Jump to content
Dogomania

nadzieja

Members
  • Posts

    1536
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nadzieja

  1. [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1654/imag0002ve7.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/18/imag0010pg9.jpg[/IMG]BANANOWY SONG
  3. [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1001/imag0008vh0.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/659/imag0005bh8.jpg[/IMG]
  5. tak to zabawka Alfika ale Avi bawi sie i droczy z aLFEM O NIEGO
  6. nowa porcja swiezych zdjec;-0uwazam ze wiekszosc nie wymaga opisu, mozewy je opiszecie na poczatekmoje ulubione:" skok ala Pan Malysz"[IMG]http://img478.imageshack.us/img478/8411/imag0027kv0.jpg[/IMG]
  7. proponuje wystaewic negatywa
  8. Z powodu zatrzymania moczu nie mogl powstac paraliz, jak juz cos to raczej z powodu paralizu - doszlo do zatrzymania moczu. z reszta pies nie sikai chodzi bez cewnika, przeciez to nie realne, jest w takim stanie i chodzi po trawniku... to Oszutwo tak sadze, reszta wy tez to wiecie za pewne.
  9. po pierwsze to PaniPompeo-..." Pani pomylilo sie wszytko. calyopis nie trzyma sie ladu i logiki..."
  10. dxiekujemy my rowniez pozdrawiamy w desczowej aurze
  11. [IMG]http://www.wrzuta.pl/film/lDq23Z9Iua/mov_0112[/IMG][URL]http://www.wrzuta.pl/film/lDq23Z9Iua/mov_0112[/URL]
  12. najgorsza jest ta myslzeniemogechociazche sie uczyc.wzielam urlop zdrowotny
  13. kochani jestescie. Tak mnie wspieracie dziekuje za wszytkie dobre Slowa:) Bardzociesze sie ze piszecie:) Musialam przerwac studia, zupelnie nei daje rady rejestrowac w swojej glowie wiedzy.zaraz jest mi slabo i wszystko sie miesza. wzrok sie pogorszyl wciaz musze chodzic w okularach . duzo spie w dzien.ale coz ...
  14. ale jak umiescic te nagrani e tu zapomoca jakiego prgramu pomozcie prosze
  15. przesylam nagranie z kamery, niestety nie ma lampy do kamery wiec jest ciemno, ale widac glowne postacie:) "cyrk monty pajtona"
  16. skaczciedogory jak knagury:)) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6933/imag0204pk0.jpg[/IMG]
  17. Czuje ciepelko pozdrowien i promykow sloneczka Czerwocowego:)) My rowniez pozdrawiamy goraco:))
  18. ciekawe gdzie jest moja kosc, ktora tluke od 5 rano by obudzic moja Nadzieje:)) czyzby tu? nie nie moze gdzies indziej:)) "na paluszkach niczym Primabalerina szukam kosci" [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7430/imag0203po2.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5575/imag0201dm3.jpg[/IMG]
  20. wczesnym switem :) [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/1874/imag0197rx6.jpg[/IMG]
  21. Czesc Agunia:) Tak zgadzam sie :))) uewaqga nowe fotosy leca na stronke:))
  22. FOTY Z DZIS RANA:) 1 DZIEN LATA [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8069/imag0195nt3.jpg[/IMG]oo ledwo miescimy sie w kadrze:)
  23. C.D. [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6320/imag0191ru4.jpg[/IMG]
  24. Avi krscil sie i krecil w rescie zasnol na blacie , poduszeczce i jego "kocyku z MP", A JA w tym czasie robilsam swoje. ciekawe co mu sie snilo moze nasz wspolny spacer,lub zabawy:))
  25. zdjecia z wczoraj i dzis [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5335/imag0192ma5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...