole makao. Ale jak gra wieksza ilosc osbokek, ktore jeszcze do tego sie znaja to smiesznie jest :evil_lol: [quote name='kalyna']o matko jakie piękne foty :loveu::loveu: zakochać się można w tych zwierzakach :) ja się wybieram do Wrocławskiego zoo, ale niestety zawsze coś wypadnie :([/QUOTE] A ja mieszkalam ponad rok we Wrocku i nie bylam w ZOO :grins: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='ahedok']umknęłam na przecudowny hiszpański :D[/QUOTE]A ja liznelam na studiach hiszpanskiego i... przeprowadzilam sie do niemiec... przerzucilam na niemiecki :roll: Zazdroszcze :placz: -
[quote name='Onomato-Peja']Nie wiem co w tym dziwnego, też tak robię.:diabloti:[/QUOTE] Y.... Ze... Trzymasz cos w zebach kiedy robisz koope? :roflt:
-
Stracilas tylko niepotrzebnie czas siedzac i oglaszajac....
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tak mi sie pomyslalo teraz... macie moze konta na kurniku? :grins: Lubicie makao np? Moze zrobimy taka zbiorowke dziewczyny ktoregos wieczoru? :grins: I pogramy w cos... np makao czy kalambury :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Haha, my mieliśmy po zakończeniu roku vixę, z wychowawczynią itd. Ale nic specjalnego, wolę domówki, może będize okazja jeszcze? Koncert, najpierw [b]Pinnawela[/b] i [b]Natu[/b]- to są siostry Przybysz, od 4 lat grają osobno, kiedyś w zespole Sistars, później 26.05 znów do Poznania, ale na [b][url=http://www.youtube.com/watch?v=7cSCpLVP_LQ]Sofę[/url][/b] a później chyba na Warsaw Orange Festival, bo...zagra Sistars! Po 4 latach! :multi::multi::multi:[/QUOTE]U nas to byl niezapomniany widok - Czarna Wdowa (wychowawca, fizyczka i ogolnie nauczycielka-kosa :diabloti:) pijana w 3 doopy gadajaca o tym ze nas kocha :loveu: To byla jedna z lepszych bib na ktorych bylam :evil_lol: Laaa to widze ze konczysz mature i zyjesz pelnia zycia haha... super sposob na odreagowanie :D Beda fotki zapewne? :cool3: [quote name='Onomato-Peja']Leniwiec z Ciebie. :shake:[/QUOTE]Oj tam :evil_lol: [quote name='Avaloth']wiem że dośc, ale mam spore wątpliwości czy tyle będę miec. a raczej wydaje mi się że nie będę.. no właśnie, jedyna rzecz którą dobrze zrobiła Justyna i Zenon- ona go oblała kwasem, on się zabił :evil_lol: brawa dla nich. jakie zwiezacki :loveu: te pandy :loveu::loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6Mph_nq6I/AAAAAAAABR4/kgQ_Bv_BCvA/DSC_1052.JPG[/url] zobaczył Cie i pokazał Ci język :evil_lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6MheQeavI/AAAAAAAABRg/zTB-dIE5FIg/DSC_0986.JPG[/url] niebieski oczko :cool3:[/QUOTE]Masz racje - wydaje Ci sie :diabloti: Hahahaha :evil_lol: Ten niedzwiadek caly czas tym jezykiem wywijal.... zboczony jakis :evil_lol: