[IMG]http://www.myglitterromance.com/carebears/9.gif[/IMG]iMy jestesmy najlepszym przykladem ziszczeniasie marzen:) i Wpanialych dogomaniakowktorzy nas odwiedzja:)Pozdrowienia
MY ROWNIEZ:)
BYC MOZE UDA NAM SIE wybrac nad morze :)
pokicojestesmy na etapire marzen:)
[IMG]http://republika.pl/blog_yq_489760/1070605/tr/misiaczek_w_oknie.gif[/IMG]