Nieznam Gdanska. Znalalzam Kwatere na che lmie tamtez mam szkolenie.Wrzeszczjest daleko? Moze moglabym go dowozic. szukam opieki w godzinach od 9- 18 od pon do piatku
jak pisalam wlascicelka salonu powedziala iz sama bierze ze soba swoja sunie i niestety Avik nie moze z nami byc. oczywiscie ze jedziemy do gdanska i mam nadzieje ze kogos znajdziemy
zglaszam sie na ochotnika. MAMA WIEDZE TEORETYCZNA STRZYGE SWOJEE PSY I TERAZ IDE N A KURS POD KONIEC SIERPNIAI BEDE DO DYSPOZYCJI. POSZUKAM TEZ OKAZYJNEGO SPRZETU