Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']ja Ci nie zabiore:evil_lol::roll: no chyba ze Be :roll::evil_lol:[/quote] Ona na pewno mi zabierze :roll: :placz:
  2. [quote name='Pegaza']zobaczymy jak bedzie w praktyce:roll::evil_lol:[/quote] Zamknę oczy i nie będę patrzeć :cool1: :evil_lol:
  3. [quote name='Pegaza']czekaj Aga Ty sie bawisz u mnie..:evil_lol:[/quote] To zabawki zostawić? :evil_lol:
  4. [quote name='Pegaza']duzo odpoczynku malo roboty...:evil_lol:[/quote] Bardzo wskazane proporcje!!!
  5. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wavetowel2.gif[/IMG] Starszaki w akcji, hihihi Aniu, udały się wam maluchy, są rewelacyjne!
  6. [quote name='Pegaza']nie bedziemy sie z nia bawic:shake::evil_lol:[/quote] Zabieram swoje zabawki z piaskownicy :cool1:
  7. [quote name='Pegaza']oj tak zapomnialam;) jutro se dajcie luzzz :p[/quote] Hihihi :evil_lol: tak jest
  8. [quote name='Pegaza']oj biedny noo:roll: Wy dzis obydwoje tacy zmeczeni...:roll:[/quote] Ciężki tydzień, po ciężkim weekendzie :roll: :evil_lol:
  9. [quote name='Pegaza']niedobra Be ciagle nam ucieka:shake:[/quote] No właśnie :obrazic: Uciekaczka :evil_lol:
  10. [quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]TK zabierze Cie zara na Mazury hihi :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/quote] Porzucił mnie przy necie... zmęczony jest, rano musi iść do pracy :roll:
  11. [quote name='Pegaza']umiesz celnie strzelac hihi [COLOR=paleturquoise]aaa [/COLOR][/quote] Pif pafff i Be znów się gdzieś zapodziała :roll:
  12. [quote name='Pegaza']tos trafila ona opalac sie lubi:evil_lol: hmm a o czym byl?[/quote] hihihi, idealny strzał :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]O gejach.[/COLOR]
  13. [quote name='Pegaza']jee tez bym chciala posluchac spiewu ptakow...:loveu:[/quote] Ja kce na Mazury, oj buu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20sad/tears.gif[/IMG]
  14. [quote name='Pegaza']hm ciezko bedzie bo Be to obibok:evil_lol: nie nie ogladalam:shake:[/quote] Obibok na statku pewnie może się opalać :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]śkoda, że nie, śmieszny film hihihi[/COLOR]
  15. [quote name='Kasia']jak one się pięknie prezentują w tej cudnej pościeli :loveu: cze Agula :lol:[/quote] Cześć Kasiu :hand: Dziewczyny też lubią róź, hihihi
  16. [quote name='Pegaza']Nie mow ze znow jedziesz...? wez mnie ze soba plisss[/quote] Na razie nie jadę [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20sad/crying.gif[/IMG]ale tak nad jeziorem posiedzieć bardzo bym chciała, po lesie pochodzić (ale wyłącznie mazurskim) się rozmarzyłam...
  17. [quote name='Pegaza']Nie:shake: widze Be w roli majtka ona nie lubi sprzatac:evil_lol: nic nie mowila ale byc moze...:roll: biedna i jeszcze jej za to nie placa:roll:[/quote] Trza znaleźć dla Be etat na statku :evil_lol: Oglądałaś Statek Miłości? :cool3: [COLOR=PaleTurquoise]Polska żałosna rzeczywistość...[/COLOR]
  18. [quote name='Pegaza']ze co na rozowo?:roll:[SIZE=1][COLOR=pink]rybka ?[/COLOR][/SIZE][/quote] :evil_lol: [COLOR=Pink]taka śliska hihihi i lubiąca wodę nade wszystko!!![/COLOR] Ja chcę na Mazury !!!
  19. [quote name='Pegaza']zapomnialas dodac ze i majtek pokladowy:roll:[/quote] upsss :evil_lol: :roll: majtkiem może Be będzie chciała zostać... hihihi Ja mogę robić za maszt albo stół kuchenny, hihihi Czyżby znów siedziała na jakiś nadgodzinach? Noo smutno bez niej, oj buu
  20. [quote name='Pegaza'] Liv jest hersztem tej bandy:evil_lol: ona rzadzi :evil_lol: i reszta jej sie poddaje :evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSpirates.gif[/IMG] i na końcu Daria jako kucharz pokładowy, hihihi
  21. [quote name='Gosia2406']Przyszłyśmy się przywitać wieczornie:loveu:[/quote] Cześć Gosiu :Rose:
  22. [quote name='Pegaza']Haha piloty pod poduszką komory na poduszce:lol: Capri rowniez wersja dzis potargana:evil_lol: na poscieli wygodnie im sie spi:lol: a co to za kwiatuszki i z jakiej okazji?:roll: nie taka wiesz inna niz na lapku..te klawisze takie odstajace są:roll:[/quote] Tia, bajzel na całego, ale w końcu to nie muzem tylko życie w M1, oj buu [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR] Odstające klawisze? Ale klawo, hihihi :evil_lol: [COLOR=Pink]Jam jest jybka jak w mordę strzelił, hihihi[/COLOR]
  23. [quote name='Pegaza']Ja jestem ale nie wiem na jak dlugo bo drugiego neta zajelam :cool1:o rany jak mi sie dziwnie pisze na klawiaturze:evil_lol:[/quote] Jak, że od tyłu? :evil_lol:
  24. [quote name='Pegaza'] Aga slodko je nazwalas...:lol:[/quote] Fotka jest słodka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG]
  25. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz064-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz068-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz065-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz070-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz066-4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...