-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']ale ja lubie te robaki..:loveu:[/quote] :evil_lol: białe mięsko to chyba jest? [SIZE=3][COLOR=Pink]hihihi[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']dolaczysz do nich czy sie juz na dzis odlaczylas od nich?:evil_lol:[/quote] Ajć :roll: chciałoby się przyłączyć... ale muszę się odłączyć i to drastycznie :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']albo jak latajce swietliki :lol: nocą[/quote] :evil_lol: robaki górą, hihihi
-
[quote name='Pegaza']Nie tylko Caprysiak zaspany :evil_lol:ja tam widze jesio postac zwinietą :evil_lol: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz075-2.jpg[/URL][/quote] :evil_lol: niedzielne męskie zwłoki
-
[quote name='Pegaza']Piekny usmiech a biel tych zebow powalajaca:evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/92B.gif[/IMG] hihihi niczym światło latarni w nocy
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Zaspany Kaprysiak [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz071-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz072-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz073-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz074-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz075-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Cze Kasia i Aga:loveu:[/quote] :grins: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise].......[/COLOR][/SIZE]
-
Dziękuję za życzenia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/397E.gif[/IMG]
-
Psoteczko pamiętam
-
Cze Majtek :evil_lol: :loveu: Bierzesz wolne czy idziesz do pracy?
-
[quote name='tigrunia']No w końcu się przyznała ale chyba po czasie :mad: Chociaż kwiatki na swieże wygladają :evil_lol:[/quote] One tak tylko wyglądają :evil_lol: to złudzenie jest :evil_lol: [COLOR=Magenta]Miała we wtorek dokładnie.[/COLOR]
-
[quote name='Sara_i_Aris']Jestem już, ale jakoś nic mi się nie chce, a mam takie potworne zaległości. Mam zdjęcia sprzed 3 tygodni, które jeszcze czekają, żeby wstawić je tutaj na dogo. Obiecuje, że we worek wpadnę chociażby na moment i je Wam pokażę. Teraz lecę poodwiedzać kilka Waszych galerii.[/quote] Cześć :loveu: Noo dobra, do wtorku jakoś wytrzymamy :roll: tylko, że z tęsknoty powoli usychamy...
-
Bry :loveu: niedzielne i leniwe :evil_lol:
-
Cześć Gosiu :loveu: [quote name='Gosia2406']Przez te zakrapianie uszek Neli przedemną ucieka jak widzi białą buteleczkę w moich rękach.Ile się musimy namęczyć zeby jej te uszka zakropić:shake:,takiej siły dostaje zeby się wyrwać że hej.[/quote] Biedna malutka, tyle nieprzyjemności musi znosić :roll:
-
Cześć :evil_lol:
-
[quote name='ewa2909']Jeszcze mam 3 tyg na myślenie. Dzisiaj na spacerku widzieliśmy takiego kurdupla jak Tosiek i był obciachany na szczeniaczka.Wyglądał bosko.Jak na razie myśle o takiej fryzurce ale co mi odbije to nie wiem.Może tylko podetne:lol:[/quote] :evil_lol: Ewuś będziesz szaleć, hihihi
-
[quote name='ewa2909']Zaraz będzie łysol,czekamy tylko aż zrobi się troszke ciepło:placz::placz::placz: Przyzwyczaiłam się do jego długich włosków,ale jest tragedia po spacerku w parku.On zamiata wszystkie śmieci po drodze,kopie dołki,i obsikuje sie cały.Normalnie tragedia:-([/quote] Ojć, myślałam, że jednak nie będziesz ciachać :roll:
-
Ależ mały pięknie obrósł :loveu: Długowłosy dżentelmen :cool1:
-
Ale fajowy bajer z podłogą :loveu: Kremisie :multi: i ukochane tulipanki :multi: Livka :evil_lol: słodziak łobuziak
-
Fiu fiu :cool2:
-
[quote name='Pegaza'] [COLOR=#afeeee]wszystko da sie zrobic:evil_lol: [/COLOR] [/quote] :drink1:[COLOR=PaleTurquoise]fantazjo do dzieła... hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']:evil_lol: kop gleboko bo moze wecha ma dobrego...:evil_lol:[/quote] Dobra, hihihi [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wave/3981.gif[/IMG] [COLOR=Magenta]Dobranoc.[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']nie nie.....:evil_lol: co Ty mowisz otworzysz oczy a tu znow piatek:evil_lol:[/quote] Noo chyba, że tak :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]Ale musiałabym zabalować... hihihi i stracić przytomność na tydzień, hihihi [/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']to zakop je gleboko w piasku ona slepa nie znajdzie:evil_lol:[/quote] :roflt:[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]no nie mogę, hihihi[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']a kiedy je otworzysz....cud sie objawi:evil_lol:[/quote] I będzie poniedziałek... ojć :evil_lol: