Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [url]http://img22.imageshack.us/img22/5349/p1010073f.jpg[/url] Cudna fotka :loveu: Komuś :cool3: się poszczęściło :multi: Szkoda, że druga sunia tak pechowa trafiła, oby tylko szybko wróciła do równowagi. Serdecznie zapraszamy Domek Misi do zalogowania się na dogo :Rose:
  2. [quote name='Pegaza']Smutno nudno i sie stesknilam:loveu:[/quote] Żyję :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]ale cienko przędę... i nic mi się nie chce... [/COLOR] [COLOR=paleturquoise]Leń mnie opętał, hihihi[/COLOR] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]Dzień dobry słoneczne[/COLOR] :loveu: [/COLOR][COLOR=black]pozdrawiamy[/COLOR]
  3. [quote name='tigrunia'] Hmm... frytki? :hmmmm: :evil_lol: Nie no żart.. Nie wiem co dziś będzie :roll: Chyba pizza z DaGrasso :eviltong:[/quote] yes yes yes :multi: Cześć Beatko :loveu:
  4. Dzień doberek :cunao:
  5. Dzień dobry Gosiu, miłego weekendu życzę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflowerysmile.gif[/IMG]
  6. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewo, miłego weekendu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG]
  7. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7229.jpg[/url] Rewelacyjne ujęcie, 10 kończyn w ruchu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG]
  8. [quote name='Pegaza']i nie tylko przy malym metrazu miejsca malo wiec i skok przez plotki tez bedzie:evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/08.gif[/IMG] Ooo, faktycznie... czyli sport na najwyższym poziomie
  9. [quote name='Pegaza']Wyslij Aga tego slonka do nas...Ty dzis w domu wiec mi sie przyda ;)[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/56.gif[/IMG] pojechało kurierem... [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz082-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz085-2.jpg[/IMG]
  10. [url]http://s5.tinypic.com/30xa4vd.jpg[/url] Wujcio :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]Ten szef to człowiek, którego serce wypełnione jest jadem i nie ma już miejsca na pozytywne uczucia, nazwać go ćwinią byłoby zaszczytem, a na to ewidentnie nie zasłużył :shake: [/COLOR]
  11. [quote name='Pegaza']Dzien dobry:loveu: nie widze emot...:roll: taa na stolku to se usiade jak wroce do domu..ciagly ruch bedzie zapewniony:roll::evil_lol:[/quote] Coś na wzór maratonu :wink:
  12. Bry Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG] Słyszałam, że masz wolną sobotę... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/riding2.gif[/IMG]
  13. [quote name='Pegaza'] Be ja bede miec inny sposob na te odchudzenie:roll:[/quote] Śmiem twierdzić, że nawet lepszy od sauny :cool1: Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/peace.gif[/IMG]
  14. Bardzo słoneczne dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow3.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]Wczoraj po powrocie z pracy okrutnie mnie zmogło i od razu wylądowałam w łóżeczku, dziś tak pięknie jest za oknem, a ja muszę się wygrzewać[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/katar.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz081-3.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Pegaza']hihi no to milego:painting:[/quote] A dziękuję :loveu: poszłam...
  16. [quote name='Pegaza']A po co je czyscic jak zara znow beda brudne:cool1::evil_lol: nie tera leci[/quote] :evil_lol: masz rację, hihihi
  17. [quote name='Pegaza']No tak ...:p[/quote] :loveu: foty już dziś zacznij zmniejszać, hihihi
  18. [quote name='Pegaza']Ty sie przyznaj ze na kapiele i Ty chodzisz bo oszczedzasz na tej wodzie:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]oj ubaw z tymi oszczędnościami, wyszedł nam z tego temat wieczoru, hihihi [COLOR=Pink]Idę z ogonami...[/COLOR] [/COLOR]
  19. [quote name='Pegaza']Pewniacko bede tylko o ktorej bedzie sie probowal m-a wbijac na neta tego niestety nie wiem..:roll: [/quote] Czyli jest nadzieja na wesoły wieczór :p[COLOR=PaleTurquoise] bo dzisiejszy jest bardzo krótki...buu[/COLOR]
  20. [quote name='Pegaza']no szkoda innych butow niszczyc..:roll: bede ogladac ten program na polsacie bo go jeszcze nie widzialam..:roll:[/quote] I łatwo się czyszczą :cool1: Że jutro? A co będą zapodawać?
  21. [quote name='Pegaza']Heh pewnie zara nam sama powie...[/quote] O ile sama nie zapomniała... :evil_lol:
  22. [quote name='Pegaza']Pewnie bede od rana i wpadac ogladac..nie mam zadnych planow na jutro..[/quote] A wieczorem jak?
  23. [quote name='tigrunia']Nie pamiętam co pisać miałam ... zamyśliłam się :cool1:[/quote] :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]uuu hihihi[/COLOR] To z przemęczenia zapewne...
  24. [quote name='Pegaza']Ale maluchy kapala u madriny chyba..[/quote] :evil_lol: Masz zmysł orientacji, ja to się już pogubiłam w tym gąszczu adresów
  25. [quote name='Pegaza']To zalezy o ktorej..:evil_lol: nie no wpadne napewno jak zawsze, poki jeszcze moge hehe[/quote] W jakich godzinach będziesz urzędować na dogo?
×
×
  • Create New...