-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[url]http://images40.fotosik.pl/86/5adb73afaa55fd79.jpg[/url] [url]http://images39.fotosik.pl/87/068930953db0c6d5.jpg[/url] Fotogeniczne cudo :multi: [COLOR="PaleTurquoise"]Chyba zamieszkam w szałasie, ło matko kochana... oj buu[/COLOR] Idę do lasu po chrust...
-
Cześć Gosiu :hand:
-
[url]http://i44.tinypic.com/351vcrk.jpg[/url] Aaa !!! Słodziak w zbliżeniu :multi:
-
[quote name='tigrunia']Aga ja mam ciepłą wode na prąd, ogrzewanie .. wiec ciężko stwierdzić. :shake:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Uuu lalala, a możesz napisać ile to cię wszystko ogólnie kosztuje?[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']polezalam wstalam posiedzialam i znow poleglam..:eviltong:[/quote] Wstaniesz dziś jeszcze? :roll:
-
[quote name='Gosia2406']Cześć.A u nas wszystkiego po trochu,śnieg,deszcz i słońce,i jak tu nie zwarjować:shake:[/quote] Cześć Gosiu :loveu: Zostało nam tylko zwariować :evil_lol: i wtedy już będzie dobrze... hihihi
-
Be, przy piekarniku elektrycznym jakie masz rachunki za energię?
-
[quote name='tigrunia']U mnie w 15 minut zrobiło sie biało :cool1: Wiosna pełną parą normalnie :angryy:[/quote] :evil_lol: dziś mam słońce - śnieżyca - słońce - grad... huśtawka w pełnym rozbujaniu :roll:
-
[quote name='Pegaza'] no juz leze w lozku:evil_lol:[/quote] Leż i nawet głowy nie podnoś :loveu:
-
[url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7223.jpg[/url] [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7224.jpg[/url] Dwa urocze niuniaki :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] ława przyszła:multi: musialam to wniesc z panem kurierem do góry nie powiem zeby to bylo lekkie:roll:[/quote] Super, że przyjechała! Teraz odpocznij :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Biedna Aga urobiona po pachy:roll: a ja sie tu nudze...niesprawiedliwe co nie..:evil_lol:[/quote] Niesprawiedliwe :evil_lol: ni w ząb
-
[quote name='tigrunia'] [url]http://images39.fotosik.pl/86/df4fa4d59c549095med.jpg[/url] [/quote] Nietoperek :evil_lol: Cześć Be :loveu:
-
[quote name='tigrunia']No i gdzie te buziaki ? :-([/quote] Na pewno będą :loveu: tylko zarobiona jestem... Dzień dobry :hand:
-
[quote name='tigrunia'] [url]http://images38.fotosik.pl/86/86994b74b4ce3429med.jpg[/url] [/quote] Pocieszna jest bardzo :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Ja schabowego se dziś ugrilluje na Sewerynie :loveu: :evil_lol:[/quote] O tej porze pisać takie rzeczy :roll: [SIZE=3][COLOR=pink]hihihi[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ffc0cb][COLOR=magenta]Dzień doberek[/COLOR] :loveu:[/COLOR][/SIZE]
-
Cześć Ewuś poniedziałkowo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20Face/flower.gif[/IMG]
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Uśmiechnięte oczy Misi :loveu: to naprawdę piękny widok. -
Ojej, znów poniedziałek [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20shock/woot.gif[/IMG] hihihi Dzień doberek
-
[quote name='tigrunia'] Zdrówko lepiej ale w nos to mi chyba pieprzu ktoś nawalił :angryy: Swędzi i swędzi a kichanie ciężko idzie :cool1:[/quote] :evil_lol: :calus: Cześć Be, tak na poważnie to zdrówka życzę :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Wiedziałam :sweetCyb: wiedziałam :sweetCyb: A gdzie prezent dla mnie za odgadnięcie zagadki? :loveu:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG] Osz ty :mdleje: A co by cię zadowoliło, hę? :evil_lol:
-
[quote name='ewa2909']Aguś ależ nie ma za co:oops::oops::oops:[/quote] Ewuś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
-
Saruś [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/heart.gif[/IMG] Aniu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/heart.gif[/IMG] Gosiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/heart.gif[/IMG] dziękuję za życzenia [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']Cze Aguś:loveu: My dzisiaj na poszukiwaniu wiosny na spacerku byliśmy.:loveu:[/quote] :hand: Może już wiesz, kiedy zawita do nas na stałe?
-
[quote name='ewa2909']:loveu:Cze Aguś:loveu: WSZYSTKIEGI NAJ NAJ NAJ:loveu:.Takie wiosenne kwiateczki Ci przyniosłam [url]http://img256.imageshack.us/img256/5428/obraz941.jpg[/url][/quote] Cześć Ewo, dziękuję - uwielbiam kwiatuszki, tym bardziej wiosenne [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Red/r040.gif[/IMG]