-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0103.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0112.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0120.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0121.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0163.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
To nie wiem skad u nas jest sciagany :mad: Zakochany kundel... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0052-2.jpg[/IMG] Figowa w swoim zywiole :) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0078.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0079.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0097.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0101-1.jpg[/IMG] -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Ja po 30min mycia podlogi mam to samo.... w calym domu, nie tylko tam gdzie najczesciej psy siedza. Jak wiemy z gory ze bedziemy miec gosci to psy sa ewakuowane na ogrodek i mimo ich glosnych sprzeciwow siedza tam caly czas :diabloti: Zadne czesanie, chocby godzinne, nie pomaga. Jedyne wyjscie to ogolic na lyso :evil_lol: Co psiska popily? :mad:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Biedna Madzia :calus: Ja poprosze jednego racuszka :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie ludz sie :diabloti: Jak zaprosilismy kiedys hausmeister'a naszego na pierogi to musielismy druga ture lepic bo zone i core zawolal :evil_lol: Byli wniebowzieci :lol: U nas sa 2 polskie sklepy, z 5 ruskich i nie ma tam takiego dobrego sera jak w PL :placz: -
Malutka suczka przy drodze ! Kąkolówka !
:: FiGa :: replied to Majka0010's topic in Już w nowym domu
Albo nie zginela pod kolami.... biedna sunia :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Boje sie ze zjedza jak wyczaja co jest w srodku :evil_lol: Ruskie.... a do tego z takim grubo ziarnistym serem z Polski :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Zanim kupiłam Torę, to pytałam w 3 schroniskach tu o wolontariat ;) Podziękowali :roll: Powiedzieli, że nie ma takiej potrzeby :shake::crazyeye: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0012-1.jpg[/URL] pierożki :loveu: Z czym?[/QUOTE] W Monachium i w miescie pod Mü mozna. Ale tam nie ma co robic :lol: Ruskie i z truskawkami :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Muuuuaaaaahahahahahhaa :evilbat: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0012-1.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ludzie!! :sweetCyb: Nie uwierzycie :sweetCyb: NIE PADALO DZISIAJ!! :sweetCyb: Malo tego :loveu: Mielismy slonko :mdleje: Ja juz prawie zapomnialam jak wyglada :lol: Bylismy nad jeziorkiem, kapalismy sie ja + kropki :loveu: Mam szczera nadzieje ze najblizsze dni wlasnie tak beda wygladac :loveu: A Marcelek i postepy? Niestety przez te ciagle deszcze i zachmurzenie wykorzystywalismy jedynie luki w tej niepogodzie gdzie przez pewien moment nie padalo i gnalismy rowerem w las. Bylo zimno wiec jak zaczepialismy jeziorko na naszej trasie to tylko w celach wodopojowych :D Tak wiec Marcelek cofnal nam sie kilka krokow do tylu z plywaniem :shake: Dzis za pileczka nie wskoczyl do wody nawet na glebokosc brzucha :shake: Ale za to za smakiem poplynal kilka cm i srrrruuuuu z powrotem :D Nawet jesli Marcelek nigdy nie edzie plywal to i tak jestem z niego mega dumna, bo poczynil ogromne postepy :loveu: Robilismy dzis troche fotek, jeszcze ich nie ogladalam nawet ;) [quote name='magdabroy']No właśnie tydzień temu byliśmy w Holandii i kilku kolesi (Polacy) szukali sklepu z używanymi częściami do aut. No i tłumaczyliśmy im drogę itp. Mieli ze sobą właśnie psa wielkości yorka, który strasznie się plątał pod nogami :roll: No i mój komentarz był właśnie taki, że takiej wielkości psa, to mogłabym dać co najwyżej swojemu psu na śniadanie, a nie prowadzać na smyczy [/QUOTE]Dzis bylam odwiezc auto do mechanika z Marcelkiem i byl tam inny Polak z ktorym zawiazala nam sie rozmowa nt psow :) Na moje pytanie jakiego ma psa odparl "tego, noo... yorka" :diabloti: Dodal tez ze to juz 3 w tym roku bo pierwszego przejechalo auto u nich na podjezdzie :angryy: (koles ma jakas firme z busami i york biegal pomiedzy nimi! nieogarniam.....), a drugi sobie kark skrecil jak zeskoczyl z fotela :mdleje: Czy hodowca sprzedajac swojego szczeniaka nie pyta o doswiadczenie? Cholera jaki normalny czlowiek oddalby psa komus takiemu.... A koles to opowiadal tak normalnie nie kryjac niczego wiec pewnie na ew pytania hodowcy tez by z przejeciem te historie opowiedzial :angryy: A nasz pan mechanik jakis taki... cieply jest :lol: "To daj mi swoj numer kotku...... dobrze dobrze, to ja kotku do ciebie przedzwonie jak juz autko bedzie zrobione, ciaaaooooo :loveu:" OBOZE mam traume :evil_lol: [quote name='kalyna']ja też nie ogarniam takich małych psów :roll: nawet Ciap jest mały, ale on doskonale zgrał się z domownikami, więc nie odczuwa się tej wielkości. No i nie jest drobny, co dla niego jest nas wielki plus, bo inny pies nie miałby prawa bytu u nas.... mój sąsiad ma ratlerka.. Gandi w zabawie położył na nim łapę to ten się rozkraczył.. a G. miał wtedy z 10 tygodni :roll: a mieszka z 2 ONami :D nie wiem jak to jest możliwe, ale jednak.... ja jeśli chodzi o pomoc psiakom to tylko poprzez bazarki.. ale i tak lepsze to niż nic... a i tak staram się pomagać psiakom z naszego schronu poprzez dawanie jakiegoś jedzenia czy koce na zimę ;) niestety psich nieszczęść jest coraz więcej....[/QUOTE] Ciap jest grubokoscisty :D Gdyby bylo inaczej juz by go nie bylo.... tak sadze ogladajac fotki w waszej galerii :lol: Moja znajoma miala przez 10 lat pinczera miniature. Jej cora upatrzyla sobie laba... no to rodzice kupili jej laba. Labek, choc mlody jeszcze, bo 8 miesiecy mial, podczas spaceru w lesie skoczyl na pinczerka i zlamal mu kregoslup... :( Ja zaluje ze nie mam na tyle czasu zeby czynnie w schronisku pomagac. Choc tutaj to w schroniskach psiaki jak hotelach maja, wiec wolontariat nie cieszylby mnie tak jak w PL. -
A w stosunku do innych psow jest ok ;)
-
Malutka suczka przy drodze ! Kąkolówka !
:: FiGa :: replied to Majka0010's topic in Już w nowym domu
Pisz do konkretnych osob, samo zalozenie watku nie pomoze. Suni trzeba koniecznie pomoc :( -
pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...
:: FiGa :: replied to sleepingbyday's topic in Off Topic
Koty... :splat: :megagrin: [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/c0d3c386c09d89bccf617b024e0d3921.gif?1339484169[/IMG] [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/2e6d6ba6d5a8c992f9441cd22bc17c2c.jpeg?1339415600[/IMG] [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/3e5d43073541ba55bf080e1631bc5421.gif?1339426622[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hahahaha Madziu pewnie zostalas mega podniesiona na duchu :lol: Teos, no hopsaj fikolki malenki :loveu: -
Jakie to slodkie kiedys bylo :loveu: Nie zeby teraz nie byl :lol:
-
CIAPEK.... :mdleje:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
1o0 lat Bella :multi: Piekne te urodzinowe portreciki :loveu: A co do tego ze doberman linieje bardziej niz dalmat... NIE WIERZE :diabloti:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Dlatego ja nie chcę nic nikomu obiecywać, dopóki się Teoś nie urodzi :shake: Bo najpierw naobiecuje, ludzie będą pewni, że mogą liczyć na mnie, a ja potem się wycofam, bo na pieluchy mi zabraknie :mad: Wolę poczekać i później ewentualnie pomyślę ;) A jaki do mnie pasuje? Bo yoreczek jakoś nie bardzo, za mały jak dla mnie :evil_lol:[/QUOTE]Ja niby tez nie spie na kasie, ale co sob np wychodzimy gdzies i przepuscimy conamniej 50€, wiec pomyslalam ze jeden weekend mozemy zostac w domu, a zamiast tego zadeklaruje sie jakiemus psiakowi 10€ miesiecznie na hotelik... Tylko ze ostatnio sie cos zagalopowalam z tymi deklaracjami i bazarkami bo dzis jak robilam przelewy to mi w sumie wyszlo 70€ :oops: :oops: Dobrze ze to jednorazowe byly :lol: Yoreczek bylby :loveu: Dla Tory na sniadanie :siara: [quote name='Ptysiak']Jakbym nie miała tego remontu i ostatnio nie wydała fortuny na leczenie Ptysia to może miałabym parę groszy by chociaż troszkę pomóc tej suni... :( Nawet i może pomyślałabym o adopcji bo i tak w przyszłości chcę pieska ale teraz to mogę tylko pomarzyć... :([/QUOTE]Ach ten Twoj Ptys :loveu: Mi sie tak cholernie marzy adopcja Grafita, nie macie pojecia dzieczyny :placz: Jest ze mna naprawde zle, skoro zdeklarowana po grob wlascicielka kropkow tak bardzo oszalala na punkcie blizej nieokreslonego wielkopsa :loveu: :placz::placz: -
Ktos tu sie nie wywiazuje z tego co mowi :mad:
- 1616 replies
-
Dobranoc Bajeczko :loveu:
- 196 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatyńczyki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
A w jakiej jest kondycji? Tj schudl? Przytyl? Stoi w miejscu? Jak cudownie go widziec :loveu: