w razie gdyby sie nie zdecydowal, to jest jeden pies , mlody, do lat 3, bo ma tylko 10 miesiecy, pieeekny, wielki, ktorego mi bardzo zal,:-(
moze wzialby go...
przypomina mi mojego Bertusia, takie wielkie nieporadne zrozpaczone dziecko :-( :-(
zaraz wkleje fotke i link
schronisko Bydgoszcz
Numer katalogowy: 2446/766
Imię: DRAGON (SMOK) Płeć: pies Wiek: 10 miesięcy! Wielkość: ogromny Sterylizacja: TAK
Oddany z powodu wyjazdu właścicieli za granicę. zachowuje sie jak dziecko oddane do sierocińca. Smutny i tęskni. Żal patrzeć. I pocieszyć Go trudno.Jest owczarkiem kaukaskim, który będzie bardzo duży i silny. Trzeba dla Niego dużego domu z ogrodem, działki ogromnej.Na razie smutny ale bardzo miły.Jak poweseleje zrobimy lepsze zdjęcie.