Jump to content
Dogomania

nadzieja

Members
  • Posts

    1536
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nadzieja

  1. nie bedzie mnie niestety na zlocie.:(( nie bylam pewna inie oplacilam miejsca w domku
  2. DZIEKUJEMY SLICZNIEZA ZYCZENIA.Uwaga:) JA I aVI JEDZIEMY NA MIESIAC DO gDANSKA:) CALY SIERPIEN NAD MORZEM :)))
  3. super im wiekszetowrzystwo tym weselej
  4. swietna ekipa urodzinowa dziekujemy
  5. [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7454/imag0026or0.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img452.imageshack.us/img452/652/imag0032oh3.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/2874/imag0029lw6.jpg[/IMG]
  8. dziekujemy za komplementy
  9. [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/7116/imag0023la4.jpg[/IMG]ufok skok
  10. [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/2932/imag0015ot6.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7531/imag0014xd1.jpg[/IMG]
  12. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25402&page=7[/URL] podsumowanko wspomnienia
  13. [B]Imię:[/B] AVI [B]Płeć:[/B] piesek [B]Właścicielka:[/B] Nadziej [B]Urodziła sie[/B]: 15.07.2006 [B]W miejscowości:[/B] Warszawa [B]W domku był:[/B] 09.09.2006 [B]w Miejscowości:[/B] MińskMazowiecki [B]Wolamy na niego tez:[/B] Aviczek, Aviś [B]Jemy:[/B] sucha Royal Canin, nóżkę z kurczaka ryżem i kurczakiemi, bloki smakolyki, rodzynki, jabuszka [B]Ulubione zabawki: [/B]kostki wapienne ,gumowy banan, kong, maskotka ogorek [B]Lubi:[/B] bawić się w aport, glaskanie, bieganie spacery, dlugie i czeste spacery i zabawy [B]Nie lubi: ludzi pod wplywem alkoholu-ugryzl juz 2:)[/B] [IMG]http://foto.onet.pl/upload/30/53/_629040_n.jpg[/IMG] [IMG]http://foto.onet.pl/upload/20/40/_629051_n.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9029/tnimag0191ip6.jpg[/IMG] [IMG]http://foto.onet.pl/upload/5/26/_629680_n.jpg[/IMG] [IMG]http://foto.onet.pl/upload/0/17/_630750_n.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6416/tngryzonklo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3870/tnimag0022dj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6034/imag0016zd4.jpg[/IMG] w dzien urodzin 1 roczek Avi
  14. [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/724/imag0013cq7.jpg[/IMG]
  15. miodzio malenki
  16. [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6034/imag0016zd4.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8621/imag0002xe7.jpg[/IMG] [URL]http://img54.imageshack.us/img54/7416/imag0012dc3.jpg[/URL] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/7416/imag0012dc3.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8621/imag0002xe7.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7082/imag0003wv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1782/imag0005gr3.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/5680/imag0001oc6.jpg[/IMG]
  21. za zyczeniadziekujemy przesylamy zdjecia:)
  22. moze i dla mnie kiedys znajdzie sie miejsce w jakims saloniku. kto wie...
  23. dziekujemy kochani:)
  24. wieczoremwgram zdjecia
  25. BEDE BARDZO wdzieczna za jakoakolwiek pomoc.bardzozalezy mina pracy w tym srodowisku:) jest tomojapasja ktora chilalabym w zyciu wykonywac zsercemi calym poswieceniem.
×
×
  • Create New...