w drodze do Katowic
"INZYNIER OBSERWATOR aVI"
Avi mysli-"OPROCZ BLEKITNEGO NIEBA , NICMIDZISAJ NIE POTRZEBA"
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3307/zdjcia0048dl2.jpg[/IMG]
wielki powrot zalaczam zdjecia z pobytu i z wycieczek:) AVI MA NOWA FRYZURKE. Bylismy u przemilej Pani Fryzjerki rowniez dogomaniaczki, ktora serdecznie pozdrawiamy:) i dziekujemy