Jump to content
Dogomania

nadzieja

Members
  • Posts

    1536
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nadzieja

  1. PRZED SPACERKIEM ZWARCI I GOTOWI [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7474/imag0009vc9.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2585/imag0008ow5.jpg[/IMG]
  3. pozdrawiamy AVI IALFIK
  4. sloneczko swieci [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5075/imag0007uu2.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2508/imag0006jt0.jpg[/IMG]
  6. Dzien dobry kwiatuszki:)
  7. [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8227/imag0006jp7.jpg[/IMG]
  8. nio nie:(((((
  9. tak myslalam poszukam czegos w przewodnikach "pascal polska na czterech lapach"
  10. 15 lipca to niedziela wiec dzien wolny od pracy
  11. pomysle nad miejscem, 15 lipca to akurat Niedziela:)
  12. moze cos zaproponujecia to byloby 1 nasze spotkanie:)
  13. nie znam dobrze warszawy do Parku lazienkowskiego niemozna z pieskami?
  14. POMYSLE MOZE ZORGANIZOWLALABYM COS DLA magdalenki
  15. zalozylamnowy temat o Spotkaniu:) tutaj beda sprawy organizacyjane i lista chetnych:) 2 osoby juz sa JA I SOLENIAZNT, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6222690#post6222690[/URL]
  16. Z CALA RADOSICIA CHIALABYM ZAPROSIC NA zAPOANAWCZE spotkanie i urodziny Aviego : spacewr rozmowy: wspolnie spedzimy dzionek. Co wy na to Bylabym zaszczycona poznajac Was.
  17. Proponuje Zrobic Liste Chetnych Na Spotkanie:) Ustalimy Miejsce I Godzine.
  18. Mam szalony i swietny pomysl MOZE ZORGANIZOWALABYM ZJAZD:) NA URODZINY aVIEGO W wARSZAWIE? dacie sie zaprasic?Porsze pojdziemy do parku z naszymmi sieskami pozniej cos zjesc i spedzimy dzien razem. [B][COLOR=red]Z całego serca zapraszam wszytkich 15 lipca na spotkanie pozanlabym WAS I MOGLA OSOBISCIE PODZIEKOWAC I POZNAC,USCISKAC:)[/COLOR][/B]
  19. [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2415/imag0013ap2.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2134/imag0005cu1.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7937/imag0003me8.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8128/imag0015xy7.jpg[/IMG]
  22. zapraszam do naszych fotosow:) zdejc jest duzo oto link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30719&page=114[/URL]
  23. po spacerku wylekiwanie nasloneczku na balkonie
  24. [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8973/imag0020gi7.jpg[/IMG]
  25. za piekna sesja zdjaciowa i dzien dobry [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3245/imag0019dg1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...