najlepiej na moich kolanach. LUB W NOSIDELKU ZIMOWYM Z KOREGO JUZ TROSZKE WYROSL. nosidelko koarzy mu sie z podroza. Jednak Pet cargo jest bezpieczny , na kolkach, jednak za duzy. bede miala se soba klecak ogromny lub walizke na kolkach. nAJCHETNEIJ wzielabym nosidelko i transporter albo same nosidlo