Jump to content
Dogomania

nadzieja

Members
  • Posts

    1536
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nadzieja

  1. zapisalam sie na kurs Groomingu do Gdańska w sierpniu i do Katowiec w Kwietniu:)
  2. Koleje Mazowieckie do września wystawily promocje PSY przejazd darmowy:)
  3. nie wiem co mama zrobic.Ja i AviJestesmy ze soba bardzo zwiazani.Porozmawiamjeszcze z Wlascicelka ale watpie czy sie zgodzi. Ale w prawdzie jest moimstrozem- psem przewodnikiem w wersji mini.
  4. Zamóiliśy juz kwatere w Gdańsku, szukam opiekunki na dzien dla Aviego. na Kurs nie mogre go niestety zabierac:( a w domku tez nie wytrzyma beze mnie miesiac
  5. Avis model
  6. [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/letnie/34.gif[/IMG] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/wodne/83.gif[/IMG]
  7. [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/letnie/29.gif[/IMG]
  8. jestesmy na etapie poszukiwania kwater i opieki dziennejdla Aviego
  9. golasekbez w nowym wdzianku
  10. [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/8684/imag0017fd8.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/1053/imag0013hc3.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1719/imag0011bd5.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/4170/imag0008dh0.jpg[/IMG]
  14. Avi w czapeczce:) [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8356/imag0005at5.jpg[/IMG]
  15. Avi z zabawka pluszakiem
  16. [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/3231/imag0002yq8.jpg[/IMG]
  17. Uwaga Avi dostal na Uridzinki DYSK do rzucania, konga z psata do wypelniania, jesienna przeciwdeszczowa pelerynke, i jesienno- zimowa kurteczke z czapeczka na podbincepolarowej.
  18. [IMG]http://www.marko.viq.pl/images/1211.jpg[/IMG]
  19. czekamy na dobra duszyczke:) chociaz nie watpie ze Tu JEST ICH SPORO
  20. oczywiscie. jelsi tylko uda sie znalezc opiekunke dal Aviego
  21. szkolenie zawodowe.:) nie che zapeszac jesli bedejuz po szkoleniu wowczas opowiem
  22. MAMY maly Klopot . Szukam Opieki dla Aviego z Gdańska chełm lub z Warszawy( na caly miesiac sierpien) najlepiej na czas mojego szkolenia to jest po 8 godzin dziennie od pon- pt. od 10-18 w terminie 7.08.2007 na ok 2 -3 tygodni. Opieka dzienna w podanych godzinach. Ja niestety nie moge wzisc go na szkolenie wiecw czasie zajec musial by zostawac sam , a tego chialabym uniknac.Moze znacie kogos.
  23. MAMY maly Klopot . Szukam Opieki dla Aviego z Gdańska na czas mojego szkolenia to jest po 8 godzin dziennie od pon- pt. od 10-18 w terminie 7.08.2007 na ok 2 -3 tygodni. Opieka dzienna w podanych godzinach. Ja niestety nie moge wzisc go na szkolenie wiecw czasie zajec musial by zostawac sam , a tego chialabym uniknac.Moze znacie kogos.
  24. cZY MOZE jakiś Dogo-pomorzanin chialby sie znami spotkac?
  25. czy jest moze jakas Dogomaniaczka z gDANSKA
×
×
  • Create New...