Mam szalony i swietny pomysl
MOZE ZORGANIZOWALABYM ZJAZD:) NA URODZINY aVIEGO W wARSZAWIE? dacie sie zaprasic?Porsze pojdziemy do parku z naszymmi sieskami pozniej cos zjesc i spedzimy dzien razem.
[B][COLOR=red]Z całego serca zapraszam wszytkich 15 lipca na spotkanie pozanlabym WAS I MOGLA OSOBISCIE PODZIEKOWAC I POZNAC,USCISKAC:)[/COLOR][/B]