Jump to content
Dogomania

nadzieja

Members
  • Posts

    1536
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nadzieja

  1. mysle pomiedzy transporterem a nosidelkiem
  2. i tu tkiw problem co tu bedzie najlepsze na podroz
  3. nosidelko [IMG]http://www.yorkcentrum.pl/sklep/tor8.jpg[/IMG]
  4. raczej taki plecak mamy [IMG]http://www.yorkcentrum.pl/sklep/to12!.jpg[/IMG]
  5. plecako torba
  6. plecak poodobny
  7. [IMG]http://www.hagen.com/img/cats/addinfo/petcargo_cabrio/pet_cargo_cabrio_multi.jpg[/IMG] mamy ten tranporter na kolkach
  8. 07,08. 2007 jedziemy do gdanska. Mamy zamowiona kwatere namiesiac. Opiekunka Aviego mieszka dzielnice dalejbede go wozic i odbierac jadac tranwajem. Avi lubi podroze. SOBOTY I NIEDZIELE BEDZIEMY MIELI DLA SIEBIE. mamnadzieje ze bedzie sie dobrze col w dzien beze mnie pod opieka. i wybieramy sie popatrzec na wystawe w sopocie
  9. najlepiej na moich kolanach. LUB W NOSIDELKU ZIMOWYM Z KOREGO JUZ TROSZKE WYROSL. nosidelko koarzy mu sie z podroza. Jednak Pet cargo jest bezpieczny , na kolkach, jednak za duzy. bede miala se soba klecak ogromny lub walizke na kolkach. nAJCHETNEIJ wzielabym nosidelko i transporter albo same nosidlo
  10. niemoge sie juz doczekac
  11. tak pies obrommy przewodnik:) tylko wciaz zastanawiamsie ktory transporterwziasc
  12. kupuje bilet tylko dla siebie.
  13. tak EXSPRESEM
  14. o tak juz jestesmy spakowani. Dowiadywalam sei ze za Aviego nie musze placic jesli bedziew transporterku lub w nosidelku
  15. ZMIENILAMTRESC OSTATNIEGO POSTA. spakowanijestesmy juz Jeszczepozostala kwestia wyboru transportera nie wiem co jest lepsze:pet cargo ,plecako- torba z siateczki czy nosidelko kotre lubi ale jest zimowe
  16. problem uciazliwy dla wlascicela. Pies wycierajac sie w odchodach che "zlac sie z otoczeniem, to sposob zamaskowania przed polowaniem na zwierzyne zyjaca w lasach np"
  17. dziwny jest ten swiat...
  18. Mysle z enajlepiej bedzie jesli pojedzie ze mna
  19. rowniez rozwazalam taka mozliwosczeby zostal w domciu z moja Bacia i ALFEM
  20. zamiezam byc na wystwaie w Sopocie
  21. bede na wystawie w Sopocie
  22. o tak moze ktos z pomorza spotka sie z nami w sierpniu?:) zapoznaie na zywo co WY na to
  23. Mamy Opiekunke z Gdańska DZIEKUJE danani swietny pomysł. za 4 tygodnie zaplacimy 200 zl
  24. o dziekujemy poszukamy:))
  25. nikt sie nie zglosił
×
×
  • Create New...