Jump to content
Dogomania

nadzieja

Members
  • Posts

    1536
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nadzieja

  1. ooczesc:) Avisspijuz ja za chile siedo niegp przytulkam:) jutro rano po Kosciolku znow troche popracujemy:)
  2. OCH tak mama nadzieje ze w srode skoncze remont
  3. Avi bedzie szefem salonu:) przeslemy zdjecia po zakonczeniu remontu:)
  4. Planuje zakonczenie prac na koniec miesiaca:)
  5. MALOWANIE IDZIE NAM Pieknie:) Avi pilnujelokalu jak domu:) bardzo dobrze sieze mna bawi i wie ze rano po sniadankuidziemypracowac, waracamy na obiad itp:)
  6. polecam Kurs w Bobiku
  7. Avi pomaga,OBSERWUJE REOMNT SWOIM BACZNYM OKIEM
  8. dziekuej Moi mili:) ciezko sie maluje jednak bede musialapomyslec o ekipie
  9. 3pomiesczeniawiec poczekalnia bedzie na grejfrutowa, pokoj pracy na jasny wrzos, piakowewc i pistacjowe kapielisko
  10. :)pieknie jest
  11. zmiana tematu
  12. bardzo serdecznie zapraszamy. Bardzo milo nam iz jestescie z Nami
  13. w niebie jest cudnie
  14. jesli ktos che nas odwiedzic zapraszam
  15. jutro szorowaniepozostalych pomoeszczen i pozniej malowanko. jeszcze meble wannaitp i ruszam
  16. jestem mocna
  17. Agatka to super fachowiec iprzemila osobka pomimo choroby grypy ciezko pracowlanad cala rekalam od wizytowekpo strone. DZIEKUJE AGATKO:)
  18. mam pytanie jesli mieszkam pod Warszawa czy rowniez moge zachipowac moje psy? w ramach akcji
  19. ufff praca
  20. niespodzianka
  21. odnawiam mieszkanko
  22. uff zapracowana
  23. Ja sie cizesze ze maluch znalazla wlascicieli dzieci plakaly i biegly na nasz widok.
  24. przekazalam i wytlumaczylam wlacicielom. kastracja byla by najlepsza, Jednaknie moglam goot tak sobie wykastrowac. Nie popierma rozmnazania yorkow nierodowodowych ale nie zatrzymamay tego ludzie od lat hodowli oficjaslnie i pol oficjalnie. Widzialam jak maly zareagowal na dzieci - ktore przyjechaly wiec jestewm pewna ze towlascicele.nie moglam bo samawykastrowac.nie byblo by zgodne zprawem.
  25. Avi sie z malym zaprzyjaznil
×
×
  • Create New...