Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Mina z ostatnich zdjec chyba mowi "ACOTOO?" :evil_lol:
  2. Ojej, czemu? :( Kupujecie lepszego? :evil_lol:
  3. TZ mowi ze mam czas wiec nie nakrecam sie na to moto :roll: Ale nie macie pojecia jak mnie rozwala jak ide sobie ulica i slysze to wycie... Pierwsze cieple dni, wszyscy wyciagaja jednoslady... mamoooo :placz: Siedzenie na gg? Na dogo tez przeciez jestem! I... Nie lubie monologow, moze to dlatego :eviltong:
  4. I co tam u was? Wybralas ostatecznie jakas karme?
  5. Super, cieszcie sie. Koles tez sie cieszy, bo zarobil i ma podstawy by robic to dalej.
  6. Funia bezkonkurencyjnym nr 1 :loveu: Siema buraku :calus:
  7. [url]http://img546.imageshack.us/img546/7261/dsc06629w.jpg[/url] jaaaaaaaaaka morda sliczna :loveu: A ta kolezanka do zabawy to jakas rasa jest? :lol: Mordke ma jak boksiu :lol:
  8. [url]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Spacer%2026022012/_DSC6924.jpg[/url] swietne :loveu:
  9. A u nas sa... przebisniegi :lol:
  10. [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/79786/DSC_8927.JPG[/IMG] Ech kocham to robic :evilbat: Ale do wlasnego moto jeszcze mi brakuje :(
  11. Wnioskuje ze Grafit to pies dla kaskadera :diabloti:
  12. Bedzie dobrze :) CIesze sie ze dajecie rade kochani :calus:
  13. Tez o tym pomyslalam teraz :( Ale trudno, nie ma co sie smucic, tego juz nie zmienimy. Wiemy natomiast ze teraz mozemy szukac dla Grafita domu z kotem lub bez bo nie robia na nim wrazenia :)
  14. Justys :loveu: Widzisz do rozpaczy Marcelka doprowadzasz :lol:
  15. Ciesze sie ze podroz prebiegla pomyslnie :multi: Marchewa, dzieki za info :) Kamien spadl mi z serca :) Kasia :Rose: Jestes wielka kobieto :loveu: beataczl, dziekuje w imieniu swoim za to ze jestes z Grafitem :Rose: Zaluje ze tez nie moge wam pomoc jakos bardziej :shake:
  16. Moli piekna :) I przykro mi z powodu myszki...
  17. W pierwszej chwili zrobilam :crazyeye: myslac ze masz juz taka piekna wiosne, ale doczytalam ze to zeszloroczne fotki :lol:
  18. Czesc :) Nawiazujac do waszej psiej milosci - niech wam sie uklada :loveu: Ale psie dzieci adoptujcie :diabloti: I widze ze prezencik trafiony, bardzo wpadl w gust Toruni :loveu:
  19. Staramy sie zeby mial z gorki... ale do tego potrzebny jest dom!
  20. No to ja juz trzymam kciuki by sie wszystko dobrze potoczylo :oops:
  21. Piek kuzynki otwieral szafki by dobrac sie do butow, wiec nawet utrzymywanie porzadku nie pomagalo :evil_lol: Na szczescie minelo mu to z tym glupiutkim wiekiem mlodzienczym :)
  22. Napisz mi prosze jak dojdzie :) Kilka razy byly problemy z tymi przelewami i teraz mam nerwowke za kazdym razem jak cos wysylam.
  23. Ja wczoraj wyslalam za 4 miesiace do przodu. Jak bedzie cos na zbyciu (taa :lol:) to tez przeleje na Grafita.... damy rade z tym hotelikiem :) A teraz pozostaje nadal oglaszac i modlic sie o dobry dom :modla:
  24. Zdjecia sa boskie i wszelkie niedociagniecia z jakoscia (gdyby takowe byly ;)) malutkak nadrabia swoim urokiem osobistym :loveu: Z tym gryzieniem butow na pewno jej przejdzie... wyrosnie z tego :lol:
×
×
  • Create New...