Jump to content
Dogomania

nadzieja

Members
  • Posts

    1536
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nadzieja

  1. [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/549/imag0022vr3.jpg[/IMG]
  2. loczek jest cudny
  3. przed strzyzeniem [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6448/imag0020xa7.jpg[/IMG]
  4. loczek trafil do domu
  5. [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/1510/imag0026ug0.jpg[/IMG]
  6. wklejam kopie mojedo zwycieztwa pomoclam tak sie ciesze yoreczek byl grzeczny w podrozy tulil sie do mnie. po powrocie odpoczelismy w domku, chlopaki Avi i Alf oraz maly zapoznali sie i dyla na spacer poszalec na trawnikach:smile:) pizniej przyszedl czas na Jedzonko Szef kuchni serwowal dzis serduszka z ryzem i marchewka oraz rayala:smile:Po obiadku siesta hiszpańska i znow spacerki zabawy nie bylo konca szaleństw czulam sie jak w filmie" 100 yorków i 1 spaniel":smile:) pozniej strzyzonko odnowa biologiczna i poszukiwanie wlasciceli uu bedzie bolal ten rachunek tel/ ale coz najwaznieszcze ze wtocildo wlascicieli, chociaz lezka sie w oku niejedna zakrecila zzylismy sie, w czasie dnia gdy szukalismy wlascicieli musialam tez isc do lekarza dzis i wiecie co maly Loczek plakal za mna a jak wrocilam wskoczyli mi na rece..boze jak dobrze jest pomoc __________________ Kochani Piesek Loczek Bo Tak Sie Nazywa Juz Jest Ze Swoimi Wlaścicielami. Ufff Tak Sie Ciesze Ze Moglam Pomóc. Juz Nadrabiam Zaległościi Opowiadam, Wkleje Rowniez Wszystkiezdjecia Loczka.\ Loczek poznal wlasciceli, i swoja yorkowa panienke:smile: Panstwo P. - BO WIELAM ICH ADRES I DANE . wymienilismy sie danymi i tel. MIESZKAJANA tARGOWKU. Loczek nagminnie ucieka w pogon za suczkami. Wpomnialam ze warto by moze bylo go zachipowac i przypiac adresatke.- to wspolny pomosl Aniki i moj. Aniko dziekuje ze pozwolilas mi sie zapopiekowac Malym ze moglam sie sprawdzic w roli wolontariusza. ZAWSZE WDZIECZNA I ZAWSZE Z WAMI nadzieja
  7. oo moi mili Yoreczki boze ja czuje sie jabym miala dzieckomaciezynstwo 5 latka spelnione:) avi jest z teszta wszystkie yorki to sa tak cudne madre kochane
  8. ZAPEASZAM NA TEMAT Avika tam beda fotoski czesc juz jest
  9. Zdjecia Wkleje I Posty Na Moj Temat Chialabym Miec Pamiatke W Ten Sposob
  10. Loczek poznal wlasciceli, i swoja yorkowa panienke:) Panstwo P. - BO WIELAM ICH ADRES I DANE . wymienilismy sie danymi i tel. MIESZKAJANA tARGOWKU. Loczek nagminnie ucieka w pogon za suczkami. Wpomnialam ze warto by moze bylo go zachipowac i przypiac adresatke.- to wspolny pomosl Aniki i moj. Aniko dziekuje ze pozwolilas mi sie zapopiekowac Malym ze moglam sie sprawdzic w roli wolontariusza. ZAWSZE WDZIECZNA I ZAWSZE Z WAMI nadzieja
  11. yoreczek byl grzeczny w podrozy tulil sie do mnie. po powrocie odpoczelismy w domku, chlopaki Avi i Alf oraz maly zapoznali sie i dyla na spacer poszalec na trawnikach:)) pizniej przyszedl czas na Jedzonko Szef kuchni serwowal dzis serduszka z ryzem i marchewka oraz rayala:)Po obiadku siesta hiszpańska i znow spacerki zabawy nie bylo konca szaleństw czulam sie jak w filmie" 100 yorków i 1 spaniel":)) pozniej strzyzonko odnowa biologiczna i poszukiwanie wlasciceli uu bedzie bolal ten rachunek tel/ ale coz najwaznieszcze ze wtocildo wlascicieli, chociaz lezka sie w oku niejedna zakrecila zzylismy sie, w czasie dnia gdy szukalismy wlascicieli musialam tez isc do lekarza dzis i wiecie co maly Loczek plakal za mna a jak wrocilam wskoczyli mi na rece..boze jak dobrze jest pomoc
  12. Kochani Piesek Loczek Bo Tak Sie Nazywa Juz Jest Ze Swoimi Wlaścicielami. Ufff Tak Sie Ciesze Ze Moglam Pomóc. Juz Nadrabiam Zaległościi Opowiadam, Wkleje Rowniez Wszystkiezdjecia Loczka.chcecie?
  13. [URL="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/ads?client=ca-pub-7780930688164651&dt=1191222534409&lmt=1191222534&alt_color=FFFFFF&format=728x90_as&output=html&correlator=1191222534389&channel=6263634639&url=http%3A%2F%2Ffilmik.9603.ogladaj.pl%2F&color_bg=FFFFFF&color_text=000000&color_link=6C82B5&color_url=32527A&color_border=FFFFFF&ad_type=text&ref=http%3A%2F%2Fwww.dogomania.pl%2Fforum%2Fshowthread.php%3Ft%3D30719%26page%3D160&cc=3720&ga_vid=499455028.1191221518&ga_sid=1191222534&ga_hid=515342936&ga_fc=true&flash=9&u_h=768&u_w=1024&u_ah=734&u_aw=1024&u_cd=16&u_tz=120&u_java=true"]http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/ads?client=ca-pub-7780930688164651&dt=1191222534409&lmt=1191222534&alt_color=FFFFFF&format=728x90_as&output=html&correlator=1191222534389&channel=6263634639&url=http%3A%2F%2Ffilmik.9603.ogladaj.pl%2F&color_bg=FFFFFF&color_text=000000&color_link=6C82B5&color_url=32527A&color_border=FFFFFF&ad_type=text&ref=http%3A%2F%2Fwww.dogomania.pl%2Fforum%2Fshowthread.php%3Ft%3D30719%26page%3D160&cc=3720&ga_vid=499455028.1191221518&ga_sid=1191222534&ga_hid=515342936&ga_fc=true&flash=9&u_h=768&u_w=1024&u_ah=734&u_aw=1024&u_cd=16&u_tz=120&u_java=true[/URL]
  14. [IMG]http://filmik.9603.ogladaj.pl[/IMG] [URL="http://filmik.9603.ogladaj.pl/"][COLOR=#0000ff]http://filmik.9603.ogladaj.pl[/COLOR][/URL]
  15. [URL]http://filmik.9603.ogladaj.pl/[/URL]
  16. Avi Lubi Roze
  17. [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7100/imag0009xf3.jpg[/IMG]
  18. TERAZ Avi florysta
  19. Avi I Tofik Kolega
  20. jest swietnie
  21. AVI obrasta wloskami
  22. i WYNIK nadal jest tam gzie byl dodoatowo mam zmaiany w rdzeniu kregowym i kolejne MR
  23. dziwneze nikt go jeszcze nie szuka
  24. ja az zprzejecia spac nie moge
  25. witajcie Aniko pisalas do mnie
×
×
  • Create New...