Jump to content
Dogomania

nadzieja

Members
  • Posts

    1536
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nadzieja

  1. W Gdansku bedziemy do 8 wrzesnia. do tego czASU MOZE UDA SIE ZORGANIZOWAC SPOTKANIE W Gdansku
  2. DZWONILAM DO WSZYSTKICH OPIEKUNOW Z gDanska ktorzy sie oglaszaja i niestety brak opieki dla Aviego
  3. czy ktos z Mieszkancow i dogomaniakow Gdanska zechailby sie z nami spotkac? bylabym zaszczycona
  4. Powem wam szczerze ze maatroszeczke treme.TOMOJ 1 WYJAZD NA WLASNA REKE NA TAK DLUGI OKRES CZASU. rODZINA DENERWUJE SIE ZE COS MISIE STANIE
  5. cieszesie ze udalo sie znalezc duszyczke domopieki nad Skarbeczkiem:)
  6. Bardzo zalezy mi na tym by Byl to dogomaniak wiec Napisalamo tym na forum:)
  7. Nieznam Gdanska. Znalalzam Kwatere na che lmie tamtez mam szkolenie.Wrzeszczjest daleko? Moze moglabym go dowozic. szukam opieki w godzinach od 9- 18 od pon do piatku
  8. foteknie jestesmy jeszcze w Gdansku
  9. jak pisalam wlascicelka salonu powedziala iz sama bierze ze soba swoja sunie i niestety Avik nie moze z nami byc. oczywiscie ze jedziemy do gdanska i mam nadzieje ze kogos znajdziemy
  10. Tamta opiekunka mieszkala na przymorzu wiec dalekoo. pisalamdo wszystkich z chelma i niestety pokico cisza
  11. Tamta opiekunka mieszkala na przymorzu wiec dalekoo
  12. czy widzisz cos w tym zlego?
  13. Biore Mojego Aviego ze soba jednak na kursie niemozemy byc razem. wiec szukamopieki.
  14. po co soe Palisz kochana... BIORE GO ZESOBA ale do salonu nie moge go wziasc
  15. powiedziala ze za daleko i ze ma w czym wybierac
  16. wyjazd co raz blizej a tu Opiekunki na nowo musimy szukac Goraco
  17. poki co potrzebny jest DT w Wawie an okreszabiegu i pooperacyjny prawda?
  18. oo to sie spotkamy:)
  19. zglaszam sie na ochotnika. MAMA WIEDZE TEORETYCZNA STRZYGE SWOJEE PSY I TERAZ IDE N A KURS POD KONIEC SIERPNIAI BEDE DO DYSPOZYCJI. POSZUKAM TEZ OKAZYJNEGO SPRZETU
  20. udalomi sie znalezc osobe ktora moglaby sprobowacpodjacsie opieki nad Spajkim.
  21. Dzień dobry:)) wiec po 1 chialabym, spotkacsie z dogomaniakami z pomorza np na wystawie w Sopocie mozemoglibtsmy siepoznac?
  22. Avi do transporterka tezsieprzyzwyczail spi w nim teraz w celunauki w nim przebywania
  23. musimy zrobic wszytko by znalezc mu domek. ja zglaszam chec wspolpracy
  24. co to za wlascicele ze nie cha sie zaopiekowac pieskiem zktorym byli 6 lat?!!
×
×
  • Create New...