Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Cze Laska :cool3:
  2. Dzień dobry czwartkowe, prawie weekendowe :cool1: Prawie robi różnicę... bom zalata i zarobiona jest nieprzyzwoicie :evil_lol: Pozdrawiamy ciepło :loveu:
  3. [quote name='tigrunia']No genialny pomysł !! Rewelacyjny !! Ja tak chce! :loveu:[/quote] Pakuj się ! I znikamy :multi:
  4. [quote name='tigrunia']Już nie płakam :loveu:[/quote] Jesteś bardzo dzielna :shiny:
  5. [quote name='Sara_i_Aris'] Zaraz wstawię jakieś zdjęcia :cool3:[/quote] Saruś, chyba lubisz żartować :evil_lol: [SIZE=3][COLOR=pink]hihihi[/COLOR][/SIZE]
  6. [quote name='tigrunia']Cze :grins:[/quote] Jaki radosny uśmiech :calus:
  7. [quote name='tigrunia']Cze Agnes :loveu:[/quote] :loveu: Mam pomysł, skończmy już na dziś pracę... to będzie dzień relaksu i budyniu :cool3:
  8. Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E981.gif[/IMG] Dario, chcę więcej, bo śpi się rewelacyjnie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/mistick_bird.gif[/IMG][COLOR=pink] pościel mam na myśli...[/COLOR] [COLOR=#ffc0cb][COLOR=black]Witaj Gosiu[/COLOR][/COLOR][COLOR=black], [/COLOR][COLOR=black]pozdrawiam ciepło [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/56.gif[/IMG][/COLOR] Cześć Ewuś[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/59.gif[/IMG]ciiii, bo się wyda [COLOR=pink]hihihi[/COLOR] [COLOR=black]Cze Be zafąflowane od rana [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E984.gif[/IMG] [/COLOR][COLOR=pink]hihihi[/COLOR]
  9. Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E983.gif[/IMG] Wiosna zawitała do was już na stałe?
  10. [quote name='Pegaza']aaa zlapalas jakiegos wirusa?:evil_lol:[/quote] Na to wygląda [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/71.gif[/IMG] hihihi Dzień doberek
  11. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/43.gif[/IMG]
  12. Cze Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/5422.gif[/IMG] [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR] [COLOR=seagreen]Biedna chuda Buff...[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/004.gif[/IMG]
  13. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz063-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz062-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz044-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz061-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz060-2.jpg[/IMG]
  14. [quote name='tigrunia']Eee film dopiero będzie :cool1: Wyczytałam w MP, że 20 albo 22 już nie pamietam premiera będzie :cool3:[/quote] Be, stanowczo za dużo snikersa było :evil_lol: Poka noo budyń :cool3: [COLOR=Magenta]Zostało cosik?[/COLOR] :roll:
  15. [quote name='Pegaza']Wpadne potem bo obiad koncze zeby m-a zjadl przed zmianą drugą:p[/quote] Dobra żona :calus:
  16. Pozdrawiamy ciepło :loveu:
  17. [quote name='Pegaza'] Aga ja juz wogole nie wiem o czym Wy gadacie...:evil_lol: [/quote] Się nie przejmuj wcale, ja dziś odrobinkę majaczę :splat:
  18. [quote name='tigrunia']No i mi zaraz obiad na myśl przyszedł :cool1: Wczoraj znów była pizza. Tym razem z DaGrasso :p Frytki bym sobie zjadła .. takie domowo robione :loveu: [/quote] My zawsze bierzemy z kurczakiem i ogórkiem :evil_lol: [COLOR=pink]chyba 74[/COLOR]
  19. [quote name='Pegaza']Cze snikersie:loveu::evil_lol: ta ale ksiazka lepsza niz film:eviltong:[/quote] Be ma nową ksywkę :evil_lol: No właśnie :thumbs:
  20. [quote name='tigrunia']Nie :eviltong: Ciasto to było :grins:[/quote] Dziś biję rekordy rozkojarzenia :splat: [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR] :roflt:
  21. [quote name='Pegaza'] Cze Aga:loveu: deszcz pada buu[/quote] Deszcz ze śniegiem... buu Czeeee :loveu:
  22. Jacie... ile tego było... :mdleje:
  23. [quote name='tigrunia'][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/982/982477uqvc9qzqub.gif[/IMG][/URL][/quote] Oooj, ile wody... dwa wodospady Nie płacz już, bo będziesz siedzieć zapuchnięta [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/002.gif[/IMG]
  24. [quote name='tigrunia']Buuu :placz:[/quote] No już spokojnie :glaszcze:
  25. [quote name='tigrunia']Ano :loveu: [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1510/1510417abqqe5lmss.gif[/IMG][/URL] :loveu:[/quote] Ale cudo :loveu: hihihi mniamuśne, smakowe
×
×
  • Create New...