-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Neli [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG]
-
[quote name='Kasia_zg'] [CENTER] [I][COLOR=navy]A ja ten cyrk mam na codzień chłopaki robią wszystko by w domu było wesoło, na podwórku zresztą też dziś odkryliśmy mega głeboką dziure nad którą Maxio z Matim pracowali od kilku dni dziura rozmiarów Maxia i jeszcze było by sporo miejsca wolnego podczas zasypywania jej stierdzilismy z tatą że brakuje piachu zeby ją zasypać...hmmm to wyobraźcie sobie jaki rozrzuyt mili chłopcy :evil_lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [I][COLOR=navy]Faktycznie Mati ostatnio woli bawić sie pluszakami jednego to tak uwielbia że najpierw go trzepie potem żuje nastepnie znowu trzepie.... żuje aż wkoncu wpadł na genialny plan wykąpać pluszaka w własnej misce z wodą a potem oczywiście co zrobił....starannie wytrzepał:lol:[/COLOR][/I] [CENTER] [URL="http://www.voila.pl/364/jpsng/index.php?get=1&f=1"]http://www.voila.pl/364/jpsng/index.php?mid=1&f=1[/URL] [/CENTER] [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] Dzień pełny wrażeń, uśmiałam się do łez...
-
Cześć [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/balwanek.gif[/IMG] hihihi
-
[quote name='Pegaza']Dla wiernych fankow:cool1: psy w wersji potarganej:evil_lol: chyba ciche dni mają:evil_lol: [url]http://i43.tinypic.com/rmntjp.jpg[/url] [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG]obrażone puuupciaki
-
[quote name='Pegaza']Do popoludnia czy wieczora... [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]jesli bedziesz pozno wieczorem to i ja bede..m-a ma nocke:cool1:[/COLOR][/SIZE][/quote] Ciekawe czy coś z tego wyjdzie :evil_lol: Cześć Kasiu Cześć Aniu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']No sie kolezanka ucieszy :evil_lol: a ja ide plusku plusku i na nauki ...[/quote] Miłego dnia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG] To może do wieczora... no chyba, że yeti zacznie straszyć albo co innego... hihihi
-
[quote name='Pegaza']Be szukala sniegowego yeti:evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsherlockholmes.gif[/IMG] wrażeń jej się zachciało, hihihi
-
[quote name='Pegaza']To nalap a potem je wypuscimy na jednej galerii:evil_lol:[/quote] Wyśmienity pomysł [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] Idę łapać...
-
[quote name='Pegaza']Cze :loveu: bąki chcesz zbijac?:evil_lol:[/quote] TAK [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'] ła nie dosc ze podwyzka to jeszcze wyplata bedzie duza za te nadgodziny:evil_lol:[/quote] To będzie dla nas na prezenty [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrunaround.gif[/IMG] Bry :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Się sama uratowałam :obrazic: Zostawiły mnie .. w śniegu .. na całą noc :mad: Ćwinie parszywe :obrazic:[/quote] Wcale cię nie zostawiłyśmy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSroleyes.gif[/IMG] wcale a wcale Chyba się w ciemnościach zagubiłaś...
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Oni tak łażą w kłóko do momentu kiedy Matusiowi nie nie zakreci sie w głowie wted sie wkurza staje łapą Guciowi na ogonie i przerwa jest :evil_lol: I sie jescze dziwi czemu ten papug tak sie drze :)[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=navy][I]Pluszak powoli wychodzi z depresji ale już dwa razy był przenoszony najpierw zamieszkal na niższej półce segmentu niestety tam Mati też go uprowadzał teraz ulokowałam go dużo wyżej i z Matusia strony mu nic nie grozi ale ostatnio Gucio zaczyna sie nim tam interesować i podskubywać czasami. [/I][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/CENTER] [/quote] Ubawiłam się [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] nieziemsko, hihihi Cześć Kasiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG]
-
Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/42.gif[/IMG] Chciałabym nic nie robić...
-
[quote name='Pegaza']to mysl:evil_lol: a ja ide te jaja zrobic..do jutra:loveu:[/quote] OK, jutro coś z nią zrobimy :evil_lol: znaczy się uratujemy :evil_lol: Papatki :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Ii nic z tego ominela mnie przyjemnosc siedzenia nad ksiazkami:evil_lol: ale jutro juz musze...bo 23 kwietnia ma ten test ...[/quote] Tak widzę przyszłość... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/bokmal.gif[/IMG] hihihi
-
[quote name='ewa2909']Psysłam się tylko przywitac :multi::multi::multi:bo brak mi czasu na cokolwiek innego:-(:-(:-([/quote] Cześć Ewuś [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/YA42.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Wykopujemy ją czy zostawiamy?>:evil_lol: wpadlam na moment dzis tylko... jaja mi sie gotują.. Ikea dzis nawiedzilam lampe i abazur kupilam i dywanik zeby psy mialy gdzie nogi i doppsko wycierac..:roll: i pudelka na *******ki... zrobie jutro obiecuje nawet lampke ufoce:p[/quote] Nie wiem, muszę pomyśleć co z nią zrobić :evil_lol: Też dziś tylko na momencik... Super zakupy :multi: i będą fajowe fotki :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Noo ino Be gdzies na dluzej sie zabawila:evil_lol:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]O jedno piwo za dużo było...[/COLOR] :evil_lol:
-
Cześć Ewuś, pozdrawiam ciepło [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E984.gif[/IMG] Buziaki dla Toficzka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/830.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Dobra juz chwila czekaj lece......[/quote] To teraz syskie tsy znikamy :evil_lol:
-
Halo, halo mózg mi się gotuje :evil_lol: :roll: i Be gdzieś w śniegu zgubiłam :cool1: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']Ja dzis bede tez urobiona ale ksiazkami musze porobic notatki z ksiazek od klasy 1 do 3 na test dla Niki.:cool1:[/quote] Ło rety :evil_lol: żeby tylko głowa nie zaczęła boleć... [COLOR=PaleTurquoise]od nadmiaru przyjemności hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Czeeessccc Agula:p zara cos Ci wysle.. czekaj...[/quote] [COLOR=paleturquoise]Noo, żem się miała właśnie zapytać...[/COLOR] :cunao:
-
[quote name='Pegaza']A mnie nie wziely no:roll:[/quote] To migusiem się pakuj i znów znikniemy :cool1:
-
[quote name='Pegaza']No i znikly:roll: z dogo...[/quote] Amba fatima i nikogo nima :evil_lol: