-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']Jedz Aga jedz na zdrowie:loveu: a nie jest Be u madriny?>[/quote] :evil_lol: Upsss, w sumie to już sama nie wiem, gdzie ona teraz koczuje, w końcu zima wróciła :roll: :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'][COLOR=paleturquoise]Jedynie faceci byli laskawsi:evil_lol: pewnie te usta zara im sie kojarzylo..:evil_lol:[/COLOR] po jakims czasie ludzie zaczepiali mnie i pytali gdzie je kupilam bo tez by takie chcieli :evil_lol: zwlaszcza jak musza wyjsc w pole z psem a tam syf..:evil_lol:[/quote] One idealne są na takie właśnie spacery :thumbs:
-
[quote name='Pegaza']Oj oj biedna Ty:roll: to ja nie bede przeszkadzac porobisz sobie na spokojnie..[/quote] Jutro wieczorem pewnie ty będziesz zajęta? A ja będę miała luz...
-
[quote name='Pegaza']A ja wrecz przeciwnie nie przepadam za nimi... pewnie Be ale Łuki tera musi po niej syf w kuchni posprzatac:evil_lol:[/quote] Dla mnie będzie więcej, dzięki :loveu: :multi: :evil_lol: i przy okazji spali to co zje, hihihi
-
[quote name='Pegaza']noo dlatego wole takie mniej rzucajace sie w oczy ja jedna jedyna i tak mam czarne w czerwone usta..poczatkowo patrzeli na nie jakbym nie wiadomo w czym wyszla, nasze spoleczenstwo jest zacofane..:shake:[/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] głęboki nietolerancyjny ciemnogród, oczywiście z wyjątkami, które jednak potwierdzają smutną regułę... [SIZE=2][COLOR=Black]Czerwone usteczka[/COLOR][/SIZE] :loveu: [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']Nudzi mi sie Aga i to bardzo..:roll: a co tam u Ciebie?[/quote] To u mnie odwrotnie, czas stanowczo za szybko leci, a ja biegam po mieszkaniu niczym stado szalonych słoni... i tak się pewnie nie wyrobię do 23-ej, a tu co chwila zaglądam :evil_lol: i piszę coś na stojąco...
-
[quote name='tigrunia']:evil_lol: Obżartusie jeden :evil_lol:[/quote] Śliwka nadaje sens memu życiu :cool1: A kto robił naleśniki, ty czy Łuki?
-
[quote name='Pegaza']No nie wiem Aga chyba zbyt rozowe sa:roll:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Tak na poważnie, to troszkę zbyt jaskrawe, żeby w pastelach były to ok, one świecą po oczach nawet w ciemności... :loveu: [/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Heh byle sie nie strujesz...:roll: jakie ladne portreciki:loveu:[/quote] Dam radę ;) :calus:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz086-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz087-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']No Aga wlasnie o nich tez myslalam ale poki co jeszcze sie wstrzymie z wyborem..:p[/quote] One będą czekać na ciebie, nie może być inaczej :cool1:
-
[quote name='Pegaza']Boziu ile tam lezala?:evil_lol:[/quote] Nie wiem, ale się nie rusza, więc ją konsumuję :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'][COLOR=paleturquoise]Są fajne w rozowe serduszka i te gumowce ktore nie wygladaja jak gumowce:p ale niestety nie moj rozmiar a szkoda...[/COLOR] [URL="http://www.allegro.pl/search.php?string=r%C3%B3zowe&from_showcat=1&category=55204&country=1"]Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] :evil_lol: Te jedne różowe to nawet w tytule napisali, że specjalnie dla ciebie są :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Ciekawe sie zescie zmowily chyba:cool1: jedna na jedzeniu druga na myciu...:evil_lol:[/quote] :evil_lol: Wyszedł niezły duet, akurat na kryzys :evil_lol: Ha !!! Znalazłam w szafce suszoną śliwkę !!! Pyszna, smakowa, mniamuśna :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Jasne, ze śliwkowe :loveu: Eee,.. ona śliwki ubóstwia :evil_lol:[/quote] JAAAA !!! Śliwkowe kocham nad życie !!! :laola:
-
[quote name='Pegaza']No po takim calusie to sie Be nawet myc nie musisz:evil_lol:[/quote] No i gdzie ona się nam znów zapodziała :roll:
-
[quote name='Pegaza'][COLOR=paleturquoise]zaczynaja sie ceny od 49 do 119[/COLOR] [COLOR=#afeeee]srednio 59 chyba byly..+koszta przesylki ...tanio nie wyjda..i jesli znow tylko rok w nich pochodze nawet nie caly..[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Najpiękniejszy rok przed tobą, rok w gumowym róziu :loveu: iiiha iiiha [/COLOR]
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Juz dlugo mi nie posluza:roll: na allegro ogladalam sa, ten sam fason ino inne kolory nawet w roziu widzialam..[/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Trochę tańsze, czy taka sama cena jak za twoje?[/COLOR][/SIZE] [COLOR=Magenta]Róziowe[/COLOR] :loveu:
-
[quote name='***Paulina***']Hejka:bye: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz079-2.jpg[/URL] Śliczna:loveu: Pewnie jej wygodnie:loveu:[/quote] Cze :loveu: Hihihi, na pewno :evil_lol: niczym nieskrępowany luz...
-
[quote name='Patikujek']Cześć wszystkim :) rzeczywiście nad ranem było pięknie (bo wieczorem zimno) [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz079-2.jpg[/URL] ah jaki artystyczny nieład:loveu: Pozdrawiam papapapa[/quote] Cześć Pati, gorąco pozdrawiamy :buzi:
-
[quote name='tigrunia'] O boziuuu.. i ona tak .. tylko dla mnie ? Że specjalnie for mi ? :loveu: Ajjjj :loveu: Chcę więcej ! :loveu: :evil_lol: Jeszcze Fiońska musi przyjść spod kołdry :loveu: :evil_lol: Cze Aguś :multi: U mnie pięknie i słonecznie choć mroźno od rana :cool3:[/quote] Cze Be :loveu: Powiedziałam do Fionki, siadaj, bo muszę fotkę zrobić specjalnie dla jednej cioci, co mieszka w By, i oto efekt [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz080-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Wiecznie nienażarta :shake: :evil_lol: A z czym chcesz ? Mam twaróg z żółtkiem, powidła, śmietanę, sos toffi ..[/quote] Najpierw częstuje, a później od ust odejmuje :placz: Powidła śliwkowe? :cool3:
-
[quote name='Pegaza'] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]a nie zauwazylas moich gumokow spacerowych?:roll:[/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Od razu mi wpadły w oko i sobie pomyślałam to ONE [/COLOR][/SIZE]
-
Ale fajowo dziołchy pedałują :evil_lol: syskie tsy Bajerancka łazienka :loveu: i kosmiczna kabina :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Nalesniki mam - kto chętny ? :loveu:[/quote] Ja :multi: oczywiście :evil_lol: A z czym masz?