A na co tu czekac kochani????
Sare predziutko do emira, a potem stamtad do nowego domku:multi:
czy sa jakies przeszkody???
Radek :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:
Nawet nie wiesz jak sie ciessze, wszyscy tu sie napewno cieszymy!
Cudownie byloby zobaczyc, ze Sara jest NARESZCIE szczesliwa, po tym wszystkim, co przeszla, po tej calej tragedii jaka bylo jej zycie, ciagle porody,utraty szczeniat, glod, zimno, mokro, i BRAK MILOSCI.
Cos czuje ze u Ciebie miala by jej az nadto.
Boze jak sie ciesze!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: