przekazalam i wytlumaczylam wlacicielom. kastracja byla by najlepsza, Jednaknie moglam goot tak sobie wykastrowac. Nie popierma rozmnazania yorkow nierodowodowych ale nie zatrzymamay tego ludzie od lat hodowli oficjaslnie i pol oficjalnie. Widzialam jak maly zareagowal na dzieci - ktore przyjechaly wiec jestewm pewna ze towlascicele.nie moglam bo samawykastrowac.nie byblo by zgodne zprawem.